Як від’єднати основний обліковий запис Google від пристрою Android без скидання фабрики


12

Під час налаштування телефону HTC Hero я ввійшов у свій обліковий запис gmail. Але тепер я хочу його видалити (не хочу; я не хочу змінювати інший обліковий запис). Як це зробити?

Я багато шукав в Google, і всюди я виявив, що мені потрібно зробити скидання заводських налаштувань, але це не мій варіант.

Якщо є інший спосіб, будь ласка, повідомте мене про це.


Скидання заводу не так вже й погано. Я нещодавно зробив один.
але

@AlEverett: скидання фабрики видаляє ваші дані, і якщо у вас немає способу створити резервну копію, я б не назвав це "хорошою справою".
o0 '.

Звичайно, так і є. Хіба ви не створюєте резервну копію до хмари?
ель

Ви можете спробувати це: support.google.com/mail/answer/4570255 . У ньому описано кроки щодо зміни облікових записів, пов’язаних із вашим телефоном Android. Сподіваюся, це допомагає.
VMars

Відповіді:


8

Що ви маєте на увазі, точно "видаливши"? Ваш телефон повинен бути пов’язаний з обліковим записом Google, незалежно від того (наскільки я знаю). Якщо ви хочете змінити "основний" обліковий запис Google, з яким зв’язаний ваш телефон, спосіб скинути заводські налаштування. Мені довелося це зробити кілька разів.

Якщо ви просто хочете припинити отримувати сповіщення Gmail, увійдіть у Налаштування> Облікові записи та зніміть прапорець "синхронізувати" для облікового запису, з яким ви більше не бажаєте синхронізувати Gmail.


5
Так, скидання заводських налаштувань - єдиний спосіб позбутися головного зв’язаного облікового запису Google зі своїм телефоном.
Брайан Денні

5
Пристрої Android не потрібно пов’язувати з обліковим записом Google ..
Android Quesito

@ user931 - "Пристрої Android не потрібно зв'язувати з обліковим записом Google" Якщо ви хочете використовувати його лише як телефон і не завантажуєте жодних додатків, ви, мабуть, маєте рацію. Але якщо ви хочете мати можливість перейти на Google-Play, я думаю, вам потрібен обліковий запис Google.
Кевін Феган

4

Є способи зробити це без скидання заводських налаштувань. Однак, залежно від телефону, він може не працювати без зв’язку з обліковим записом Google. Я не впевнений про Героя так чи інакше. Дивіться тут .

Інший варіант полягає в тому, що ви можете просто створити підроблений обліковий запис Google, а потім ніколи не використовувати його.


3

Легко! Не потрібно скидання заводських налаштувань. Перейдіть у Налаштування> Облікові записи та синхронізація> Потім натисніть обліковий запис google, який ви хочете видалити (це стосується і основного облікового запису)> потім натисніть програмну клавішу MENU> потім видаліть обліковий запис

Це воно!


Це прекрасно працює. Кнопка MENU - маленька піктограма з трьома квадратними крапками у верхньому правому куті.
bgmCoder

1

Просто використовуйте Erazzer (вимагає root).

Ця програма буде дуже корисною, якщо ви хочете змінити основний обліковий запис Google на своєму пристрої Android, не скидаючи його на налаштування за замовчуванням. Деякі функції:

  • підтримується на Android 2.x
  • видалення облікових записів Google (2 способи)
  • резервне копіювання / відновлення облікових записів
  • швидке перезавантаження / відключення
  • віджет для швидких операцій

Увага! Функція "перезавантажити в режимі відновлення" може видалити всі дані на деяких пристроях, вона відключена за замовчуванням. Не використовуйте його без необхідності або якщо ви не знаєте, що це таке.


0

Коли я передаю телефон іншому члену сім'ї, я багато разів намагався перейти зі свого облікового запису Google на інший. Поки що я нічого не знаю, окрім видалення поточного облікового запису Google та встановлення іншого облікового запису Google. Зауважте, що коли ви виймете обліковий запис Google, все (включаючи всю програму) у телефоні більше не буде, а телефон повернеться до початкового стану. Також зверніть увагу, ви також можете додати інший обліковий запис у свій Android. Це означає, що у вашому телефоні буде кілька облікових записів, але Android завжди використовує перший обліковий запис, який ви ввели за замовчуванням.

Щоб видалити обліковий запис Google: - налаштування - програми - керування програмами - клацніть лівою кнопкою миші - фільтр - виберіть опцію фільтра - позначте "Усі", виберіть "google Apps", натисніть кнопку "очистити дані", натисніть "ваш обліковий запис має бути оновлено", тепер введіть нову Google інформація про рахунок. Перезавантажте.

В іншому Samsung Galaxy 3 i8700 для скидання облікового запису Google все, що мені потрібно: - налаштування - конфіденційність - у розділі "Особисті дані" - "Скидання заводських даних" - стирає всі дані на телефоні. Ви видалите поточний обліковий запис Google. Потім знову введіть інший обліковий запис Google у: - налаштуваннях - Облікові записи та синхронізація - "Додати обліковий запис"


0

Просто змініть пароль свого облікового запису Google за допомогою свого ноутбука, а потім ваш Android закричить, що йому потрібні нові деталі, і дозволить вам ввести інший обліковий запис


2
Ви впевнені, що він буде кричати і на ім’я користувача?
roxan
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.