Як я можу встановити пакет Google Apps (Play Store,…) на своєму пристрої Android?


47

Нещодавно я встановив спеціальний ПЗУ і не можу знайти Play Store. Схоже, відсутні всі програми, які належать Google.

Як я можу встановити пакет Google Apps (Play Store, ...) на своєму пристрої Android?


1
Офіційний сайт для завантаження програм Google - це goo.im/gapps .
t0mm13b

8
@ tomm13b: Cyanogenmod не є "офіційним", єдиний офіційний дистрибутив Gapps здійснюється від виробників, які постачають пристрій, який передає CTS та Google Play для оновлень.
Лежи Райан

Відповіді:


44

Фон

Лише пристрої Android, які мають ліцензію Альянсу відкритих телефонів, містять так звані Google Apps. Зазвичай люди пов'язують такі програми, як Google Maps, Google Play Store тощо з Android, але через природу Android з відкритим кодом, виробники можуть продавати пристрої Android без Google Apps, а тому уникають сплачувати ліцензійну плату.

Спеціальні ПЗУ

Спочатку cyanogenmod постачав свій ROM з попередньо встановленими програмами Google Apps. У вересні 2009 року засновник Cyanogen отримав від Google лист про припинення та відмову від вимоги не включати Google Apps до ПЗУ команди, оскільки ПЗУ можна перенести на пристрої, які не мають ліцензії на використання Google Apps. У свою чергу, це обійде би вимогу щодо ліцензійних пристроїв. На кілька днів розвиток на ПЗУ припинився, в Інтернеті з’явились викрики користувачів Android, і багато блогерів підозрювали, що Google просто застрелився в ногу.

Врешті-решт був знайдений альтернативний метод, згідно з яким Google Apps не включені до належного ПЗУ, але Google Apps, що постачаються із пристроєм, буде створено резервну копію за допомогою спеціального відновлення пристрою або іншого додатка, а потім знову встановлено на пристрій, як тільки прошив новий ROM. Таким чином, це "ПЗУ" Google-ify ".

Джерело

Як встановити Google Apps?

Загалом:

Спочатку завантажте пакунок, відповідний вашій версії Android. В даний час (листопад 2015 р.) Доступні кілька "дистриб'юторів" Gapps. Кожен зазвичай пропонує набір пакетів для версії Android, кожен пакет із більшим вмістом. Програми в пакунках варіюються від пакета Lite з базовими програмами (~ 100 МБ) до всіх програм Google (200 + МБ). Самі програми недоторкані.

  • Якщо ви не хочете або не можете викорінити свій пристрій:

    1. Прошийте поштовий пакет Gapps ( Google Apps Package ) зі спеціальним відновленням.

Спочатку вам може знадобитися прошивати користувальницьке відновлення (наприклад, CWM або TWRP), використовуючи інструменти ПК, такі як Fastboot або Odin / Heimdall. Це миготіння в свою чергу може зажадати розблокованого завантажувача телефону.

Деякі вилучення запасів дозволять вам "оновити з adb". Просто встановіть adb, тоді команда adb для встановлення - це: - adb sideload gapps.zipприпущення, що пакет знаходиться у папці adb і називається gapps.zip

Ви також можете встановити користувальницьке відновлення, як у випадку з корінням. Root, як правило, дозволяє додаткам Android прошивати нове відновлення (тобто без ПК).

АБО

Встановіть ПЗУ за допомогою Google Framework, якщо він існує для вашого пристрою. Хоча багато розробників ПЗУ наслідували приклад CyanogenMod розділення розподілу.

Якщо прошивати ROM Gapps, можливо, можна повторно спалахнути іншим ROM, який не є Gapps, зберігаючи Gapps. Це передбачає, що версії для Android є сумісними. Більшість користувачів, здатних прошивати ROM, зможуть мигати Gapps окремо.

Подальші посилання


Здається, посилання на завантаження не працюють.
Гонг


0

Я хотів додати до цього, оскільки немає посилання на те, де отримати GApps. Найновіша група - Open Gapps. Вони не працюють з КОЖНИМ спеціальним ROM, але переважна більшість (і ті, що базуються на AOSP, повинні працювати).

Відкриті прогалини: http://opengapps.org/

Цей веб-сайт є приголомшливим, оскільки при завантаженні ви отримуєте базовий інтерфейс з декількома виборами, який дозволяє вказати, що ви хочете (деякі пакети мають більше додатків google, інші - менше), у них навіть є можливість включити версію Aroma Installer, яка коли миготіло TWRP або годинниковий механізм фактично відобразить систему меню, яку ви можете натиснути, щоб вибрати, які програми та налаштування ви хотіли б під час встановлення! Звичайно, він великий, оскільки включає в себе все, але може бути приємно мати можливість налаштувати встановлення пропусків під час його встановлення (і так, він має можливість зберігати вибрані для майбутніх інсталяцій наприкінці інсталяційного інтерфейсу це запитає, чи хочете ви зберегти свій вибір. Якщо ви зробите майбутні установки, він просто відкриє інтерфейс користувача та натисніть, щоб завантажити збережений файл і зроблено).

Open Gapps має допомогу з усією проблемою та документацію на своєму сайті, щоб допомогти вам у багатьох питаннях.

Cyanogen MOD має власну версію Gapps (на цій сторінці перелічені пакети пропусків для кожної версії CM ROM від CM4 + на цій сторінці. Зауважте, що, як і у CM11 CM Roms, тепер можна прошивати Open Gapps.):

https://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps
(схоже, що на CM13 вони припинили свої власні Gapps-блискавки і тепер повністю використовують Open Gapps).

За допомогою цих двох посилань вам слід добре прошивати GApps практично з будь-якою версією Android (я не можу пояснювати чітко налаштовану роботу, яку виконує той, хто може не працювати з Open і / або CM GApps, оскільки ми знаємо, що відбувається, коли ми припустимо в світі технологій!).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.