Чи не скидання на заводські налаштування точно так само, як обтирання / дані та / кеш?


22

Відповідно до цієї статті ,

/ дані ... Витираючи цей розділ, по суті, виконується заводський скидання на вашому пристрої, відновлюючи його таким, яким він був під час першого завантаження, або таким, яким він був після останньої офіційної чи спеціальної установки ROM. Коли ви виконуєте стерти дані / скидання заводських налаштувань після відновлення, саме цей розділ витираєте.

Що про / завантаження, / систему та / відновлення та / кеш?

Якщо Factory Reset видаляє лише дані / дані, я б хотів, щоб його називали чимось іншим, тому що якщо ви вкоренили свій телефон, він все одно залишиться з будь-яким користувальницьким ПЗУ, який миготів навіть після скидання заводу.

З іншого боку, якщо Factory Reset дійсно також стирає / завантажує, / систему та / відновлює, особливо / завантажує, з чого це відновить? Чи всі телефони десь із запасними зображеннями в реальному внутрішньому ПЗУ, де вони можуть повторно спалахнути ці зображення?

Я можу собі уявити, що виробники не хочуть обтяжуватись додатковою вартістю, що така специфікація зображень, що відновлюються апаратними засобами, може коштувати їм, тому вона вийшла зі стандарту і залишилась у більшості телефонів, і тому це так легко цеглити їх. Тому замість цього вони дають вам змогу видаляти лише дані та / кеш, і називають це "Скиданням на заводські налаштування", тому що ви не повинні бути досить дурними, щоб викорінювати телефон в першу чергу відповідно до їхнього способу мислення .

З моменту вкорінення свого Android та читання сотень дописів я виявив, що багато хто з термінів, які я навчився та прийняв студентом з інформатики в 80-х, вже не означають те саме, що мені доведеться перевірити, що все насправді означає перш ніж щось робити.


Коментарі до цієї публікації відповідають на першу частину мого запитання.

Але вони насправді не відповідають на другу частину мого запитання, яка є насправді скаргою: навіщо називати це "Скиданням заводу", якщо він насправді не повертає ваш телефон до його заводського стану?

На даний момент питання є просто риторичним. Я думаю, я вже відповів на це у своєму питанні, якщо хтось не зможе мене виправити.


1
Усі виробники ставляться до тих, хто виконує корінь та встановлює власну ОС так само, як і тих, хто продає користувальницький BIOS, тобто якщо ви возиєтесь із зоною без дотику, ви самостійно. Наявність фактичного ПЗУ (ROM, як на компакт-диску, подібного до неможливого для запису, а не ROM як у дозволі лише для читання), додає величезних витрат на розробку, оскільки це означає заміну апаратного забезпечення для кожного невеликого зміни, а також стає по суті мертвим простором після оновлення програмного забезпечення. Я думаю, що, мабуть, не існує комерційного обладнання, виготовленого за останні десять (двадцять?) Років, яке все ще має вбудоване програмне забезпечення у фактичній пам'яті.
Лежати Райан

Ви перебуваєте на заводі пристрою, якщо флеш ПЗУ. решта - деталі ... :)
Android Quesito

Я натрапив на це з іншої довідки десь. Початкове твердження про / дані є невірним двома способами. По-перше, / дані НЕ є розділом, це каталог, що складається з більш ніж одного розділу. Внутрішня пам'ять sdcard і розділ програмних даних розташовані там. Отже, якщо ви видалите каталог / data, він видалить дані на обох розділах. Але якщо ви стерте розділ даних у, скажімо, TWRP, він буде форматувати лише розділ даних, а не торкатися даних sdcard.
Марті Фрід

Відповіді:


6

На не вкоріненому пристрої ми можемо групувати розділи на дві категорії: ті, на які користувач може вплинути під час звичайного виконання, і ті, які не можуть. Ті, які можуть бути, є dataі є cache. Ті, які не можуть бути system, і boot. (Плюс recoveryдо деяких.)

"Скидання на заводські налаштування" означає, що розділи, на які впливає діяльність користувача, витираються. Таким чином, коли користувач виконує скидання на заводські налаштування, її вітають телефоном, на якому немає даних про користувача. Якщо вона оновила свій телефон офіційними методами, оновлення все ще є! Тож навіть пристрій не повертається до заводського стану!

Зважаючи на вищезазначене, давайте розглянемо власні ПЗУ. Коли ви прошиваєте один, updater-scriptвитирає ваш systemрозділ, а потім копіює вміст поштового індексу. Те, що раніше там було, зараз уже немає! Ви не можете повернутися туди, де ви були раніше, якщо у вас немає резервної копії або оригінального зображення системи.

