Як я можу уникати визначених сервером політик безпеки для своєї робочої електронної пошти?


41

Коли я ввійшов у свою електронну пошту для роботи (ми перебуваємо на Microsoft Exchange), було визначено декілька політик безпеки, визначених сервером (Див. Нижче). Як я їх уникаю? :

Адміністратори пристроїв

Щойно я отримав Nexus 7 і підписався на обмінний сервер своєї роботи. Коли я це зробив, я сказав, що сервер вимагає певних налаштувань безпеки. Мені це не дуже подобається. Особливо той (який насправді не згадується на зображенні), який вимикає NFC, який я хочу використовувати для Google Wallet.


Тож на моє запитання можна відповісти :

  • Без вкорінення спосіб відключення цих параметрів;
  • Інший додаток, який дозволить мені все-таки підключатися до сервера, але не застосовувати ці налаштування безпеки;
  • Все інше, чого я можу бракувати.

Пам’ятаю, я знайшов модифікований файл APK електронної пошти або, принаймні, інструкції зі створення його самостійно. Мені просто потрібно його знову знайти!
usr-local-ΕΨΗΕΛΩΝ

1
Добре знайти вирішення цих проблем, але це також може бути порушенням політики компанії. Отже, проявляйте обережність. У найгіршому випадку це може бути підставою для звільнення, особливо якщо конфіденційні дані потрапляють у чужі руки.
geffchang

1
У повідомленні йдеться про те, що різні налаштування можна керувати, але не обов'язково. Більшість адміністраторів, сподіваємось, не будуть настільки зголодні, що турбуватимуться про відключення NFC або Bluetooth, тож проблема може виявити, що вони продовжуватимуть працювати.

А для тих, хто приїжджає сюди через Google і не буде балакати на варіант вкорінення, ось це
DomQ

Відповіді:


9

Спочатку поговоріть з адміністраторами Exchange. Подивіться, чи вони навмисно встановлюють такі налаштування безпеки мобільного пристрою. Я б з ними обговорив, чи зможуть вони послабити налаштування безпеки.

Якщо ви хочете лише електронну пошту, ви можете спробувати K-9 у магазині додатків. Він використовує IMAP для отримання пошти з сервера, тому ваш обмінний сервер повинен увімкнути цю функцію.


8

Співробітник сказав, що знайшов проблему з цим додатком: Moxier Mail . Я зараз використовую пробну версію і мені це дуже подобається. Мені дуже подобається, що це дозволяє мені відокремити свою роботу від решти мого планшета. Він також не підпадає під вимоги безпеки. Для самого додатка потрібна шпилька, і є корисні віджети. Все-у-всьому це здається навіть кращим, ніж вбудований додаток електронної пошти. Повна версія дорога, але мій колега каже, що того варто.


3
Станом на 27.05.2015 посилання на додаток розірвано
Абхішек Ананд

7

Я настійно рекомендую MailWise . Він має перевагу Exchange, яка дозволяє вимкнути вплив сервера на ваш пристрій. Використовуйте його на свій страх і ризик (ваш роботодавець може промайнути), але можу сказати, що він працює дуже добре.

Щоб скористатися обходом безпеки Exchange, вам потрібно буде перейти до поширених запитань MailWise та дотримуватися вказівок . Ви в основному просто вибираєте опцію заміни в меню налаштувань, вводите код (надається у FAQ) та повторно вводите інформацію своєї пошти Exchange. Не турбуйтеся робити робочий рахунок у MailWise, поки ви цього не зробите, оскільки це видаляє старий обліковий запис і не вимагає, щоб ви створили новий.

Після цього ви знову отримаєте повний контроль, і ваш адміністратор роботи не може застосувати певні заходи безпеки на ВАШІй пристрої.


5

Ось це модифікований Email.apk . (Це лише для сендвіч-морозива 4.0.1!)

Цей інструмент обходить обмеження безпеки (клієнт стверджує, що буде застосовувати політику жорсткого скидання, але насправді це не буде).

Будь ласка, використовуйте його з особливою обережністю . Існує конкретна причина, чому адміністратор налаштовує таку політику, і я рекомендував би її всім. Якщо ваш телефон буде викрадений, ніхто не зможе прочитати електронну пошту вашої компанії , що є секретом . Багато виробничих аварій сталося через те, що працівники втратили свої мобільні пристрої (включені ноутбуки) із конфіденційними даними, недостатньо захищеними.

Якщо ви побоюєтесь, що колись неправильна конфігурація відформатує ваш пристрій, резервне копіювання - найкращий варіант!


1
Зауважте, що цей Email.apk призначений лише для певної версії ОС на певному пристрої та працює не на всіх пристроях.
ТРЕЙ

5

Мені відомо три альтернативні програми електронної пошти / календаря / контактів, які можуть охопити вас політикою безпеки Exchange, припускаючи, що ви не можете вимкнути правила та не матимете доступу до IMAP / SMTP:

  • Microsoft Outlook для iOS / Android (безкоштовно) - я особисто використовую це для всіх своїх облікових записів електронної пошти зараз і люблю це. Він має підтримку хмарного сховища (Dropbox, Google Drive тощо). Це навіть робить контактні групи в офіційній системі контактів! Таким чином, люди можуть відображатися як контакти в інших додатках, навіть якщо ви не використовуєте вбудовану систему для облікових записів контактів. Це не так просунуто, що стосується функціональності, але це фантастично за гроші (безкоштовно) та ресурс акумулятора.
  • Боксер (безкоштовно за 1 обліковий запис, який не є Exchange, оплата декількох рахунків та підтримка Exchange) - у мене є кілька друзів, які мають це і обожнюють його. Вони постійно хочуть, щоб я перейшов на це. Календар є в окремому додатку-додатку, що безумовно приваблює. Це не обходить політику безпеки.
  • TouchDown (пробна версія, платний) - я спробував цю, поки не закінчився судовий процес. Це дуже багато на особливості, але це було трохи повільно для мене і виглядає якось по-старому. Я не закінчив її купувати.
  • Пошта Wise (безкоштовно) - мені це не сподобалось через політику конфіденційності. Він також не обійшов політику бірж на той час, але, схоже, зараз є така функція .
  • CloudMagic (безкоштовно) - я спробував це ще деякий час тому, але забуваю, що мені не сподобалось у цьому.

