Яка основна функціональність за кнопками та прапорцями Odin?


32

Є гарне запитання про те, що таке інструмент Одіна . Зараз я розумію, що це внутрішній інструмент Samsung для прошивки мікропрограмного забезпечення, який пояснює, чому так важко знайти інформацію про (доволі виразні) параметри та кнопки. Хтось тут, можливо, просвітить нас основним описом наступного:

 • Параметри:
  • Повторна секція (прапорець)
  • F. Час скидання (прапорець)
  • Телефон EFS Clear (прапорець)
  • Оновлення завантажувача телефону (прапорець)
 • Кнопки та файли:
  • PIT (кнопка для вибору *.pit, *.xmlфайлу)
  • КПК (кнопка для вибору *.tar, *.md5, *.smdфайлу)
  • ТЕЛЕФОН (кнопка для вибору *.bin, *.tar, *.md5файлу)
  • CSC (кнопка для вибору *.tar, *.md5файлу)
  • ETC (кнопка для вибору ???)

Для довідки, ось скріншот програми, що показує ці різні параметри та кнопки:

Знімок екрана програми Odin3

Відповіді:


21

Дивлячись на цей Odin 3, не забувайте, що для різних пристроїв Samsung існують різновиди Odin. Але саме це - те, що використовується для спалаху, з мого досвіду, Samsung Galaxy 5 та планшет Samsung Galaxy P1010T.

Коротше кажучи, для Odin працювати, може бути .bin , або .tar або навіть .tar.md5 файли , пов'язані з ПЗУ для миготіння. Одін знає, як з ними поводитися належним чином. (Не бачив .bin, що використовується, його більше .tar.md5 - це файл tar з MD5 контрольними сумами, що містяться в архіві, в якому Odin автоматично перевірятиме кожен файл у ньому)

 • Re-Partition робить те, що говорить, - перерозподіляє макет.
 • Автоматична перезавантаження та F.Reset Time - коли спалах виконано, автоматично перезавантажте та скиньте таймер спалаху, коли буде завершено. Зазвичай можна залишити ці дві перевірені.
 • PIT - це файл, який описує макет відповідних розділів, це буде дуже специфічно для відповідного пристрою, використовуйте неправильний файл PIT для пристрою, і його ... ну ... стикайтеся з наслідком!
 • PDA - це все в одному архіві, який містить суму .img , MD5, завантаження, відновлення, систему, дані користувача, кеш і movinand. Ці .img відрізняються від звичайних, які там знаходяться, вони використовують RFS Samsung (не впевнений, що означає R, але його F ile S ystem і належить Samsung) - це необов'язково, підказка буде від імені файл - якщо він містить КПК у ньому, використовуйте його, якщо ні, зніміть цей прапорець і продовжуйте, якщо це використовується для прошивки пристрою ...
 • Телефон - Коли миготить ПЗУ для пристрою Samsung, залежно від моделі, зазвичай буде файл, схожий на цей XXXX-REVnn-ALL-low-YYYYY.tar.md5 Знову ж, це буде все в одному архіві, як пояснено для PDA - це відмінність і велика підказка: перший - для планшетів, інший - для смартфонів (ось з чим грали - просто двічі перевірте і переконайтеся, що це правильно, тут є планшет, який працює лише через wifi, і він використовує Телефон при миготінні - O_o).
 • CSC - Це якийсь код країни, який використовується у регіоні для прошивки ПЗУ, XE - це Європа, AU - Австралія, і так далі, ця частина може вас відкинути, тим більше для відстеження, на якому регіоні заснований, з точки зору локалізації та мовної підтримки . І ще важливіше , щоб Kies розпізнав регіон та визначив, чи доступне оновлення прошивки. Цілком можливо мати ЦСК, який може бути обмежений однією країною.

Інший аспект Phone і CSC полягає в тому, що деякі очікують, що ім'я файлу для телефону буде приблизно таким же, як CSC, наприклад, P1010XWKC1 - це вбудована програма Froyo, але не має КПК у назві файлу ... просто для підкреслимо, що прошивка для пристроїв Samsung часом може бути непослідовною.

Отже, маючи це на увазі, ось загальні рекомендації щодо прошивки ПЗУ,

 • Re-Partition - не перевіряйте, якщо у вас немає відповідного файлу PIT для свого пристрою. Це видалить усі ваші дані.
 • Автоматичне перезавантаження та час F.Reset перевірені.
 • PIT - обов’язковий, переконайтеся, що у вас є потрібний файл для вашого пристрою.
 • Якщо його смартфон, переконайтесь, що телефон вибрано і відповідний файл вибрано з браузера файлів.
 • Якщо це не смартфон, переконайтеся , що вибрано КПК та відповідний файл вибрано з браузера файлів.
 • CSC - переконайтеся, що у вас є потрібний регіон для цього.

Перш ніж робити будь-яку миготливу справу на Samsung, переконайтесь, що вона перебуває в режимі завантаження , а в іншому випадку Odin витягне архіви і спочатку виконає чекову суму, щоб забезпечити цілісність файлів в архіві та запустити, неоднозначно, завантажуючи на пристрій або з точки зору завантаження пристрою!

Якщо є оновлення ядра, схожий за принципом миготливого ПЗУ, але з одним помітним винятком - Зніміть прапорець Повторний розділ , вкажіть файл ядра, який також буде входити під КПК або Телефон , це залежить! Опустіть CSC, оскільки його насправді не використовується для мигання ядра.

Фу, цей Одін може бути заплутаним, озброєний непослідовними іменами, щоб наголосити, спочатку двічі перевірте, перш ніж робити що-небудь з Одіном .

Правда кажучи, Одін насправді набагато безпечніший, ніж Кіс з блискучої точки зору бізнесу, будьте розсудливі та щасливі блимаючи :)


Дякую за детальну відповідь, це багато що пояснює. Я використовував Odin тільки зараз для миготіння свого i9000 (не зовсім дотримуючись цих інструкцій btw, потрібен був лише файл PDA), тепер я розумію більш-менш, що це було, я щойно зробив :)
Jeroen

Не можу залишитися, не читаючи ваших відповідей, я відчуваю, що читаю технічний бестселер! +1
Зуул

Його хороша стаття, щоб додати до tomm13b CSC це специфічні зміни для перевізника, так чи інакше опис CSC є однаковим. Це буде також країною та перевізником.
Суман

3
НЕ перевіряйте переділ за замовчуванням! Це зазвичай не потрібно, і воно завжди буде стирати ваші дані на пристрої. Перерозподіл слід проводити лише тоді, коли ви знаєте, що макет розділів, який використовується зараз, не відповідає вимогам ромашкового файлу, який миготить. Будь-ласка, відредагуйте аналог, щоб рекомендувати перерозподіл лише тоді, коли файл .pit включений до інших файлів rom. Також одна яма може бути не сумісною з усіма прошивками пристрою.
Міхіч

У Odin3 3.09 КПК тепер є AP, а Телефон - CP.
Леон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.