Чи є безкоштовний спосіб розблокувати телефон Android з певної мережі?


9

Я купив дешеву трубку Android для розробки, і це ексклюзив для певної мережі.

Я хотів би розблокувати його, щоб я міг використовувати наявну SIM-карту з іншої мережі. Я зробив кілька поглинань, і, здається, є багато служб в Інтернеті, де ви можете отримати код, надаючи свій номер IMEI.

По-перше, чи може хто-небудь детальніше розібратися з тим, що передбачає процес розблокування, по-друге, чи є якась програма, яка може виконати цей процес, або ви змушені платити комусь за те, щоб генерувати код для вас?


Вказання оператора, з якого ви намагаєтесь розблокувати, може допомогти. Не обов'язково відповідати на питання, але це може допомогти.
Метт

Я знаю, що T-mobile розблокує ваш телефон через x дні служби. support.t-mobile.com/doc/tm51885.xml
Брайан Денні

Це помаранчева оплата, коли ви їдете в трубку в Сан-Франциско. Дякую
користувач155695

Існують також методи, що залежать від пристрою. Наприклад, у Galaxy S є код розблокування, який зберігається на пристрої.
Матвій

Відповіді:


1

Щоб розблокувати телефон безкоштовно, ви можете його викорінити. Але це на власний ризик. Я знайшов цей посібник, але не знаю, чи працює він для вас.


-1, ОП вказала на це - це помаранчева оплата, коли ви їдете в трубку в Сан-Франциско. Дякую
t0mm13b

0

Метод вкорінення для T-Mobile G2 / HTC Desire Z розблоковує блокування SIM на модемі, але це специфічно для пристрою.


Насправді, майже для будь-якого пристрою HTC отримання S-off знімає мережеве блокування. Прапор S - це, головним чином, головне управління всією "безпекою", а не лише завантажувачем.
Compro01

-1, як вказувало на це ОП від 2 листопада 2010 р. Це помаранчева оплата, коли ви їдете в трубку в Сан-Франциско. Дякую
t0mm13b

0

Я трохи запізнююсь до цього (насправді 7 років), але якщо у вас все ще є, і він все ще заблокований, зателефонуйте до телефонної служби і запитайте, чи є у них умови

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.