Чому в акумуляторі телефону є чотири термінали? в чому користь четвертого?


20

У мене є LG Optimus One (P500). Мені якось цікаво, чому в батареї мого телефону є чотири клеми. Мені відомо, що два клеми призначені для позитивної та негативної точки, а третій підключається до внутрішнього термістора акумулятора, щоб контролювати його температуру. І все-таки це залишає мене спантеличеним, чим може бути четвертий термінал?

Цікаво, що в моєму телефоні є лише три термінали, де як акумулятор є чотири. Я шукав відповіді в Google, але ніяких корисних результатів, окрім опису моніторингу температури, не з'явилося.

Крім того, оскільки ще одне сумнів лежить у тому ж зображенні, що таке порт, який на наступному зображенні позначений як "A"? Мені здається, це якийсь роз'єм, і я здогадуюсь, що це роз'єм до кабелю, за допомогою якого виробники можуть отримати доступ до чогось глибокого обладнання. Телефони Nokia, які у мене були, також мали цю функцію, і я думаю, це повинно бути загальним для всіх телефонів тоді.

З'єднувачі

Оновлення: Я більше зацікавлений у тому, щоб знати, що робить четвертий термінал на батареї, а не чому три телефону і чотири акумулятора. Як сказав @Axeman, цей акумулятор можна використовувати і в інших телефонах (LG).


Я не думаю, що це питання пов'язане з Android.
roxan

4
Я думаю, що це для NFC, у мого Galaxy Nexus є 4-контактні шпильки, а всі 4-контактні пристрої існують і в акумуляторі, і в телефоні. Навіть якщо сама батарея не має NFC, я думаю, що все-таки буде дешевше, виробниче, щоб мати єдиний форм-фактор як для батареї з підтримкою NFC, так і для не-NFC батареї.
Лі Лі Раян

Ахаа, запропонувавши Google цю підказку, я приземлився на AndroidForums.com і "двійкові видіння" сказав: схема NFC на головній платі матиме приємний акумулятор між нею та зчитувачами NFC, а отже, RFID-антена зберігається в акумуляторі та з'єднання від схеми проходить через цей 4-й термінал.
Нараянан

1
Модель акумулятора - LGIP-400N, яка використовується в Optimus (GT540), Optimus One (P500), GM750, GW620. GAlaxy Nexus також має 4 клеми, четвертий та інший використовується для антени NFC (див. Чому NFC в акумуляторі Galaxy Nexus? ). Можливо, одна з моделей включає в себе додаткову функціональність, наприклад GN, і акумулятор знову використовується для вашої моделі (не змінюючи 4-го терміналу). EDIT: всі інші моделі також використовують лише 3 з 4 терміналів (можливо, вони позбулися четвертої з цінових причин, але не змінили батарею)
ce4

4
Я не проти, якщо його потрібно закрити чи зняти. але, щоб відповісти на вищезазначене питання, я дізнався, що батарея відіграє важливу роль з Nfc. Вибір акумуляторної батареї без такої думки може призвести до втрати можливостей NFC.
Нараянан

Відповіді:


13

Роз'єм A здається U.FL-R-SMT-10 і, ймовірно, призначений для зовнішньої / додаткової антени.

U.FL - це мініатюрний коаксіальний радіочастотний роз'єм для високочастотних сигналів до 6 ГГц виробництва Hirose Electric Group в Японії. 1 роз'єми U.FL зазвичай використовуються всередині ноутбуків та вбудованих систем для підключення антени Wi-Fi до картки Mini PCI. Роз'єми U.FL для жінок не розроблені з урахуванням повторного підключення, і вони розраховані лише на кілька підключених до того, як потрібна заміна. Жіночі роз'єми U.FL, як правило, не продаються окремо, а є частиною косички з високоякісним 1,32 мм кабелем з подвійним екрануванням, що дозволяє з’єднати з низькими втратами.

Вікіпедії )


+1 Дякую за інформацію про роз'єм. Не можу прийняти відповідь, оскільки питання терміналу акумулятора все ще не вирішено.
Нараянан

3
Цілком ймовірно, що ви ніколи не отримаєте відповіді на це питання. Акумулятор можна використовувати в декількох моделях телефонів, з різними механічними з'єднаннями, і цей контакт може бути просто підключений до одного з інших штифтів акумулятора. Я не можу бути впевнений, але я ставлю на це свої два центи :-)
Axeman

10

Як заявив @Axeman, роз'єм - це коаксіальний роз'єм Ultra Small Surface Mount (досить вуст і все ще не може отримати, як це було скорочено як U.FL) - це своєрідний порт розширення, який можна використовувати для будь-якого радіозв'язку, в т.ч. GSM, WiFi, GPS.

І як сказав @Lie Ryan, четвертий термінал в акумуляторі призначений для підключення антен в акумуляторі до схеми NFC на материнській платі. Небагато пошукових запитів в Google підтвердили це, і це дає наступну інформацію:

Ті, хто має NFC у своїх телефонах, можуть втратити можливості NFC, якщо вони спробують замінити дешеві та копії акумуляторів, які можуть не мати антен NFC, як сказано тут .

Я підбиваю підсумки всіх моментів, щоб зробити це питання відповіддю. Я не зміг прийняти відповідь @ Axeman як повну, оскільки вона не відповіла частині NFC і @Lie Ryan додала лише коментар.

Кудо для них обох!

Оновлення: мені трапляється отримати сервісну інструкцію LG P500, яка підтверджує RF-роз'єм із таким зображенням, позначеним як SW1001. введіть тут опис зображення


2

Якщо говорити про LG, то, швидше за все, це не будь-який тип NFC. У мене телефон LG з 4-контактним портом на телефоні та 4-контактним акумулятором. Коли я покриваю 4-й штифт якоюсь малярною стрічкою, телефон скаржиться, що акумулятор не є справжнім, і відмовляється завантажувати зображення .

Швидкий потік з логічним аналізатором показав мені, що між телефоном і акумулятором є якийсь зв’язок . Висновок - це «батарея DRM», яка використовується принаймні на деяких телефонах LG (моя - LG Tribute). Якщо ваш телефон LG має 4-контактний порт для акумулятора, він має цей "DRM". Якщо ні, то просто не байдуже.


Приємна відповідь - незалежно від того, можу я це перевірити чи ні.
Нараянан

0

Додаткові підключення до акумулятора - це термістор NTC всередині акумулятора, щоб телефон міг контролювати температуру акумулятора. Як ще, на вашу думку, телефон може відображати температуру акумулятора? Окрім Android, деякі Android також можуть відображати його із встановленим правильним програмним забезпеченням, але він контролює його під час зарядки тощо, щоб захистити телефон та акумулятор від пожежонебезпеки.


"Як ще, на вашу думку, телефон може відображати температуру акумулятора?" Люди не обов’язково знають, як ці речі працюють, отже, чому задаються питання. Контроль температури акумулятора не захищає його від нічого, якщо не існує вбудованої форми захисту, яка вимикає живлення, якщо стає занадто жарко. Далеко не всі телефони роблять, і насправді більшість захисту цього типу вбудовані в зарядний пристрій, а не в телефон.
Марк Гетерінгтон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.