Як визначити програми чи налаштування, які спричиняють проблеми з продуктивністю?


13

Якщо у мене виникають проблеми з продуктивністю, які інструменти я можу використовувати, щоб визначити, звідки беруться мої відставання? Я використовував диспетчер завдань системної панелі , інформацію про систему Android , системний менеджер Безкоштовно та деякі інші, але жоден з них насправді не визначив проблемних дітей. Менеджер завдань системної панелі був найближчим за своїм історичним поглядом на використання процесора та пам’яті, але він не дозволив мені переглянути, які програми використовували скільки ресурсів за час.


Я знаю, що на мета-сайті було кілька чатів про закриття запитань про "який додаток", але це дуже конкретний, хороший питання.
gary

Відповіді:


8

Вартовий пес буде стежити за роботою вашого телефону та попереджати про проблеми. Ось цитата зі статті Lifehacker про сторожову службу .

Watchdog працює у фоновому режимі, спостерігаючи, щоб додатки почали використовувати більше певного відсотка потужності процесора, який ви вказали (за замовчуванням 80 відсотків). Коли він помічає додаток, що виходить за межі, він сповіщає про вас та пропонує варіанти вбити додаток, проігнорувати його або додати його до вашого «Білого списку» програм без оплати. За замовчуванням Watchdog сам не використовує багато енергії, лише перевіряє кожні дві хвилини або близько того, але ви можете змусити його працювати в режимі реального часу, якщо ви хочете дійсно усунути проблему, яку ви знаєте, що відбувається.

Сторожовий монітор вашого Android для запущених процесів


Це був один із перших, хто я спробував. Він ніколи не надсилав мені жодних попереджень і не показував історичного використання, тому він не працював для мене. Також є ймовірність, що я уявляю, що мої показники відстають.
Метт

З усіх програм, які я спробував, ця програма була найбільш ефективною.
Метт

2

SeePU - це ще одна програма, яка контролюватиме процесор, пам'ять та використання мережі у вашому телефоні. З артикулу Lifehacker на SeePU :

SeePU ставить контрольні лічильники в області сповіщень вашого телефону Android. Ви можете відстежувати використання процесора, використання оперативної пам'яті та мережеву активність. Ви можете налаштувати частоту оновлення монітора, спосіб відображення даних - просто CPU або CPU та RAM разом, завантажувати та завантажувати або комбінувати мережеву діяльність тощо.

alt текст


Спасибі! Щойно я отримав заміну Droid, тому я спробую його у ці вихідні та звіту.
Метт

якось працював, але я не заплатив за версію, яка дає історичні дані. Крім того, він не визначив, які додатки використовують ресурси, тому важко було розмежувати активну програму та програму, що працює у фоновому режимі.
Метт,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.