Перетворення телефону на шлюз SIP


22

Чи можна використовувати свій телефон як шлюз SIP GSM, щоб я міг здійснювати та приймати стільникові дзвінки за допомогою SIP-телефону та / або перенаправляти їх через SIP-АТС?@Al Everett: Питання, яке ви пов’язали, стосується перетворення телефону на програмний телефон SIP. Я намагаюся з'ясувати, як обслуговувати SIP, а не для іншого клієнта.
Сакстус

Тому я написав "можливо".
але

@Al Everett: Зрозумів. Але все-таки було б добре підтримати SIPdroid!
Сакстус

зірочка + Bluetooth dongle на сервері та chan_celliax або chan_mobile.
Петрусь

Відповіді:


2

Неможливо, поки у нас не з'явиться вихідний код драйверів мобільних пристроїв, відповідальних за радіозв'язок. Ви можете прочитати пов’язану статтю, яка описує те, чому не можна використовувати телефон як потягнути до шлюзу gsm .

відповідно до цієї статті

Третє перешкода змусити Android працювати як шлюз GSM - це те, що постачальник RIL не є відкритим кодом. У кожного продавця є своя бібліотека RIL, яка спілкується з Radio Daemon (rild).


1

Здається, це потребує пристрою, на якому аудіо під час дзвінка можна отримати / отримати програмою. У типовій архітектурі телефонів Android для аудіо дзвінків обробляється радіокопроцесором, повністю поза межами досяжності всього, що працює під Linux / android - та сама причина, чому ви не можете насправді записувати дзвінки.

Якщо у вас є вкорінений телефон із підтримкою USB-хоста (або його можна зламати) та знайшли аудіо-ключ USB з драйверами Linux, ви теоретично можете обмінятися та підключити його до роз'єму для гарнітури телефону ... але чи не було б простіше просто придбати Служба SIP шлюзу від когось?


1

Ні.

На даний момент цього немає. Потенційно ви можете перенести програму Linux для цього на свій телефон Android, простіше, якщо це програма CLI, але на даний момент це не існує додатка, який би міг робити те, що ви просите.


Залишаючи питання відкритим, тому що якщо я знову його запитую в майбутньому, коли така програма є, вона може вважатись дублікатом цього і видалити.
Сакст
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.