Читання зображень QR-кодів, що відображаються в браузері


42

Я постійно натрапляю на веб-сайти, на які посилається додаток для Android, і надаю QR-код URL-адреси для завантаження програми з ринку. Ці самі сайти дуже рідко надають фактичне посилання на програму в будь-якій іншій формі.

Я шукаю спосіб прочитати QR-коди, які є на самому телефоні. В ідеалі, я хотів би, щоб метод, який використовує функцію "поділитися" вбудованого браузера таким чином, що я просто затримую палець на зображенні QR-коду, вибираю "поділитися" з меню, що з'являється, і виберіть додаток, до якого слід надіслати зображення QR-коду.

Чи є якісь способи зробити це чи наблизитися до вищезгаданої функціональності?


Цікава ідея використовувати функцію "поділитися", щоб передати їй додаток, який міг би читати / інтерпретувати QR-код.
Брайан Денні

14
Дякую за це запитання. Мене завжди бентежило, чому всі ці сайти ставлять лише qr-коди, які абсолютно непотрібні тим, хто переглядає наші телефони. Здається трохи перекрученим. "Гей, у вас є цей чудовий пристрій з Інтернетом, і у нас є чудове посилання, щоб поділитися з вами, тому вийдіть із пристрою та відкрийте цю сторінку на своєму ПК, щоб ви могли перейти за цим посиланням, сфотографувавши його своїм телефоном! "
Мет

1
Будь ласка, погладьте власників цих сайтів, щоб QR-код посилався на ринок. Якби лише 1% користувачів, які розлючені з цього приводу, насправді сказали б щось, це швидко зміниться, і це було б набагато кращим рішенням.
Ганс-Пітер Стрер

Відповіді:


23

Це можна зробити з самого браузера, використовуючи " QR Droid ". Знайдіть його та встановіть. Після того:

  • У браузері довго клацніть на зображенні та виберіть "Зберегти зображення"
  • Після завантаження відкрийте зображення з панелі повідомлень
  • Виберіть Меню> Поділитися> "Розшифрувати за допомогою QR Droid"

Вибачте за несвоєчасне прийняття вашої відповіді. QR Droid - це саме те, що я шукав. Дякую!
Джон Крамліч

21

Генератор штрих-кодів / Зчитувач - це програма, яка читає та розшифровує QR-коди з файлу.

Крім того, ви можете зробити закладку цього веб-читача: ZXing Decoder Online , після чого, натрапивши на QR-код, довго натискайте на нього, скопіюйте URL-адресу зображення, а потім вставте його на пов’язану сторінку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.