Чиста установка Android на телефоні або планшеті Nexus


23

Нещодавно у мене виникла проблема, коли мій телефон Nexus S не перейшов на Jelly Bean. Під час оновлення я отримував повідомлення про помилку про те, що один із файлів моєї поточної системи пошкоджений, тому оновлення застосувати не можна.

Я знав, що чисте встановлення (замість оновлення) вирішить проблему, але мені було дуже важко знайти чітку інформацію про те, як це зробити. Більшість навчальних посібників вимагають завантажити нову ОС з недовірених джерел (тінисті сайти для завантаження) і припустити, що ваш телефон укорінений.

На щастя, як виявилося, ви можете це зробити лише за допомогою офіційного програмного забезпечення Google, і вам не потрібно викорінювати телефон (ви можете - це не має значення).

Я розміщую інструкції щодо використовуваного методу, як відповідь нижче. Це також корисно, коли потрібно зробити справжнє скидання заводу . Функція "скидання до заводських налаштувань" в Android очищає лише дані користувачів, залишаючи ОС такою, якою вона була - марною, якщо ваша операційна система пошкоджена або якщо вона була модифікована, і ви хочете привести її до початкового стану. Це вирішує проблему.

Ця інструкція повинна працювати для будь-якого телефону або планшета Nexus.

Відповіді:


13

Обережно: Інструкція стосується чистої установки ОС. Це означає, що ВСІ ВАШІ ДАНІ будуть постійно втрачені. Якщо ваш телефон раніше був вкорінений, він буде повернутий до не вкоріненого стану (хочете ви цього чи ні).

Будь ласка, не забудьте зробити резервні копії будь-яких важливих даних на вашому телефоні. Це буде втрачено.


1. Увімкнення налагодження через USB

Увімкніть налагодження USB на пристрої:

Перейдіть у Налаштування системи / Параметри розробника та поставте прапорець "Налагодження USB".

2. Fastboot

Вам знадобиться інструмент швидкої завантаження . Це офіційний інструмент командного рядка Google, призначений для розробників. Ви можете слідувати офіційним інструкціям по встановленню інструменту , але вони досить складні. Якщо ви перебуваєте на Mac OS X або Linux, ви, ймовірно, повинні робити те, що я зробив, і використовувати інструмент відкритого коду adb-fastboot-install .

Просто завантажте його , розпакуйте та скористайтеся однією з наступних інструкцій командного рядка (залежно від вашої операційної системи):

sh ADB-Install-Mac.sh

або

sh ADB-Install-Linux.sh

Очевидно, виконуючи це, вам потрібно бути в каталозі, що містить ці файли.

Існує велика кількість інструкцій, як встановити швидку завантаження в Windows (наприклад, ця ). Дивіться також відповідь user17512 щодо альтернативного методу для користувачів Windows.

3. Перехід до режиму швидкого завантаження пристрою

Вам потрібно підключити пристрій до комп'ютера за допомогою кабелю USB, а потім перейти в режим швидкого завантаження пристрою:

  • У режимі Nexus S : вимкніть телефон. Натисніть і утримуйте гучність, потім натисніть і утримуйте живлення.

  • На Galaxy Nexus , Nexus 5 та Nexus 10 : вимкніть телефон. Натисніть і потримайте і гучність, і гучність, а потім натисніть і утримуйте живлення.

  • На Nexus 4 , Nexus 6 , Nexus 7 та Nexus 9 : вимкніть свій пристрій. Натисніть і утримуйте гучність, потім натисніть і утримуйте живлення.

4. Розблокування завантажувача

Виконайте таку команду на своєму комп’ютері:

fastboot oem unlock

Примітка. Цей крок видалить усі ваші дані з пристрою.

5. Завантаження заводського зображення

Завантажте заводські зображення для свого конкретного пристрою та потрібної версії Android безпосередньо від Google.

6. Встановлення системи

Розпакуйте архів (якщо ви перебуваєте в Windows, вам, мабуть, доведеться завантажити додаткове програмне забезпечення для розпакування файлів .tar.gz. 7-zip зробить цю роботу. У користувачів Mac і Linux вже встановлено все необхідне програмне забезпечення) .

Зайдіть всередину нещодавно неархівованого каталогу та виконайте таку команду:

./flash-all.sh

Примітка. Це видалить усі дані з вашого пристрою

Через деякий час ваш пристрій повинен перезавантажитися та завантажитися до вашої щойно встановленої операційної системи :)

7. Переблокування завантажувача

Цей крок не є суворо необхідним, але це гарна ідея з міркувань безпеки. Перезавантажтесь у режимі швидкої завантаження (див. Крок 2 вище) та виконайте наступну команду на своєму комп’ютері:

fastboot oem lock

Це спрацювало для мене чудово, я сподіваюся, що це буде корисно для інших людей :)


Дуже корисно, це працює для мене на Nexus S. Дякую велике за обмін, знання - це сила.
bobighorus

3

Якщо у вас є Windows, чудовий інструментарій Neotus Root Toolkit автоматично автоматизує процес, що був наданий тут, одним натисканням кнопки «спалах для запасу та зняття корінця», а також додатковою опцією для замок OEM. Звичайно, він так само легко розблокує та викорінить інші вдосконалені функції. Ви можете отримати його за адресою:

http://www.wugfresh.com/dev/nexus-root-toolkit/

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.