Де варіант "Будьте пробуджені" у сендвіч-морозиві на Galaxy S3?


19

Я щойно перейшов на Samsung Galaxy S III (сендвіч з морозивом) від Motorola Droid Bionic (Пряники). На моєму Bionic було встановлено прапорець "Будьте пробуджені", завдяки чому мій "Екран ніколи не спить під час зарядки" в розділі Налаштування-> Програми-> Розробка.

Я не можу знайти цей прапорець на моєму S3.

Де це налаштування в ICS та / або є інший спосіб запобігти відключенню екрана в ICS?

Спасибі.


3
Це має бути річ SGS3. На моєму Galaxy Nexus я знаходжу його під Settings | Developer options | Stay awake.
але


Це не пряма відповідь на ваше запитання, але я використовую віджет і додаю віджет перемикання в меню, що випадає, або на головний екран, щоб переключити налаштування "не спати".
Алекс Б

Відповіді:


17

Samsung вилучив "Будьте пробуджені" з TouchWiz ще в першій OTA для Galaxy S1. Інші ПЗУ, такі як CyanogenMod, все ще є, а також інші ROM на базі AOSP.

Будьте дуже обережні, використовуючи будь-які параметри "Будьте пробуджені" з цими пристроями, на яких є екрани Super AMOLED. Раніше я використовував його при розробці та тестуванні додатків. Зараз у мене є "опік" на екрані від часу та верхньої панелі.


Burn-in не є таким великим ризиком, як для старих версій Android, оскільки тема Holo темніша за попередні. Але хороший момент.
onik

1
якщо воно не на 100% чорне, все, що є на екрані в "тому ж стані", може згоріти.
Райан Конрад

9

Принаймні, у ванільному ICS він знаходиться у Settings-> Developer options-> Stay awake, виправте мене, якщо його немає в GSIII.

Якщо його немає, ви можете спробувати пару додатків, які можуть це зробити, принаймні на старих телефонах серії Galaxy.

Не спи

Залишайтеся віджетом


Спасибі за вашу відповідь. Це було добре, але не так добре, як відповідь "ти справді не хочеш цього робити".
Гдаля

2

Мій (не вкорінений, запас) SGS3 щойно оновлений OTA до Jelly Bean 4.1.2, і параметр "Залишайтеся невідомим" тепер присутній в розділі "Параметри розробника" (другий пункт, після "Резервного копіювання пароля на робочому столі" - в порядку опцій є змінився, я думаю).

Технічно не відповідь, тому що питання пише "в ICS", але ... оновлення до JB!

(Я не встановив StayAwake або будь-який подібний додаток, тому це, мабуть, надійшло від Samsung, тому я припускаю, що вони в порядку з ризиком загоряння дисплея.)


1

Чи є у меню "Параметри розробника" меню "Налаштування"? Якщо ні, можливо, вам доведеться це ввімкнути. Перейдіть у Налаштування> Про телефон і швидко торкніться декількох разів (приблизно в 10 разів) на "Номер телефону". Ви побачите тост із написом "Ви зараз розробник". Тоді ви знайдете опцію "не спати" у розділі "Параметри розробника".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.