Підключення пристроїв Android до Windows 7 через Bluetooth


21

Я намагаюся підключити обидва мої пристрої Android до свого ноутбука Windows 7, щоб побачити, що я можу зробити з ними (передача файлів, прив’язка через Bluetooth тощо)

Ось обладнання, з яким я працюю:

 • Ноутбук Samsung Series 5 - Windows 7 Home Premium SP1 / повністю виправлений
  • Intel (R) Centrino (R) бездротовий Bluetooth (R) 3.0 + швидкісний адаптер
  • Драйвер: Intel - 2011/12/09 - 1.0.90.20620
 • Samsung Galaxy Nexus з офіційним Android Android 4.1.1 Jelly Bean (без коріння )
 • Asus / Google Nexus 7 з офіційним Android Android 4.1.1 Jelly Bean (без коріння )

Процес сполучення між пристроями Android та Windows 7 працює бездоганно. Ось, що я роблю, щоб їх поєднати:

 1. Переведіть пристрій Android у відкритий режим (Налаштування -> Bluetooth -> Назва пристрою)
 2. Відкрийте пристрої та принтери в Windows 7
 3. Клацніть Додати пристрій
 4. Виберіть пристрій Android у списку пристроїв та натисніть кнопку Далі
 5. Коли відобразиться код пари, підтвердьте це на пристроях Windows 7 та Android
 6. Спарювання завершено

Прилади спарені. Однак вони, здається, ніколи не з'єднуються один з одним. Я бачу, як на пристроях Windows 7 і пристроях принтера коротко перемикається значок із сірого та непрозорого , і з часом він стає просто сірим. Скільки б я не торкнувся імені комп'ютера Windows 7 у списку парних пристроїв на пристрої Android, це з'єднання не відновиться.

Однією з функцій, які я перевірив успішно, є надсилання файлу за допомогою Bluetooth File Transfer ( fsquirt.exe ). Коли я намагався надіслати файл на один із своїх пристроїв Android, ініційований із цієї утиліти в Windows, пристрій Android запропонував мені прийняти передачу файлу. Піктограма Bluetooth на Android все ще була сірою, що свідчить про те, що пристрої не підключаються один до одного.

Підсумок : Хто-небудь знає, як використовувати функції Bluetooth Bluetooth Android у Windows 7?


Я теж ніколи не змушував це працювати. Я звузив свої проблеми до стеку Bluetooth (він же драйверів Bluetooth) у Windows, не міг знайти жодного, який би працював на мене. Які драйвери ви використовуєте?
Містер Бастер

Я не впевнений, але я думаю, що коли ви з'єднали пристрої, постійне з'єднання Bluetooth не зберігається, і воно використовується лише після ініціювання дії, тобто передачі файлів. Після завершення дії вона повертається в режим очікування / очікування.
Юстас

Відповіді:


3

Я виявив, що для Windows 7 Bluetooth не вистачає, тому я придбав сторонній пакет і не маю жодних проблем використовувати Windows 7 Bluetooth з моїми пристроями Android. Пакет був Blue Soleil


Непогана ідея, але здається божевільною, що мені доведеться купувати стек Bluetooth за те, що я використовував так рідко.
Тревор Салліван

Погано, що розробники Android не мали справу з реалізацією bluetooth замість усіх фантазійних ефектів та годинника, який з'їдає 10 Мб барана.
Томаш Зато - Відновити Моніку

6

Я знайшов рішення з цього відео YouTube https://www.youtube.com/watch?v=yZNPO1gMcoA і думав, що поділюсь тут, оскільки це був перший результат, коли я почав шукати рішення.

Проблема полягає в тому, що Windows не виявляє послідовні посилання Bluetooth автоматично. Ви можете вручну вказати на стандартні драйвери Windows, виконавши наступні кроки.

 1. Перейдіть до Диспетчера пристроїв
 2. Клацніть правою кнопкою миші елемент у розділі Інші пристрої з маркуванням периферійних пристроїв Bluetooth та натисніть кнопку Оновити драйвер драйвера
 3. Клацніть Переглянути мій комп'ютер для ...
 4. Натисніть Дозволити мені вибрати ...
 5. Виберіть порти (COM & LPT) і натисніть кнопку Далі
 6. Перейдіть до та виберіть Microsoft у лівому полі, виберіть Стандартний серійний посилання Bluetooth у правій області та натисніть кнопку Далі
 7. Клацніть OK у вікні попередження про встановлення драйвера, і він повинен успішно встановити драйвер

Я не впевнений, чому Windows не може автоматично виявити цей компонент і встановити драйвер, але це рішення працювало на мене. Сподіваємось, це станеться і для вас.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.