Яка різниця між Android Beam і S Beam?


Відповіді:


19

Навіть незважаючи на те, що Android Beam і S Beam виконують подібні цілі, вони насправді працюють дуже по-різному і не сумісні між собою.

Android Beam використовує NFC для з'єднання ваших пристроїв через Bluetooth, а потім передає файли через з'єднання Bluetooth. Я вважаю, що він також може передавати дуже невеликі фрагменти даних (контакти, посилання тощо) безпосередньо через NFC, як видно на сторінці сендвіч-версії Ice Cream :

Для більших корисних навантажень розробники можуть навіть використовувати Android Beam для ініціювання з'єднання та передачі даних через Bluetooth, не потребуючи видимого користувачем сполучення.

S Beam, однак, використовує Wi-Fi Direct для передачі даних замість Bluetooth. Їх міркування для цього полягають у тому, що Wi-Fi Direct пропонує більш високу швидкість передачі (вони цитують до 300 Мбіт / с). Тому це буде працювати лише з іншими пристроями з підтримкою S Beam, в даний час обмежуючи їх спілкуванням між двома Galaxy S3.

Однак SGS3 також підтримує Android Beam, тому ви можете використовувати це для передачі чогось між GNex та SGS3. Ось підручник на веб-сайті Sprint (має бути по суті таким же для інших версій SGS3).


1
Крім різниці в способі передачі даних (Bluetooth проти Wi-Fi Direct), Android Beam в Jelly Beam і S Beam також відрізняються тим, як вони використовують NFC. S Beam використовує ICS Android Beam для своєї роботи, тоді як нову функцію Android Jelly Bely Android Beam не видно на пристрої ICS (для цього використовується інший порт LLCP). Буде цікаво подивитися, як це буде вирішено, коли (якщо?) SGS3 буде оновлений до Jelly Bean.
Хлопець NFC
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.