Неможливо придбати будь-які платні додатки в магазині Google Play, відображається повідомлення "Помилка. Будь ласка спробуйте ще раз."


20

На своєму Nexus 7 я продовжую отримувати

Виявлено помилку. Будь ласка спробуйте ще раз.

Повторне намагання придбати будь-які платні програми в магазині Google Play. Це добре працює для безкоштовних додатків, але завжди повертає ту саму помилку, коли я намагаюся купити платний додаток. Я "спробував" ще десяток разів з тим самим результатом.

натиснувши покупку за допомогою Google Play play - сталася помилка. будь ласка спробуйте ще раз

Я перевірив свій обліковий запис Google, і Nexus 7 відображається як належно прикріплений до мого облікового запису. Він також працює в режимі пошти, календаря та інших пакетів програм Google на пристрої.

Я не розумію, чому я отримую цю помилку, яка мені нічого не говорить . Я хотів би придбати кілька додатків для Android для свого Nexus 7, але я не можу!

На підставі одного з коментарів я спробував придбати той самий додаток на веб-сайті Google Play, і я отримав дивне повідомлення поруч із Nexus 7 (яке відображається у списку пристроїв для мене):

Ви недавно не відкривали додаток Google Play Store на цьому пристрої. Відкрийте його та спробуйте ще раз.

Ви недавно не відкривали додаток Google Play Store на цьому пристрої. Відкрийте його та спробуйте ще раз.

Але, але, але магазин Google Play зараз відкритий на моєму пристрої!


7
Ви спробували придбати веб-сайт у веб-переглядачі на робочому столі? Це може виявити більш описове (або принаймні інше) повідомлення про помилку.
Ден Герберт

4
У вас налаштування Google Wallet? Це може спричинити дивну помилку.
Робін

Це може бути якась помилка технічного обслуговування, іноді це траплялося зі мною навіть із безкоштовними програмами. Рекомендую почекати годину чи дві і спробувати ще раз.
user969757

Є якийсь шанс, що ти вкоренився? Схоже, деякі подібні випадки цього вирішуються, встановивши іншу версію Play Store, але для цього вам знадобиться root ( приклад ).
eldarerathis

не вкоренився, все за замовчуванням, постійно відбувається, оскільки я отримав це близько тижня.
Джефф Етвуд

Відповіді:


6

Згідно з цією темою на code.google.com (з квітня 2012 року), схоже, що один користувач вирішив подібну проблему після того, як їм порадили вимкнути 2-ступінкове авторизацію для використання Google Play:

У мене той самий випуск і техніка лише порадила, що мені потрібно вимкнути двоетапну перевірку, щоб потрапити в Play.

Тож я б відключив двоетапну авторизацію в обліковому записі Google, пов’язаній із пристроєм, і спробую ще раз. (Якщо це не працює, мені цікаво, чи варто навіть спробувати скинути заводські налаштування з вимкненим 2-х кроковим auth ...)

BTW: Цей потік знаходиться у списку проблем для вихідного коду за програмою Google Authenticator. Проблема насправді не пов’язана з цією програмою, проте після встановлення двоступеневого авторизації користувач, як повідомляється, не мав доступу до Google Play, тому вони звинувачували цей додаток.


Крім того, (якщо ви вважаєте, що 2-х ступеневе авторифікація є частиною проблеми), ви можете створити спеціальний пароль для Google Play, як описано в цій відповіді . Цитуючи цю відповідь:

 1. Створіть для програми Google Play пароль для Google Play на веб- сайті https://accounts.google.com/IssuedAuthSubTokens (напр., Назвіть його «Android Store Play Store»).

 2. На телефоні додайте другий обліковий запис Google (Усі налаштування> Облікові записи та синхронізація).

 3. Запустіть Play Store Google.

 4. Перейдіть до Меню> Облікові записи.

 5. Переключити рахунок; потім перемкнути назад.

 6. Коли він запитує пароль, введіть створений вами додаток.


Я напевно використовую 2-факторну аутентифікацію, тому це можливо
Jeff Atwood

@JeffAtwood чи працював останній для вас?
jrg

@jrg не встигли перевірити, але, здається, найбільш правдоподібне пояснення
Джефф Етвуд

У мене виникла проблема з двофакторним перезавантаженням пристрою (HTC Incredible with Gingerbread). Ввівши інформацію про обліковий запис Google, я отримав би помилку (доки не вимкнув двофакторну авторизацію). Тому здається розумним, що 2-фактор може спричинити проблеми з (ринковим) рахунком на новому пристрої.
gary

6

Для того, щоб принаймні до більшості руйнувати.

