Запам’ятайте пароль Wi-Fi, але ніколи не підключайтеся автоматично


26

У мене є пароль Wi-Fi і збережений мій друг. Оскільки вони живуть поруч, іноді вони автоматично перемикаються на їх, якщо сигнал сильніший. Я звичайно не хочу використовувати їх зв’язок, якщо я не перебуваю там або не працює Інтернет.

Чи є якийсь спосіб зробити так, щоб Android лише автоматично підключався до мого wifi, не забуваючи пароль іншого? Запам’ятати довго і неможливо, тому забуття мережі - це величезний біль.

Запуск ICS і мати root при необхідності.


1
Чи Settings > Wi-Fi > Advancedзміна перемикання "Уникайте поганих зв'язків" в цій поведінці?
Містер Бастер

Звучить багатообіцяюче, але неможливо знайти такий варіант. Пристрій - це трансформатор Asus, який працює під керуванням Android 4.0.3
грант

Можливо, немає на складі ПЗУ Asus. Бампер.
Містер Бастер

Відповіді:


7

Не зовсім те, що ви, можливо, задумали, але все-таки можливе рішення: Використання подібного додатка

ви можете створити QR-код з’єднання Wi-Fi вашого друга, роздрукувати його, ламінувати (для захисту) і покласти його у свій гаманець. Тепер, коли ви хочете використовувати цю мережу Wifi, вийміть QR-код, скануйте його за допомогою сканера штрих-коду - і підключіться. Для "виходу" просто відключіться та видаліть мережу зі свого списку (щоб запобігти автоматичному підключенню пристрою).

Не зовсім елегантно - але це рятує вас від введення довгого пароля кожен раз. Побічний ефект: роздрукуйте QR кілька разів та надайте його своєму другові для інших гостей. Зробіть те саме для власного Wi-Fi. Тепер вам ніколи не потрібно вказувати свої паролі: щоб дозволити вашим гостям підключатися, покажіть їм QR-код для сканування (і дозвольте їм видалити мережу зі своїх пристроїв, коли вони виїжджають, оскільки Android зберігає незашифровані паролі Wi-Fi).


"дозволити їм видалити мережу зі своїх пристроїв". Навіщо це робити?
RR

Тому що "Android зберігає Wi-паролі незашифровані"? Це просто питання безпеки. Можливо, я повинен додати "необов’язково". Але оскільки ОП не хоче автоматично підключатися до мережі друга, можливо, і відвідувачі цього не хочуть.
Izzy

Однозначно не настільки елегантно, як хотілося б ... але я вважаю, що це крок вище того, що я маю зараз.
Грант

Я знав це - але боюся, що справжнє елегантне рішення не буде доступним. Принаймні, я не знаю жодної налаштування, щоб сказати Android не підключати певну мережу автоматично, після того, як ви знайдете її у своєму списку "відомих мереж" (тобто одного разу ви підключились до неї та не видалили її згодом).
Izzy

+1, хоча мені здається, що сумно, що в 2019 році найкращим рішенням все ж є носіння буклету друкованих QR-кодів разом із телефоном.
АБО Mapper

1

Хм, як говорилося раніше, я боюся, що таких налаштувань немає. Але НЕ є зручний маленький додаток, який дозволяє створювати віджети, які дозволяють вам перемикати ваші мережі одним натисканням. Тож коли ви зрозумієте, що підключені до мережі свого друга, просто натисніть кнопку на головному екрані, і ви знову підключитесь до власної мережі.

Ви можете знайти додаток тут: Wifi Manager .


1

Ви спробували перейти до файлу wpa_supplicant та змінити пріоритет у мережах? Налаштування будуть збережені в звичайному тексті, і їх буде легко читати та розбирати.

Якщо у вас є Root Explorer, наприклад файл ES або будь-який інший, його можна знайти, заглянувши сюди →/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

Примітка. Також є деякі програми, які дозволяють вам це робити, якщо ви не хочете спробувати знайти файл самостійно

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.