Як створити резервну копію даних (SMS / контакти) з пристрою зі зламаним екраном?


30

Я щойно зламав екран своєї (без коренів) Galaxy S.

Як мені повернути SMS та контакти?

PS: Я спробував Kies, але мій телефон чомусь не визначить. (Kies прекрасно працює з іншою Галактикою, якою я володію, але не з цією)


Відповіді:


7

Усі рішення, описані вище, потребують включення налагодження через USB. Якщо це не так, і ви використовуєте Android 4.0, тоді ви можете одночасно натискати кнопки живлення та зменшення гучності, щоб отримати знімок екрана. Якщо USB не підключений, він буде розміщений десь на SD-карті (наприклад, \Pictures\Screenshots). Потім ви можете підключити USB, щоб переглянути скріншот, потім відключитись, перейти далі і так далі, поки ви не перейдете до ввімкнення USB-налагодження.

Якщо включена налагодження через USB, це все просто, як пиріг.

 1. За умови встановлення SDK ви можете використовувати ddms.bat з папки інструментів, щоб швидко і зручно отримувати знімки екрана, коригуючи будь-які потрібні вам параметри і навіть встановлюючи додатки.
 2. Класичний спосіб - adb
 3. Я знайшов Moborobo дуже зручним способом зробити повне резервне копіювання

Я розумію, що це дуже пізно і навряд чи допомагає ОП, але я сподіваюся, що це допомагає комусь іншому ховатися за способом збереження даних, як я.


Ідея знімка екрана - геніальна.
Аарон Гліон

1
Я намагаюся це зробити в Nexus 4, і хоча комбінація кнопок знімає екран, нічого не відбувається, коли згодом підключаю USB-кабель.
Luís de Sousa

6

Чи у вашому пристрої є пристрій HDMI чи телевізор? Якщо це так, ви можете підключити його до іншого пристрою відображення (монітор / телевізор) та встановити програми для резервного копіювання ваших продуктів.

Ще одне рішення, яке ви можете спробувати - це встановити додаток під назвою Віддалений доступ до телефону через adb і керувати пристроєм через ПК. Але тут уловлюється те, що якщо доведеться налаштувати додаток для віддаленого доступу, то ви потрапите в біду, оскільки не можете побачити, що відбувається, коли ваш екран мертвий.


2
Я думаю, що твоя ідея просто зберегла всі дані на HTC-телефоні мого хабі із мертвим екраном. дякую за те, що викинули його, навіть якщо галактика s, ймовірно, не підтримує цю функцію.
Джессіка Браун

@ JessicaBrown, я буду радий і відпочиваю, як ви могли б отримати користь, якщо ви проясните, яку процедуру ви прийняли та як це зробили (коротко).
Нараянан

1
Ну, я все ще працюю над цим, але коротше кажучи, я підключив телефон до телевізора за допомогою вихідного кабелю HDMI, увімкнув налагодження USB, торкнувшись чорного екрана в потрібних місцях. Тоді я підключив телефон до комп'ютера і використовую Android Screen Monitor для перегляду екрана, а ShareKM із завантаженою стороною, щоб використовувати клавіатуру / мишу на комп'ютері (млявий, але принаймні точний), тому я можу встановити відповідні програми створити резервну копію всіх важливих даних по телефону
Джессіка Браун

+1 Ідея "Підключіть її до іншого пристрою відображення" є приголомшливою, просто врятував мене спасибі
A.Alqadomi

Я підтверджую, це спрацювало для мене чудеса: github.com/adakoda/android-screen-monitor/blob/master/README.md
jhegedus

5

Вони розташовані в

/data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db 

і

/data/data/com.android.providers.contacts/databases/contacts.db

Редагувати: я не міг adb pullпрацювати (вимагає root, не пам'ятаю, як зателефонувати adb pullз root), але я просто відкрив adb shellі використовував cpяк root, щоб скопіювати його в / sdcard.

Edit2: Я знайшов цю тему, і схоже, що ваші каталоги можуть бути різними.


Ви можете використовувати adb rootдля отримання кореневого доступу. Однак це працює лише із вкоріненими телефонами та зображеннями емулятора.
Боб

чорт! мій телефон не вкорінений: / Будь-який інший варіант? Чи можу я використовувати adb для відкриття контактів та створення наміру експортувати свої контакти на SD-карту?
kn330

adb не має жодних стосунків і не стосується контролю аспектів графічного інтерфейсу Android, як ніколи.
t0mm13b

на якій версії Android працює ваш Galaxy S? Ви можете розрізати більшість наборів для експлуатації, щоб запустити їх частини вручну через adb, а також отримати root. Коли ви зрозумієте, що ви можете використовувати Android screencast як віддалений vnc-рішення для встановлення Titanium Backup. Останнє рішення: встановіть відновлення CWM через heimdall і зробіть повну резервну копію. TiBackup може витягти дані з цього
ce4

Я успішно експортував свої контакти на SDcard за допомогою 'adb shell keyevents xx'. Перше, що я збираюся зробити, після того, як буде відремонтований екран fscking, - це викорінити його та встановити Android screencast . :)
kn330

4

У мене була така ж проблема з моїм S3 (зламаний екран, заблокований телефон, Kies не дає мені доступу до нього тощо).

