Чи є спосіб вручну піднести клавіатуру?


23

У більшості випадків, коли потрібна клавіатура, вона спливає автоматично. Однак я намагаюся відтворити веб-сайти Dungeon Crawl Stone Soup на своєму планшеті, і це не відображає клавіатуру. Чи є спосіб піднести це вручну? Я на Nexus 7, запускаю Jelly Bean. В ідеалі було б щось, що не відображалося на панелі стану, але сиділо в ящику для сповіщень, і я міг натиснути це, щоб підняти клавіатуру.

Насправді, ще краще було б щось, що сіло внизу, поруч із навігаційними елементами управління, але я не вірю, що це можливо без зміни рамки.


3
На деяких моїх пристроях тривале натискання клавіші меню спливає екранну клавіатуру. Я не знаю Nexus 7, тому не можу сказати, чи це працює там ...
Izzy

Це стара річ, з Пряників, я вважаю. У будь-якому випадку у N7 немає кнопки меню.
SaintWacko

Боялися цього - як вони так казали перед ICS, вони "видалять ключі". Тому я не ставлю це як відповідь - але подумав, що пропозиція не зашкодить. Добре, вибачте за це ... у мене немає ICS. Сподіваємось, хтось ще знає рішення.
Izzy

Одного разу я пам’ятаю, що я чув щось про «хакерську клавіатуру», яка мала цю функцію, але зараз я не можу її знайти, і я вважаю за краще щось, що працювало на будь-якій клавіатурі. Це не повинно бути занадто важким, воно просто повинне перейти до основи, незалежно від того, який тригер спричиняє появу клавіатури.
SaintWacko

Відповіді:


25

Як я бачу, альтернативна клавіатура може вирішити вашу проблему, і це здається прийнятним рішенням, і ви навіть згадуєте те, чого не можете знайти - цим я гордо представляю:

Клавіатура хакера

Перевіряючи його Посібник , насправді є розділ, який пропонує таку особливість:

Ви можете налаштувати використаний для цього жест у меню налаштувань "Жест і дії клавіш". Якщо дії пальця занадто важко викликати, спробуйте прив’язати дію "закрити клавіатуру" до апаратної клавіші "Зменшення гучності". Це не завадить нормальному використанню кнопки гучності, коли клавіатура закрита.

Хоча це стосується і "закриття": Якщо ви можете налаштувати жести, вони також можуть мати "відкрити". FAQ може розкрити ще кілька підказок.

SaintWacko зазначає у коментарях:

Щоб мати змогу відкрити його в будь-якому місці, увійдіть у параметри клавіатури та встановіть прапорець "постійне повідомлення". Після цього він збереже запис у сповіщеннях, які ви можете натиснути, щоб відкрити клавіатуру в будь-який момент.

Таким чином, це була б альтернативна можливість - гачок, який він підключений до цієї спеціальної клавіатури.


1
Гей, це в основному працює! Частина, яку ви маєте там для "як відкрити", полягає лише в тому, як це зробити. Щоб мати змогу відкрити його в будь-якому місці, увійдіть у параметри клавіатури та встановіть прапорець на "постійне повідомлення". Потім буде збережено запис у сповіщеннях, які ви можете натиснути, щоб відкрити клавіатуру в будь-який момент.
SaintWacko

1
О, це дратує. Я маю, щоб клавіатура хакера була обрана як метод введення, щоб можна було її відкрити. Хм ... я зараз залишаю це питання відкритим, щоб побачити, чи отримаю кращу відповідь. Я дійсно вважаю за краще щось, що може просто відкрити вибрану клавіатуру, якою б вона не була.
SaintWacko

1
Як виявляється, саме це мені було потрібно. Я про це не думав у той час, але DCSS використовує деякі комбінації клавіш ctrl + *, а клавіатура Хакера містить ctrl та alt та esc та всі ті клавіші, яких немає на інших клавіатурах Android. Я, однак, бажаю, щоб я міг перейти на клавіатуру Хакера для цього, і перегляньте все інше, не маючи цього робити вручну. Можливо, я загляну в Таскер.
SaintWacko

1
О, ви використовуєте Tasker? Чи щось подібне буде працювати? Я думаю про завантаження другого веб-браузера, встановлення його домашньої сторінки у вестибюлі DCSS і трактувати його як додаток DCSS. Чи можу я налаштувати Tasker, щоб кожен раз, коли я запускав цей веб-переглядач, він переходив на клавіатуру хакера, а коли я закривав його, переходив назад до Swype?
SaintWacko

1
Tasker може реагувати на додаток на передньому плані, напевно - але він, ймовірно, не може переключити IME. Все, що можна, це спливаючі вікна, встановлені IME, щоб ви могли обрати - див. Groups.google.com/forum/?fromgroups=#!topic/tasker/bHknbZEq5jw
Izzy

2

Мою проблему з математичної лабораторії вирішено за допомогою клавіатури хакерів! Завантажте клавіатуру хакерів, а потім перейдіть до налаштувань та увімкніть функцію "" використовувати постійне повідомлення "". Це ставить логотип клавіатури хакерів у верхньому правому куті екрана поруч із кнопкою годинника та налаштувань. Клацніть на панелі налаштувань або годиннику в нижньому правому куті і натисніть '' Показати хакерську клавіатуру ''. Він з’явиться для вас у спалах та інші часи, коли це не зробиться автоматично.0

Я використовував комбінацію "Клавіатура хакера" та "Інтелектуальна смужка стану". Обидва безкоштовні, без кореня не потрібно.

Я встановив "постійне сповіщення" в налаштуваннях клавіатури хакера. Тепер все, що мені потрібно зробити в повноекранній грі, проведіть пальцем по верхній частині екрана, щоб скинути меню сповіщень, а потім виберіть Клавіатуру хакера.

Простий, як зараз.


чомусь показ клавіатури хакера в сповіщеннях НЕ відкриває жодну клавіатуру в альбомному режимі з фізичним кб
Майкл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.