Чим відрізняється Opera Mini від Opera mobile?


Відповіді:


24

Opera Mobile - це "повний" браузер, який виконує всі дії з рендерінгу на вашому пристрої Android.
Opera Mini передає ваші запити через сервери Opera для відтворення / масштабування / "налаштування" для вашого пристрою.

Opera Mini, як правило, швидше.
Opera Mobile, як правило, сильніше впливає на ресурси вашого пристрою.

Народний перегляд безпеки щодо Opera Mini та вашого трафіку через сторонні сервери (поки що Opera). Подумайте про це, перш ніж робити свій Інтернет-банкінг за допомогою Mini ...

Детальніше в таблиці порівняння читайте тут: http://www.opera.com/mobile/features/


Якщо мій банк досить дурний, щоб використовувати звичайний HTTP (інакше це не матиме значення в будь-якому випадку), я б почувався безпечнішим, використовуючи Opera Mini під час підключення через незахищену точку доступу Wi-Fi (якщо припустити, що хлопці Opera зашифрують трафік на власних серверах, звичайно).
sashoalm

5
  1. Розмір: Opera Mobile становить ~ 20 МБ, Opera Mini - майже 900 КБ.

  2. Візуалізація: Opera Mobile завантажує HTML з веб-сервера та візуалізує веб-сайт на телефон, Opera Mini завантажує оптимізовану версію (в Binary Language Markup / OBML) для Opera з проксі-сервера Opera.

  3. Opera Mobile має більше ресурсів, в Opera Mini багато завдань із візуалізації виконується на проксі-сервері, що дозволяє скоротити обробку, пропускну здатність та потребу в пам'яті.

  4. Використання даних: Opera Mini завантажує OBML (Opera Binary Markup Language) з сервера Opera, який стискає сторінки до 90% (згідно Opera). Opera Mobile завантажує всю веб-сторінку з початкового сайту, що може становити зовсім небагато пропускної здатності (зауважте, що Opera Mobile також може використовувати Opera Turbo, що також може зменшити використання пропускної здатності).

  5. Востаннє я перевірив, збільшення та зменшення масштабу та повернення екрана в Opera Mini не переповнюють текст.

  6. Opera Mobile має повну підтримку Javascript, Opera Mini підтримує лише обмежений підмножина Javascript

Коротше кажучи, Opera Mini набагато швидше та швидше, що особливо помітно на менш потужних пристроях та у повільних мережах; однак Opera Mini не є повнофункціональним браузером (і ніколи цього не передбачається). Opera Mini набагато швидше на повільних мережах і повільних телефонах.

Opera Mobile - це повнофункціональний браузер. Він має повний Javascript, він підключається до веб-сайтів безпосередньо, а не через сервер Opera, і він доступний для доступу до веб-сайтів внутрішньої мережі, до яких проксі-сервер Opera не може отримати доступ.


4

З мого досвіду:

  1. Opera Mini швидше, Opera mobile - повільно.
  2. Однак якщо ви занадто свідомі щодо безпеки, замість цього використовуйте мобільний.

0

Якщо ви працюєте в мережі на 2g SIM, то я рекомендую вам Opera mini . Але якщо ви працюєте в мережі на 3g або WiFi, тоді Opera mobile стане найкращим варіантом.


3
Не могли б ви дати трохи більше інформації? Чому ви рекомендуєте те чи інше? Питання конкретно задає, які особливості у них є. Це зробить вашу відповідь набагато кориснішою.
Дан Хулм

Крім того, будь ласка, вимовляйте слова повністю. Уникайте лейт-розмов та інших "смішних речей". Не всі тут носії мови.
Іззі

-2

я використовую nokia 5320, і я використовував Opera mobile і mini opera mini швидше, ніж операційний мобільний оператор і низька витрата енергії, і менше використання даних Opera mobile mobile більше, ніж акумулятор, і більше, ніж використання даних Opera mini краще, ніж uc та інші браузери, тому я пропоную кожен Опера опера міні, коли у вас обмежений план даних, коли у вас необмежений план даних, ви використовували opra mobile.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.