Рішення: Отримайте ще один робочий S3 від друга, зніміть задню частину обох телефонів, зніміть кілька гвинтів, вийміть материнську плату, покладіть материнську плату в телефон, увімкніть її, резервну копію, зробіть). Ваші дані зберігаються на материнській платі, так що ви можете просто помістити їх в інший телефон і створити резервну копію звідти.

Просто перейдіть на YouTube і введіть Galaxy S3 board swap. Це легко і працює.


11
"Отримайте ще одного робочого S3 від друга [але переконайтесь, що вони не знають, що ви збираєтесь зірвати його"]
kn330

2

Ви не думали розглянути можливість використання DroidExplorer як альтернативи використанню Kies замість цього? Це може допомогти вам зав'язати контакти?

Використання Kies може бути досить неприємним і не зовсім на кулі ...


DroidExplorer - це "інструмент для управління вкоріненим пристроєм Android з простотою Windows Explorer". У мене немає кореневого доступу, і я перебуваю на Linux (Debian sid amd64)
kn330

Встановіть моно і запустіть його !!
t0mm13b

Я не знав, що порт Моно вже такий далеко? На своєму веб-сайті Райан все ще заявляє, що шукає допомоги в цьому. Чи використовуєте ви DroidExplorer в Linux через Mono, @ t0mm13b?
Izzy

1
@Izzy так, дуже часто це працює ... ви здивуєтеся тому, як Mono є недооціненою в Linux - за умови, що не використовується iffy Win32API, ви можете фактично запустити Win32 dotnet exe під моно! :)
t0mm13b

Гаразд, тому я побачу, щоб спробувати, як тільки дозволить час - дякую за відгук, @ t0mm13b!
Іззі

2

У мене була така ж проблема, намагаючись відключити контакти мого Galaxy S3 зі зламаним екраном. Рішенням стала програма "My Explorer Explorer" від http://www.fjsoft.at/en/ Безкоштовно. Вам НЕ доведеться вкорінюватися, модифікуватися чи будь-що, щоб використовувати його. Я спробував усе, що міг знайти в Інтернеті, а також людей у ​​моєму магазині Verizon, але не зміг знайти рішення, яке б працювало на пошуку контактів та SMS-повідомлень з телефону із пошкодженим екраном.


2
Хммм ... Я бачив цю ідентичну відповідь, розміщену на інше запитання. Ви пов’язані з цим додатком?
t0mm13b

1
Я спробував це, але з'єднання не вийшло. Якщо у вас ще не встановлена ​​налагодження через USB, а екран не реагує на дотик, ви перебуваєте в ефірі
BT

1

Я пропоную використовувати MyPhoneExplorer та його супутнику на робочому столі :

У моєму випадку налагодження не було ввімкнено на телефоні. Упевніться, що телефон увімкнено та підключений !!!

Ви повинні переконатися, що драйвер встановлено, а поруч із пристроєм у диспетчері пристроїв немає знака оклику:

 • клацніть правою кнопкою миші Мій комп'ютер
 • клацніть лівою кнопкою миші Властивості
 • лівою кнопкою миші натисніть Диспетчер пристроїв

Якщо поруч із телефоном є знак оклику:

 1. перейдіть на веб-сайт Samsung і завантажте правильний драйвер. Є такий для спринту, Verizon, google тощо ...
 2. Встановіть драйвер, двічі клацнувши завантажений файл.
 3. поверніться до диспетчера пристроїв і двічі клацніть на пристрої
 4. натисніть на оновлення драйвера
 5. натисніть на перегляд мого комп'ютера
 6. натисніть дозволити мені вибрати зі списку драйверів пристроїв
 7. натисніть на інтерфейс adb
 8. натисніть на найновіший інтерфейс Android
 9. натисніть на все, що необхідно, щоб продовжувати інсталяцію драйвера.
 10. Це скаже завершено.

Отримайте MyPhoneExplorer від Playstore та встановіть його (цілком варто коштувати, якщо ви можете собі це дозволити, якщо це не безкоштовно). Завантажте та встановіть на комп’ютері компаньйон програми на комп’ютер .

У цьому додатку прочитайте файл довідки та синхронізуйте !!! Це дуже просто у використанні.


Зауваження: для цього рішення потрібен комп'ютер під керуванням Windows (наскільки мені відомо, для інших ОС немає версій настільного супутника). Має бути добре для ОП, оскільки використання Kies має на увазі машину Windows :)
Izzy

Я не отримую голосів за це. Цей додаток із супутником чудовий (я ним користуюсь протягом багатьох років), і саме це допомогло мені зберегти мої SMS-повідомлення, поки мій телефон був заблокований і не приймав шаблон розблокування. Одне з них, щоб запустити додаток, ви повинні зробити "adb shell am start -n com.fjsoft.myphoneexplorer.client / com.fjsoft.myphoneexplorer.client.MainActivity". Потім ви можете підключитися до клієнта з ПК та створити резервну копію ваших SMS-повідомлень.
Ігор Чордаш

0

І Moborobo, і Mobogenie роблять велику роботу з резервного копіювання / оновлення програм тощо. (Windows)

Не турбуйтеся про завантаження драйверів тощо. І те й інше потрібно. Обидва безкоштовні.

http://moborobo.com/

http://www.mobogenie.com/

FYI Я використовую Moborobo.


1
Чи можете ви встановити його та створити резервну копію, не взаємодіючи з екраном пристрою Android?
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.