Потік звуку з Ubuntu в Android


12

Я втомився від підключення гарнітури між робочим столом та Android, коли хтось дзвонить мені. Чи є спосіб передавати звук з Ubuntu (я використовую Pulseaudio ) на телефон Android через wifi чи usb?


Я знайшов це, але не впевнений, як змусити його працювати разом damonkohler.com/2009/01/rhythmbox-shout2send-plugin.html
kirill_igum

і є спосіб використовувати vlc traveldevel.com, але він дає помилку "занадто багато помилок", коли я намагаюся передати http через http. також є цей, який я спробую пізніше reddit.com/r/Android/related/d0hr0/…
kirill_igum

Я отримаю Bluetooth-ключ і надішлю аудіо на телефон на ПК (швидко) :)
Пітто,

Є дуже схоже запитання щодо суперпользователя, з декількома відповідями: superuser.com/questions/605445/…
aplaice

Відповіді:


7

Саме для цього Ubuntu побудував Ubuntu One Mobile . Сервіс можна безкоштовно пробувати протягом одного місяця, потім $ 3,99 / місяць (або 39,99 доларів США щорічно). Варто зазначити, що платний рахунок дає 25 Гб пам’яті та необмежену кількість потоків для пристроїв, на яких працює ОС Android 2.1+ та iOS 3.1+, а також Windows XP, Vista та 7 (а також є додаткові тарифи на додаткове зберігання).

( Для тих, хто не хоче передавати музику, Ubuntu One надає 5 Гб хмарного сховища безкоштовно.)


1
ubuntu one більше не є ...
Thufir

6

Так! Існує програма під назвою Віддалене аудіо, яка тунелює аудіовипуск вашого комп'ютера через SSH або 1 або 2 інші протоколи. Я щойно встановив його і ще не налаштував його, але я планую використовувати його поряд із віддаленим VNC-з'єднанням на робочому столі вдома, щоб я міг дистанційно використовувати Energy XT для послідовних послідовностей пісень, де б я не був. =)

Я впевнений, що Ubuntu працює чудово для музики і, ймовірно, передбачає більш просту настройку, але це передасть будь-який звук, який створює ваш комп'ютер, і це безкоштовно (і працює з будь-якою * nix системою). Річ Rhythembox, про яку ви публікували, теж спрацювала б приголомшливо, але вам потрібно спочатку встановити потоковий сервер медіа-файлів Icecast.


3

Я використовую старі інструменти сервера потокового потокового сервісу Winamp Shoutcast . Потім скористайтеся одним із програм, які відтворюють станції Shoutcast. Winamp (офіційний додаток, але Shoutcast потокове ще в розвитку , як в 11/8/2010) або XiiaLive ( AppBrain посилання ).


2

Чи думали ви про підхід UPnP AV? Протокол дозволяє передавати потокові носії інформації між різними пристроями в одній мережі (наприклад, Wifi). Існує велика різноманітність серверів і клієнтів для всіх ОС .

Наприклад, MediaTomb - відомий медіа-сервер, також доступний для Ubuntu. Для відтворення в телефоні ви можете використовувати allShare, який попередньо встановлений на деяких телефонах, або безкоштовний клієнт, наприклад BubbleUPNP або Skifta .


+1 MediaTomb також передає відео на ваш пристрій Android.
Потік

2

Ви можете встановити airbubble на своєму android, який працює як динамік, використовуючи Apple AirPlay (DAAP) протокол.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubblesoft.android.airbubble

Pulseaudio можна налаштувати для передачі потоку на будь-який приймач AirPlay - ознайомтеся з цією відповіддю для отримання детальної інформації про налаштування: /superuser/331126/how-can-you-stream-music-from-ubuntu-to-airplay -динаміки-на-вашій мережі-з-ub

При запуску повітряних бульбашок він повинен відображатися як опція динаміка в звуковому меню ubuntu.


nope airbubble не з’являється
aWebDeveloper

1

Ознайомтесь із дозвуковим. www.subsonic.org У нього є власний додаток на ринку, і він повинен добре грати з телефонними дзвінками. На налаштування у внутрішній мережі потрібно лише 2 секунди та 3 хвилини для доступу до неї з будь-якого місця.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.