Ви можете налаштувати правило вхідних повідомлень для переадресації або переадресації повідомлень у вигляді MMS-повідомлення, щоб отримувати сповіщення, а потім переглянути повне повідомлення пізніше в OWA з мобільного браузера. Мені не сподобалося правило вхідних повідомлень "надіслати текстове повідомлення", оскільки воно буде відрізати повідомлення та не відображатиме всі дані про нього, тому я встановив його для пересилання повідомлення на електронну адресу мого номера телефону. Це залежить від вашого оператора (тобто 5551234567@tmomail.net для T-Mobile або 5551234567@vtext.com для Verizion).


Як це зробити в Outlook?
заарештовано

Outlook більше не вимагає таких же дозволів, як і в нашому додатку (раніше), тому для мене працював офіційний додаток Outlook. Він переніс мене на портал реєстрації моєї організації.
ndm13

2

Я не ставлю ставку на те, що існує позакоренева процедура для обходу політик безпеки, застосованих на сервері Android. Навіть для вкорінених телефонів процедура включає виправлення або пряму заміну існуючого клієнта електронної пошти (Email.apk), що не може зробити нічого без привілеїв root.

У будь-якому випадку, слід бути надзвичайно обережними, оскільки, не обходячи перевірки безпеки, ви можете не просто перетворювати свій пристрій вразливішим, але все ж найважливішим, що, швидше за все, може поставити під загрозу збереження даних, які він зберігає, але може також порушити ваш робочий контракт / Кодекс поведінки, роблячи це.


2

Ви можете спробувати TouchDown ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nitrodesk.honey.nitroid&hl=uk ) Це не безкоштовне додаток, але воно прекрасно працює з моєю роботою електронна пошта та календар (ActiveSync), не застосовуючи ці надзвичайно обмежувальні налаштування безпеки.


Я використовую цю програму, але вона все ще потребує політики безпеки. Чи можу я запитати, як ви його встановили, щоб TouchDown не встановлював політику безпеки?
Аарон

3
Я мав на увазі те, що він не застосовує налаштування безпеки на пристрої . Вимоги до пароля тощо все ще діють для самого додатка TouchDown.
friederbluemle

1
(Пробачте про надзвичайно пізній коментар ...) Тачдаун - це чудовий ІМО, оскільки він застосовує політику безпеки на собі . Віддалене скло видалить усі дані, які залишилися, але залишить ваш телефон недоторканим. Що насправді має бути, ІМО.
mbrig

1

Мені пощастило з Enhanced Email . Це робить саме те, що ви шукаєте - дозволяє переопрацювати налаштування безпеки, застосовані вашим адміністратором. Він працював з Exchange 2003, але я не пройшов тестування з Exchange 2010 або 2013. Я отримав додаток безкоштовно в магазині додатків Amazon деякий час тому, і він добре працює на моєму телефоні GS3.


1
Я не можу бачити цю опцію в поліпшеній пошті. Ви можете розвинути?
Майкл Ш

1

Інший варіант - використовувати додаток Exchained . Це дозволяє продовжувати користуватися нативними поштовими клієнтами Android, включаючи gmail, обходячи політики обміну та працювати з Android 4 до Android 7.1


1
Було б корисно посилання на додаток.
mattm

На жаль, це вимагає незахищеного локального з'єднання. Це означає, що якщо інша програма, яку ви маєте, запускає і спочатку захопить порт, який ви налаштували для неї, вона зможе отримати ваш пароль Exchange.
бінкі

0

Я не можу запропонувати дев'ять пошти достатньо. Це не дозволить вам повністю обійти свою політику безпеки біржі, але це пісочниця вашої електронної пошти, так що вам не доведеться надавати адміністратору обміну повний контроль над своїм пристроєм. наприклад, PIN-код застосовується лише в додатку електронної пошти, вони можуть видаляти лише ваш додаток електронної пошти не на весь пристрій тощо. Він укомплектований повнофункціональними можливостями та має чудовий інтерфейс користувача.

Ніякої приналежності до заявки взагалі немає. Просто хтось, хто використовував Покращену електронну пошту, зламаний apks та все інше, щоб запобігти повному контролю над моїм пристроєм адміністратори обміну роботою. Це найкраще рішення, яке я знайшов.

Посилання Google Play

Дев'ять веб-сайтів


-2

Я знайшов найкращий варіант бути gmail, додати свій рахунок як обмін. Окрім пошти, ви також отримуєте інтеграцію контактів


1
Станом на Nougat 7.0 29 листопада 2016 року Gmail вимагає такого ж віддаленого доступу (наприклад, віддалене протирання), що й Microsoft Outlook, додаючи в обліковий запис Exchange. Додайте як "інший" акаунт, а не просто використовувати IMAP.
mattm
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.