Google Play: Помилка завантаження програми - недостатньо місця


20

Після одного з останніх оновлень (не впевнений, був він останнім чи попереднім) додатка Google Play, у мене виникає помилка при спробі оновити великий додаток (42 МБ). Він говорить:

Помилка завантаження. На пристрої недостатньо місця.

Мій пристрій - Samsung P1000 під управлінням Froyo. Він укорінений, але помилка була перед тим, як вкоренити його.

Швидкий пошук Google показав, що кілька користувачів Samsung мали таку саму проблему (програма, про яку йдеться, - це село Смурфа). Деякі казали, що видалити оновлення програми Android Market (Google Play) це виправить, але мені це не дало користі.

Я також спробував процедуру в цьому довідковому запиті Google, щоб не вдалося.

Тепер я застряг із доісторичною версією Market (яка працює на невеликих додатках) і досі не можу оновити село Smurf's або встановити великі програми. Як я можу це виправити?

EDIT: пристрій має понад 2 Гб внутрішньої пам’яті SD, 27 Гб зовнішньої SD-картки, тому місце не є проблемою.


Вибачте за те, що не заявив, але у пристрою не вистачає вільного місця.
Міндвін

Відповіді:


9

Для мене це стосувалося вбивства та відновлення більшого кешу. Я хочу, щоб він зареєстрований у SE, щоб інші люди, що мають таку ж проблему, могли знайти відповідь, гуглюючи на це.

Здається, проблема полягає в розмірі кеша розділу, в якому знаходиться кеш-пам'ять. Він встановлений на 20-30 МБ розділі у внутрішній SD-картці телефону.

Виправлення, яке працювало мені, було описано в цій публікації в блозі .

БЛОК ВИНИМАЄТЬСЯ З допису блогу Джиммі Халіма, який використовується з його дозволу.

Переглянувши, я виявив, що в папці кешу (яку я вважаю, що використовується ринком) використовується невеликий розділ (у моєму випадку близько 20 Мб). Отже, щоб вирішити це, нам потрібно змінити його на більший розділ.

Вам знадобиться Android Terminal Simulator або аналогічний термінальний додаток. Для цього також знадобиться ваш Android корінням.

Введіть su(буде показано запит на дозвіл root: вам потрібно його затвердити).

Тип cd /

Тип umount /cache

Введіть mount -o rw,remount -t rootfs rootfs /(щоб встановити доступ до папки на rw - читати запис)

Введіть rmdir /cache(видаліть папку кеша). Я особисто використовую root Explorer, щоб зробити пункт 5-6.

Тип mkdir /sdcard/cache

Введіть ln -s /sdcard/cache /cache(щоб пов’язати папку кеша з / sdcard / cache - який повинен мати більший розмір розділу)

Мій p1000 був укорінений, у нього було встановлено емулятор термінала та зайнятий ящик. Я просто набрав команди в порядку, описаному Джиммі Халімом (кудо йому).

Шукаючи передумови цього питання, я також знайшов цю сторінку на форумі (португальською мовою), яка, здається, (не перевірена мною) вирішила проблему за допомогою програми.

[почати португальську публікацію]

Para solucionar o problemi, eu precizi modificar o tamanho do cache do telefone

[кінець португальської публікації]


А що з бідними душами, у яких ще не встановлений емулятор термінала або зайнятий ящик. Вони не можуть їх встановити, тому що вони нічого не можуть встановити.
Урбікоз

@Urbycoz Якщо ви нічого не можете встановити, це питання для іншого пов'язаного питання. У мене були лише проблеми з установкою ВЕЛИКІ додатків. Емулятор та Busybox є невеликими порівняно з сьогоднішніми програмами. Крім того, хтось може запитати, "What about non-rooted devices"і відповідь була б однаковою: це питання для іншого запитання.
Mindwin

Якщо користувач взагалі нічого не міг встановити, він завжди може ввімкнути налагодження USB і зробити все через ADB.
WindowsEscapist

0

Чи можете ви перевірити, скільки місця залишилось у внутрішньому сховищі вашого пристрою? Це можна зробити, перейшовши в Налаштування-> Програми-> Зберігання та перегляньте, скільки вільного місця у внутрішній пам’яті. Якщо значення менше того, що потрібно додатку (тобто 42 Мб), то це означає, що вам доведеться звільнити місце перед установкою.

Щоб звільнитись:

  1. Найкраще відвідати список програм і видалити небажаний, починаючи з того, який займає більше місця.
  2. Перемістіть важкі програми на SD-карту. Хоча я підозрюю, що це могло бути можливим лише від GingerBread і далі, а не у вашому Froyo.

2
3. під час переходу до списку програм видаляючи кеш програм, коли він занадто великий. Можливо, лише тимчасове рішення, але краще, ніж нічого.
Іззі

1
Мій p1000 має достатньо внутрішнього та зовнішнього сховищ. Це проблема з самим кешем, я зміг вирішити це для свого (ROOTED) андроїда. Все ще слідкуйте за рішенням розміру кешу, який не потребує вкорінення.
Міндвін

В ОП сказали, що місця вистачає ...
frandroid

Чому o, чому я не можу додати відповідь на це запитання? У будь-якому разі нарешті знайшли рішення для цього - видалити оновлення з додатка Google Play
Elia Weiss

0

Просто додайте ще деякі речі, щоб спробувати, якщо відповідь @ Mindwin не допоможе вам:

1) Видаліть свої журнали, розташовані в /data/log.

  • Зробити це можна, перейшовши до меню відновлення та видаливши журнали (якщо параметр доступний для вас, це не для кожного телефону). Або якщо у вас є вкорінений телефон, ви можете запустити rm -rв цій папці емулятор терміналу.

2) Якщо ви можете встановити додатки, SD Maidпрограма може видалити будь-який затриманий кеш або файли apk, які іноді залишаються після видалення.

3) Якщо у вашому телефоні є Samsung Galaxy, ви можете набрати номер *#9900#з екрана набору, а потім вибрати другий варіант: "Видалити Dumpstate / logcat".


Випуск - чотири роки. Сумніваюсь, у людей все ще є.
Міндвін

Я зробив вчора, як я потрапив сюди. Я розмістив те, що мені допомогло
Габріель Ярмарок
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.