Чому мій Galaxy S3 видає шум, коли я його знижую?


29

Іноді, коли я відкидаю Samsung Galaxy S3 порівняно міцно, він видає шум, який знаходиться на половині шляху між "BONG" та "CLANK". Коли це трапиться, я можу негайно забрати його і знову відкласти, щоб це повторилося. Я можу повторювати це скільки завгодно. Візьміть, відкладіть, БОНГ / КЛАНК, повторіть.

Екранних повідомлень немає, лише шум. Чому це робиться? Чи можна це зупинити?

Спасибі


Звучить аналогічно тому, як мій ноутбук попереджає мене, коли його наштовхнуто, а голову витягнуто з жорсткого диска ... але SGS, очевидно, має флеш-накопичувач, що не має сенсу: P
Метью читайте

Подібні, але не зовсім однакові. Я думаю, якщо ти потрясеш ноутбук з боку в бік, це сповістило б тебе, але мій телефон лише БОНКА / КЛАНКИ, коли я розміщую його в плоскому стані, тому я думаю, що це не просто говорить про те, щоб я був більш ніжним.
Jez

Відповіді:


37

Ну, я це зрозумів. Типу. Я звично кладу телефон вгору на свій гаманець, де є моя кредитна картка з чіпси NFC. Виявляється, телефон насправді видає цей шум, коли знаходить чіп NFC. Якщо я натискаю свою кредитну картку на задню частину телефону, відбувається те саме.

Я все ще не впевнений, що це насправді означає.


5
+1 - Я повністю робив це те саме. Шахта відповідала на чіп RFID / NFC в одній з моїх кредитних карток. Шум, який він видає, говорить: "Я визнаю, чип NFC близький, але я не можу діяти на його інформацію", що доречно, оскільки телефон не може читати зашифровані дані, що зберігаються на вашій карті. Досить круто, якщо ви запитаєте мене!
Містер Бастер

Існують картки та теги NFC, які містять дані, за якими ваш телефон може діяти автоматично, наприклад відкрити веб-сторінку або, наприклад, підключитися до Bluetooth-каркіту. Прикладами таких тегів є Xperia SmartTags від Sony і TecTiles від Samsung .
Хлопець NFC

4
Дякую! Я був так близько, щоб кинути телефон у стіну.
Майк

Спасибі! У мене теж є така звичка, і ці дротяні звукові помилки досить довгий час. Нарешті полегшено сьогодні.
Пенгфей

Для мене це була смарт-карта New Delhi Metro Rail
Vinay Wadhwa
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.