Зараз, коли користувач завантажується, технічно, більшість все те саме. Під час нормальної роботи вона все ще може лише змінювати dataі cache. Тож якщо ви виконаєте скидання на заводські налаштування, має сенс лише їх витерти. Пам’ятайте, оригінальний ром вже давно минув!

Ви маєте рацію, що термінологія плутає; звинувачуйте Google! Так було з G1.


1
"звинувачуйте Google" -> Треба усвідомити, що ця термінологія та методологія вже існували до існування смартфонів. Візьмемо для прикладу роутер, вони можуть бути скинуті на заводські налаштування, а також можуть мати власний ПЗУ.
Зуул

@Zuul Забув мій сарказм співає ... Ця термінологія була правильною. Тепер це не так. Він не скидає пристрій до заводського стану. Google вже створив нову ОС, і вони вирішили використовувати стару термінологію.
RR

Зауважте, що на деяких пристроях (наприклад, Sony) завантаження та відновлення знаходяться на одному розділі.
kinokijuf

ротор? думав, що це так, як у маршрутизаторі ...: P
t0mm13b

1
Ого! що перше в посиланні на міський словник ... ух! TIL! : D повинен скинути заводські налаштування на себе та поставити на місце спеціальний ром: P lol j / k
t0mm13b

3

Навіщо називати це "Скидання заводських налаштувань", якщо він насправді не повертає ваш телефон до заводського стану акцій?

Оскільки оригінальне визначення не має сенсу в сучасному світі, спробуємо скласти альтернативне пояснення. Отже, термін Reset Factory не мав на увазі дію скидання пристрою до стану, з якого він вийшов із заводу, натомість термін означає, що це тип скидання, який виробляє завод, до програмного забезпечення телефону перед тим, як помістити його в упаковку, скидання на заводські налаштування скине телефон до стану, придатного для доставки клієнту, тому, якщо фабрика тепер випустила телефон із вашою моделлю та версією ОС, вони зроблять скидання заводу як останнє, що вони роблять після тестування.

Як це пояснення?


2

Скидання заводу - це неофіційно стандартизований термін для скидання телефону. Користувач зрозуміє, що це робить ваш телефон таким же, як і коли ви його отримали. Якщо ви зробили такий крок користувача, як укорінення та миготіння користувальницького ПЗУ, тоді ви знаходитесь поза звичайними випадками використання.

Варто зауважити, що "скидання на заводські налаштування" на телефоні зі спеціальним ПЗУ скине цей ПЗУ до перегляду за замовчуванням.

У сучасних пристроях неможливо переробити систему та відновити її спочатку. Те саме стосується багатьох продуктів, що змінюються користувачем, таких як маршрутизатори та медіаплеєри.


1

У вас можуть бути вушні терміни, такі як "Скидання до заводських налаштувань" або "За замовчуванням". Вони в основному однакові. Чи використовується цей термін для опису дії повернення пристрою до стану, який він був, коли він вийшов із заводу.

Щоб це сталося, всі користувацькі дані будуть чистими від пристрою, залишаючи лише те, що вже було, коли пристрій вийшов з виробника.

Для користувачів із користувальницькими дисками, скидання на заводські налаштування працює так само, при використанні він видалить усі власні дані та залишить пристрій таким, як це було, коли застосовано спеціальний ПЗУ.


Що таке скидання на заводські пристрої?

Це стирає всі дані на вашому пристрої, очищаючи внутрішнє сховище та повертаючи телефон до заводських налаштувань за замовчуванням!

Це означає, що: ваш обліковий запис google, налаштування вашого пристрою, дані системи та додатків та завантажені / встановлені користувачем APP користувачі будуть видалені.

Після завершення заводських налаштувань ваш пристрій буде подібно до першого ввімкнення.

Щоб повернути "речі", вам доведеться перевстановити і налаштувати все.


Причини скидання заводу:

  • Якщо пристрій відчуває несправність з невідомих причин, його відновлення може усунути проблему.
  • Якщо ви збираєтесь продати свій пристрій, скидання фабрики гарантує видалення всіх ваших особистих даних.
  • Відправляючи пристрій на ремонт або просто повертаючи його, заміна заводу приходить на руку. Їм не потрібно знати, чим ви користуєтесь, а також їм не потрібен доступ до ваших особистих даних.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.