Чи є програма, яка підтримує формати електронної книги PDF та epub?


15

Чи є програми, які підтримують файли PDF та EPUB?

Я спробував Alkido, Laputa та StarBooks, вони, здається, підтримують лише PDF чи epub, а не обидва.

Будь-які пропозиції?

Відповіді:


3

Txtr хоче підтримувати і те, і інше, але не отримало дуже хороших відгуків.

Speak Text Easy та MultiReader - це в основному для тексту в мовлення, але вони обидва підтримують обидва формати файлів.


2

Aldiko - це хороший безкоштовний додаток для читання документів PDF та ePub.


ОП згадує, що вони вже пробували Алдіко.
але

Aldiko підтримує pdf та epub відповідно до опису програми - "Розширена система управління бібліотекою: імпортуйте власні файли EPUB та PDF у додаток, щоб прочитати їх у дорозі" Можливо, у 2010 році це не відбулося
Рубен Рой

@AlEverett так, але OP є з 2010 року. Підтримка файлів у форматі PDF - від 2011 р.
RR

Гаразд, має сенс.
але

1

І Aldiko, і FBreader підтримують читання PDF без перетворення. Оскільки додаток має оновлюватися, ви можете перевірити їх ще раз.

Я виявив це пізніше: Aldiko підтримує лише EPUB, що не належить DRM. NOOK для Android від B&N та електронних книг Kobo, схоже, підтримують PDF та EPUB.

Отримайте інформацію з: http://www.pdfmate.com/read-pdf-with-ebook-reader-app-for-android.html0

Moon + Reader у версії Pro підтримує майже всі доступні формати, включаючи ePub та PDF. Ви навіть можете виділити та примітити текст; з PDF-файлами ці виділення / примітки будуть безпосередньо вбудовані у файл (тож ви зможете просто перенести PDF на інший читач і включити свої примітки), тоді як для інших форматів вони зберігаються окремо. Підтримка досить хороша, виправлення та нові функції постійно випускаються (розробник досить активний і реагує).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.