Як я можу отримати випадкове зображення на моєму екрані?


19

Не могли б ви порадити мені просте рішення встановити випадкове зображення для мого блокування екрана?

У мене є на складі пускова установка Samsung, запас ICS rom, і я не хочу встановлювати будь-які спеціальні пускові установки. Я просто шукаю додаток для перемикання зображення кожні кілька годин.


5
Не впевнений, чому закрили голосування. Це здається мені розумним і тематичним питанням.
але

У Google Play є безліч фонових комутаторів. Вони теж не перемикають зображення блокованого екрана?
Крістофер

Відповіді:


1

Ви можете використовувати живі шпалери, які періодично завантажують нові зображення. У цьому багато вбудованих сайтів із зображеннями (наприклад, національні географічні, наса, ...):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dngames.picofday

Це схоже на звичайні шпалери і зручно використовувати акумулятор. Єдина проблема, яку я бачу, полягає в тому, що більшість вбудованих джерел оновлюються один раз на день не кожні кілька годин, але ви можете визначити власне джерело зображень.

Ви також можете спробувати знайти інші подібні рішення. Я думаю, що спосіб живої стіни - найкращий образ, тому що у неї є набагато менше проблем із локзальними екранами (ви просто вибираєте живі шпалери як шпалери блокнота, і він повинен залишати нормальний фон недоторканим.


Я вважаю за краще використовувати зображення з SD-карти.
Хубідубі

1
Не кажучи вже про те, що він уже згадував, що не хоче міняти шпалери; лише заблокований екран. Це неможливо з поточними програмами в Google Play, і його додаткові вимоги перебувають у розділах коментарів.
Крістофер

1
На обох моїх телефонах Samsung зміна газети відображає меню з трьома параметрами: "додому", "замок" та "дім та замок". Ви можете змінити лише шпалери блокувального екрану на шпалери живої стіни, які змінюють зображення та матимуть все, що завгодно, на домашніх шпалерах.
Міхіч

0

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.wallpaperChanger

З Google Play:

Змінюйте шпалери одним натисканням кнопки або автоматично кожні X хвилин! Ця програма дозволяє швидко змінити шпалери одним натисканням кнопки на віджет! Крім того, ви можете увімкнути таймер для автоматичної зміни шпалер у визначений час. Зображення можна легко додати до списку обертання за допомогою програми Android Gallery або файлового менеджера, наприклад FileExpert. Цей додаток оптимізовано для роботи акумулятора та його продуктивності, тому фактично змінити шпалери після натискання на віджет може знадобитися кілька секунд! Особливості:

  • легко додайте зображення або навіть папки через галерею Android та інші файлові менеджери
  • змінити шпалери за допомогою таймера, на кожному розблокуванні блокувального екрану або за допомогою налаштованого віджета
  • 3 віджети: перейдіть до наступних шпалер у списку обертання, виберіть шпалери, які ви хочете побачити, або змініть альбом одним натисканням кнопки
  • впорядковані обертання або випадкові шпалери
  • дуже низький об'єм пам’яті та витрата акумулятора: не потрібні фонові послуги, що працюють, і не реалізовані живі шпалери
  • немає оголошень

Опис чітко пояснює, що це зміна шпалер. Не потрібно використовувати для блокування екрана.
Хубідубі

Він працює як на моєму OG Droid, так і на моєму GNex. Будь ласка, спробуйте і повідомте нам, якщо це не працює для вашого телефону якось ...
Крістофер

Можливо, це працює, хоча я не хочу міняти звичайні шпалери, лише для блокування екрану. Те саме, що на Kindle Fire.
Хубідубі

Єдиний інший спосіб - запрограмувати щось або викорінити та отримати ROM, який підтримує те, що ви хочете. Чому голосування вниз? Я насправді відповів на ваше фактичне запитання .
Крістофер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.