 1. чіткі дані про ринковий додаток, перезавантажте
 2. видаліть свій обліковий запис google, перезавантажте його і додайте його знову
 3. очистіть дані рамкових служб google (це схоже на вище, оскільки він вийде з системи, але я не впевнений, що ще це очистить), перезавантажте, увійдіть знову.

3-те - це те, що остаточно вирішило для мене, і у мене знову не було проблеми.


чудово! як саме я займаюсь №3 у вашому списку? Відповідь Ельдара охоплює №1, а №2 досить проста.
Джефф Етвуд

1
@JeffAtwood: у списку знайдіть "Рамкові сервіси Google" Settings->Apps.
eldarerathis

@eldar добре, я перейшов до "Google Framework Services" у додатках, очистив дані для цього додатка, перезавантажив планшет і ... та сама помилка, на жаль. Вам доведеться спробувати більше речей.
Джефф Етвуд

4

Пригадую, я бачив публікацію на RootzWiki, де хтось бачив дуже схожу проблему, хоча на Galaxy Nexus. Зокрема, у нього були такі симптоми:

На жаль, я виявив, що отримую помилку незалежно від того, що намагаюся купити. Безкоштовні програми, здається, працюють нормально.

У результаті він знайшов рішення:

Зрозумів! Знайшли твіт від Пітера Альфонсо, в якому заявив про видалення оновлень ринку та очищення кешу.

Для цього перейдіть Settings->Apps, проведіть пальцем ліворуч до вкладки «Усі», потім виберіть Play Store (він повинен мати назву «Google Play Store», так що подивіться в області «G») і натисніть Uninstall Updates. Після завершення натисніть Clear cache, або Clear dataви хочете повністю стерти всі його дані. Після цього перезапустіть Play Store і спробуйте придбати додаток ще раз.


це чудово, але я не бачу жодних "Видалення оновлень" на інформаційній сторінці додатка Google Play Store. Я бачу: Очистити дані, Очистити кеш, Очистити за замовчуванням. Я зараз спробую очистити кеш і дані.
Джефф Етвуд

Зроблено, потім перезавантажений планшетний ПК, на жаль, така ж помилка.
Джефф Етвуд

1
@JeffAtwood: Цілком можливо, що N7 постачається з останньою версією Play, тож насправді немає оновлень для видалення.
eldarerathis

1

У мене щойно виникала ця проблема на моєму Nexus 7, хоча повідомлення про помилку полягало в автентифікації. Потрібно ввійти у свій обліковий запис Google, але з тими ж симптомами все працювало нормально, крім завантаження платних додатків.

Проблема в тому, що Google Wallet було вимкнено. Щоб захистити свої дані та конфіденційність, ваш обліковий запис Google Wallet буде призупинено, коли адміністратор Google Apps скине пароль вашого облікового запису. Що було для мене новиною і першопричиною. Мені довелося зателефонувати їм, щоб перезапустити Wallet, тоді Google Play знову почав працювати для платних додатків.


0

Про проблему повідомлено в Google:

[# 4319215] Платні програми недоступні на територіях

Оплата та покупка програм / елементів у програмі -> [# 4319215] Платні програми недоступні на територіях

Ми отримували повідомлення про те, що деякі користувачі, які проживають на території, не мають доступу до тих самих додатків для Android у Google Play, що і батьківська країна цієї території. У вас може виникнути ця проблема, якщо:

 • Ви живете в не суверенному географічному регіоні або підрозділі країни
 • Ви отримуєте повідомлення про помилки, намагаючись придбати програми для Android у Google Play або взагалі не бачите платних програм у Google Play (ви бачите лише безкоштовні програми)

Зараз немає доступних рішень, але ми продовжуватимемо оновлювати цю сторінку разом із подіями, тому перевірте незабаром.

Про випуск вперше повідомлялося: 1 лютого 2012 р.
Остання зміна: 3 липня 2012 року


Ви на території? Якщо ні, спробуйте повідомити про свою проблему у співробітників Google.


Я в США, наскільки я знаю, це не територія?
Джефф Етвуд

@JeffAtwood Dono .. отже, я прошу! Не дуже розумію, як "карта" ділиться там, де ти є :) (Португалія тут)
Зуул,

@JeffAtwood Тут для певних речей, як-от телекомунікацій, ми ділимось територіями ..
Зуул,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.