Як підготувати свій корінний та модедований телефон для перепродажу?


13

У мене вкорінений MyTouch 3G (HTC Magic), який я хочу продати, щоб допомогти компенсувати вартість мого нового телефону. Я запускав CyanogenMod по телефону. Моя проблема полягає в тому, що я дуже не хочу когось приклеювати на злегка баггі, як зараз працює телефон. Я міг би просто вдарити по ньому акції, але я не чую дуже гарних речей про це, і я впевнений, що факт укорінення телефону все ще запобіжить новим оновленням телефону від HTC.

Отже, я запитую: що мені робити, щоб зробити цей телефон легким для використання тим, хто в кінці цього може? Чи є мод, який буде дуже зручним для користувачів, який не потребуватиме постійного налаштування з боку користувача? Або є спосіб для мене повернути телефон на ванільний запас?


5
Ви впевнені, що хочете повернути його до ОС? Коли я шукав придбати запасний телефон Android на eBay кілька місяців тому, я помітив, що попередньо вкорінені телефони, як правило, продаються краще і за більші гроші, ніж ті, що працюють на фондовій ОС. Я думаю, що там є покупці, які хочуть вкоренити телефон, але не хочуть ризикувати (або пройти через клопоти) укорінити себе.
GAThrawn

Відповіді:


4

Я б тримав телефон укоріненим, з варіантом продажу відновлення запасів рому (якщо цього хоче клієнт). Або ви можете повернути телефон із запасом рома з коренем. Годинник повинен дозволити вам це робити.

Переконайтеся, що ви скинули заводські налаштування перед тим, як надіслати їх (укорінені чи ні) та відформатувати SD-карту.


1
О, так. Форматування SD-карти є важливим.
але

Брайан, я знаю, ти використовуєш CyanogenMod, чи є у тебе запитання щодо того, чи є ще один мод, який буде трохи більш привітним для початківців?
Метт

@Matt Особисто я не використовував інших мод, крім CM. Плюс htc-magic може мати різні моди, які я не можу завантажувати на свій Droid або G1. Я не можу дати великий внесок у цю область
Брайан Денні

5
Якщо на SD-картці є щось особливо приватне, не вважайте, що її форматування не зупинить усіх, хто бачить ці приватні файли. Я багато разів відновлював файли з відформатованих дисків та карток (і заробляв дуже багато подяки та пива за їх збереження) superuser.com/questions/6810/best-undelete-tool-for-ntfs-fat Коли сумніваєтесь зберігайте карту або знищуйте її, не передайте її нікому іншому.
GAThrawn

ви можете перезаписати всю карту іншими файлами.
Луї Ріс

5

Якби я купував вживаний пристрій, я би сподівався, що до нього було б зроблено скидання заводських налаштувань. Так чи інакше, я, мабуть, зробив би заводський скидання все одно, просто тому.

Якщо, звичайно, я швидше хотів укорінений телефон.

Я думаю, що кращий варіант - скидання фабрики. Ви не хочете, щоб хтось натрапив на деякі ваші особисті дані.

У будь-якому випадку, краще переконатися, що покупець точно знає, що отримує.


Я планував витерти всі свої дані і все-таки замінити SD-карту. Мені було більше цікаво, чи варто тримати це на ціаногені чи є кращий ром, щоб запропонувати.
sarge_smith

Скидання заводу не знищить завантажувальний завантажувальний / інженерний завантажувач.
Брам
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.