Де знайти екран блокування PIN-коду, який кодує клавіатуру при кожному використанні?


25

Чи є спосіб отримати заблокований екран, PIN-коди якого змінюють макети кожного разу при використанні? Це здається дуже базовим способом запобігати атакам розмазання, але мій (зламаний?) Google-fu не може знайти жодної реалізації.

Я використовую 2.3 Пряники, віддаю перевагу рішенням, які не включають вкорінення / миготіння нових ПЗУ, якщо це можливо.


1
просто FYI, LG G3 випустив це з коробки
Sarge Borsch

2
@SargeBorsch and Cyanogenmod
samsung

Я хотів би лише зазначити, що запис відео, коли хтось увійшов, навіть збоку, міг би значно полегшити вибір кишені, як тільки вони отримають ваш телефон. Усього цього з приводу плям важко досягти, оскільки вони, ймовірно, будуть стиратися, коли ви покладете його назад у кишеню.
veryRandomMe

Відповіді:


7

Це дуже цікаве питання. Я не впевнений, чи можна це зробити, щоб кожного разу під час розблокування розгортати розкладку номерів клавіатури, щоб змусити сповільнити роботу.

Ви вказали на слабкість безпеки - розмазання на сенсорному екрані; Єдине, що я можу придумати, це таке - витирайте екран кожен раз ... тепер ви можете отримувати смішні погляди від інших, схожих на те, щоб зняти окуляри кожен раз і чистити його, щоб знову "побачити", якщо ви отримаєте мою дрейф.

Я не був би здивований, якщо є м'яка розкладка клавіатури, яка з’являється з випадковими інтервалами, але я підозрюю, що про неї ніколи не замислювались, як це призведе до того, що користувачі будуть батти, особливо при надсиланні повідомлень.

Штифтовий механізм блокувального екрана вбудований, і для того, щоб перекрити цей механізм, потрібно вийти з-за неофіційного інтерфейсу програмування, який не має схвалення з боку аспекту розвитку Android від Google. Майже межує з використанням методів зловмисного програмного забезпечення для його досягнення.

Інша річ, яку я можу придумати, - це використовувати протектор екрану, таким чином, плями будуть відображатися на ньому, але не на фактичному сенсорному екрані. Незважаючи на те, що теоретично можна було б посипати трохи порошку на екран і обережно відчесати його, щоб побачити, де знаходиться відбиток пальця, але з іншого боку це відбувається OTT, тобто якщо ви спостерігаєте занадто багато NCIS ... :)

Моя пропозиція - у разі розблокування шаблону не дозволяйте "Використовувати видимий шаблон" або "Використовувати тактильний зворотний зв'язок" у розділі Налаштування> Налаштування розташування та безпеки, щоб мінімізувати порушення.

Однак ваше запитання - це гідний +1 від мене з точки зору безпеки.

Редагувати:

Тільки задум після обміну в чаті, теоретично цілком можливо використовувати користувальницьку клавіатуру, яка прив’язана спеціально до введення пароля, ті, що показують зірочку на місці, і просто рандомізувати розкладку клавіатури з літерами, цифрами, переставленими через випадкові проміжки часу, але це може мати несприятливий побічний ефект, як в "чорт, це тепер я повинен бути дуже обережним, щоб не йти занадто швидко!" або "чорт, одне, що потрібно зробити - видалити його як дратує!"


+1 також від мене. Я пам’ятаю, що деякі банкомати з сенсорним екраном використовували цю техніку - дивуйтеся, чому вони зупиняють це, якщо віддають перевагу фіксованим клавіатурам.
Izzy

правда, не здивуйтесь, старий надійний спосіб - апаратна клавіатура :)
t0mm13b

8

У вас є чудовий момент і справедливе питання. Схоже, це було піднято як запит на покращення два роки тому, якщо це щось означає. Я знайшов дві програми, які намагаються вирішити вашу проблему:

  • Whisper Systems має інший метод вирішення проблем із розмазанням, попросивши користувачів стерти лише створені ними плями.
  • Блокування відстеження чисел рекламує точну функціональність, яку ви шукаєте. Це платне додаток, яке має посередні відгуки, тому діліться на свій страх і ризик.

Жодне з них для мене не є ідеальним рішенням. Мені б хотілося побачити, що це вбудовано в Android - можливо, ви можете знайти ПЗУ із чимось подібним, запеченим?


1
Whisper Systems рекламується як працює лише на Nexus S та Nexus One.
Арахіс

+1 за посилання на запит на вдосконалення деякий час тому, але лише 10 людей зірочками його, так що його навряд чи підхопить Google! :(
t0mm13b

Цікаво, чому Whisper Systems використовує метод "швидкого стерти", а не метод "рандомізованого макета"? Проведення пальцем стирання дозволяє лише комбінації PIN-кодів 1-5 зі знімка екрана.
словник00

1

Додаток "Привіт шафка" має цю функціональність. Щойно підтверджено на моєму Samsung Galaxy S4 GT-I9505 (Так, міжнародна GSM / 4G).

Посилання в магазині Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.appplus.hilocker

Зауважте, я ще не повністю рекомендую додаток, але це перший із тих, хто я спробував сьогодні ввечері, який насправді має функціональні можливості. Список, який не:

C Locker Free, Gravity Box [KK] (модуль XPosed), Go Locker.

І я насправді натрапив на Hi Locker, тому що саме для цієї функції використовується "Lockdown Pro - AppLock".


0

Просто завантажте програму Lockdown Pro з Google Play та виберіть в ній опцію "випадкова клавіатура".


Ця відповідь може бути кориснішою, якщо ви надали посилання на програмне забезпечення, яке ви рекомендуєте.
Dan Hulme

0

Lockdown pro є приголомшливим, я дуже рекомендую, і якщо ви хочете, щоб усі функції без реклами, це лише 1,88, варто, якщо ви запитаєте мене.


Ця програма, здається, не робить те, що запитував словник00. Я прочитав опис і переглянув відео, де демонструє додаток, і там, де я не побачив, що це дозволяє зробити клавіатуру розблокування PIN-коду зашифрованою. Хоча ця програма має деякі приємні функції, вона, схоже, не робить те, що просять.
Райан Конрад

0

У моєї старої LG K7 (8 Гб пам'яті, всього, 2012 - 2013) була така опція. У Налаштуваннях => Блокування екрана => Випадкове введення PIN-коду (Кодування коду для безпечного введення PIN-коду) Я просто перейшов на 16-Гб Samsung Galaxy J3 (набагато дорожче, ніж мій надійний K7), і він не має рандомізованого PIN-коду.

Я перевірив в Інтернеті, і у LG V10 та LG Lancet також є. Можливо, це просто інновація LG.


Мені сумно сказати, що у мого LG V20 його немає. Я впевнений, хотів би, щоб це було назад.
Фамбіда
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.