Jelly Bean на Galaxy Nexus - змушує оновити?


16

Я купив свій Galaxy Nexus в Новій Зеландії - через паралельний імпорт. Я вважаю, що він походить з Росії, враховуючи, що моя інструкція була російською (!). Але він працює чудово і є справжнім.

Колега там на наступний день купив одного з того самого джерела, а його приїхали через день після мого.

Потім я переїхав до Канади і отримав сим-карту Роджерса. Все добре.

Однак мій колишній колега отримав оновлення 4.0.4 приблизно за 8 тижнів до себе. Я спробував форсувати оновлення, але не пощастило.

Потім минулого тижня я нарешті отримав 4.0.4, і приблизно в той же день мій старий колега по електронній пошті повідомив, що отримав оновлення OTA до 4.1.

Що дає? Це гео-огороджений розгортання? Як я можу примусити оновлення? (Я перейшов до оновлень системи, щоб перевірити наявність оновлень, але не пощастило). Або мені доведеться викорінювати і робити це вручну? Я вважаю за краще не робити, якщо існує простий спосіб змусити оновити ...

Базова смуга I9250XXLA2, збірка IMM76K.I9250XWLD2

Відповіді:


8

Існує багато варіантів Galaxy Nexus. Швидше за все, це ваш телефон yakjuxw, який отримує оновлення від Samsung. Інший телефон - yakjuабо takju, який використовує власні оновлення Google, які випускаються швидше.

Версії взаємозамінні, якщо ви не враховуєте міжнародні налаштування чи можливі модифікації оператора. Наприклад, дивіться тут мою відповідь про те, як змінити yakjuxwпрошивку на takjuJelly Bean, яку потім можна офіційно оновити до 4.1.1 через OTA.


Baseband I9250XXLA2, Build IMM76K.I9250XWLD2 - чи можна використовувати це для визначення якjuxx або залежно від того?
Марк Майо

Це те саме, що я мав, не знаю, чи означає це точно yakjuxw. Хоча, здається , це так, тому що фабричні зображення для yakju / тхакчу над тут є IMM76I.
onik

7

Я нетерпляче чекав оновлення JellyBean протягом кількох днів минулого тижня і, нарешті, зробив це, щоб отримати JB на моєму Galaxy Nexus.

Вручну запускайте оновлення, очистивши дані в Google Services Framework і перевірте наявність оновлень системи в налаштуваннях .

Можливо, вам доведеться зробити це кілька разів. Мені довелося це зробити 5 разів, щоб отримати оновлення. Можливо, вам пощастить отримати його і в меншій кількості спроб.

До речі, я отримав свій телефон з США, і я залишаюсь в Індії. Я не дуже впевнений, чи це насправді має значення.


Ця хитрість приголомшлива! Нарешті я отримав JB :)
ottel142

6

У мене була така ж проблема: я купив свій телефон у Amazon.com і застряг на 4.0.2 без оновлення OTA. Коли я переглянув це, виявилося, що я запускаю прошивку ( yakjujp), яка налаштована на отримання оновлень від Samsung, на відміну від отримання їх безпосередньо від Google.

Спочатку потрібно визначити, чи отримує ваш пристрій оновлення безпосередньо від Google, про що ви можете сказати з назви збірки. Я временно встановив цю програму (попередження: містить безкоштовні оголошення) і переглянув поле "Бренд". Якщо ви не користуєтесь якю, тоді вам потрібно буде переключити складання, щоб отримати офіційні оновлення від Google.

Я дотримувався цих болісних інструкцій Windows, хоча мені справді слід було переглядати ці (а ігнорував більшість кроків, враховуючи, наскільки простіший цей процес в Linux).

Всю процедуру можна узагальнити так:

  1. Створіть резервну копію телефону.
  2. Розблокуйте завантажувач (який стирає все).
  3. Перезавантажте програму для швидкого завантаження (утримуйте гучність та зменшення гучності, а потім натисніть кнопку живлення).
  4. Прошийте всі зображення прошивки.
  5. Перезавантажте та перевстановіть / переконфігуруйте програми.

Це підсумовано з публікації в блозі, про яку я писав про ручне переміщення до прошивки якю ванілі 4.0.4, і незабаром після того, як я отримав оновлення 4.1.1 OTA від Google.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.