Чи можна налаштувати Google Play, щоб переглядати відгуки додатків кількома мовами?


28

За замовчуванням Google Play налаштований відображати огляди лише моєю рідною мовою (не англійською). Але є багато відгуків на інших мовах, особливо англійською, і я хочу їх також бачити. Як вирішення, я можу змінити мову на англійську, але це не ідеальне рішення. Чи можу я бачити відгуки як рідною мовою, так і англійською мовою?


1
Подумайте, наскільки просто було б, щоб Google додав таку опцію в додаток Play Store.
cdlvcdlv

Відповіді:


10

Не за допомогою звичайного додатка Playstore, AFAIK. Якщо ви хочете зробити це за допомогою програми, ви можете ознайомитися з Reader Reader Reader . AndroidPIT із веб-браузера дозволяє відображати коментарі всіх мов одночасно, тобто не вибираючи кожну мову окремо.

Оновлення: зауважте, що і додаток, і розділ сайту AndroidPIT вже померли. Для обходу ви можете використовувати мій UserScript GooglePlaySwitchLang у веб-браузері (як Firefox) через Addon, як Greasemonkey (див. Головну сторінку Greasyfor для переліку параметрів улюбленого браузера). Сценарій вводить посилання, щоб легко переходити між мовами - на даний час німецькою та англійською мовами, але ви легко можете налаштувати його на будь-яку комбінацію мов, яка вам потрібна.


6

Якщо ви переглядаєте магазин Play через веб-переглядач, ви можете додати &hl=enйого наприкінці URL-адреси, і він може відображати коментарі англійською мовою.


Не працює для цієї сторінки: play.google.com/store/apps/… або цієї сторінки: play.google.com/store/apps/…
Firelord

Чи працював для мене. @Firelord, можливо, ці програми не мали відгуків англійською мовою?
Тібо Д.

Ідеально просто та робоче!
Ключ-шість

Працював для мене &hl=huтакож (для угорської)
Чжуйден
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.