Як я можу масово встановити додатки за допомогою Play Store або App-Brain?


19

Я намагаюся відновити новий пристрій із програмами зі свого старого пристрою, але ні Android Market, ні AppBrain не здаються автоматично встановити їх масово? Коли я використовую метод Execute в AppBrain, мені здається, що він надсилає мене лише до ручної установки всіх програм, що, ймовірно, зайняло б тривалий час, оскільки я використовую ряд додатків.

Чи є якийсь спосіб змусити групу AppBrain встановити список у пакетному режимі чи можливо перемістити програми зі свого старого пристрою на новий?


Чи потрібно це робити з Play Store або App Brain? Або інші способи теж нормально?
Потік

Це потрібно зробити, використовуючи або те, що мій інший пристрій мертвий
грм

Насправді він використовувався для роботи з мозком додатків, але, здається, калік збитого з масиву Google встановлюється через ринок.
grm

Навальна установка AppBrain все ще працює чудово. Я щойно тестував це на моєму Galaxy Nexus під керуванням 4.1 Jelly Bean. Інструкції я розмістив як окрему відповідь.
Чах

Це не дивно, коли я зробив скидання заводських налаштувань на своєму телефоні, Play Store автоматично завантажував і встановлював усі програми, які я встановлював раніше.
SaintWacko

Відповіді:


6

Припускаючи, що ви раніше встановили AppBrain і синхронізували свій пристрій, ви можете зробити наступне:

 1. З Google Play Market завантажте та встановіть програми AppBrain та Fast Web Installer .
 2. Відкрийте швидкий веб-інсталятор і ввійдіть у свій обліковий запис Google (той самий, який ви використовуєте в Play Store).
 3. Відкрийте додаток AppBrain та ввійдіть у свій обліковий запис AppBrain.
 4. Перейдіть до "Налаштування", а потім скористайтеся опцією "Увімкнути швидку веб-установку".
 5. У меню перейдіть до опції "Більше списків ...", виберіть попередньо синхронізований список, натисніть кнопку "Додати всі програми" та торкніться кнопки "назад".
 6. Торкніться кнопки "Виконати", після перегляду дозволів натисніть кнопку "Встановити". Це повинно завантажувати та встановлювати додатки в пакетному режимі, не підтверджуючи кожного окремо.

Ви також можете створювати списки програм через сайт AppBrain, і ці списки повинні відображатися в додатку.


Тільки те, що я шукав, і коли я дотримувався вашого покрокового керівництва, мені вдалося це зробити. Я спробував щось подібне, але раніше пропустив частину Enable Fast Web Install. Спасибі!!
грм

1
Додаток "Швидкий веб-інсталятор" більше не доступний на ринку Android. :(
Sk8erPeter

15

Це може бути новою функцією новіших версій Android (я використовую 4.4), але я можу легко масово встановлювати додатки з Play Store.

Як масово встановити додатки в Play Store:

 1. Відкрийте магазин Play
 2. Перейдіть у розділ Мої програми
 3. Перейти до всіх
 4. Тримайте палець на додатку, який ще не було встановлено ні секунди.
 5. Тепер ігровий магазин переходить у режим вибору, ви можете просто вибрати всі потрібні програми та натиснути кнопку "Встановити" вгорі, коли ви закінчите.

Дуже гарна пропозиція
Булл Бак

1
+1 Працює лише з додатка Play Store (опція масового вибору у веб-магазині), тому це потрібно зробити на пристрої.
Рік

11

Я не знаю, як це зробити. Нещодавно я придбав новий телефон, і щоб заощадити собі натільну кількість ручної установки 40 непарних додатків, я зайшов у Google Play Store за допомогою настільного браузера. У ньому вже буде список програм, які ви встановили в розділі Мої програми, тож ви зможете швидко прокрутити список та встановити їх - не потрібно чекати встановлення кожного додатка.


-2

Ви можете встановити резервну копію Titanium на своєму старому пристрої та створити резервну копію всіх «встановлених користувачем» додатків + даних на SD-карту. У свій пристрій поставте цю SD-карту і знову встановіть резервну копію Titanium та відновіть програми, встановлені користувачем + дані.

Хоча я не пробував цього на різних пристроях, я намагався це робити на тому ж пристрої, використовуючи різні ПЗУ. Я створив резервну копію із стабільного ПЗУ і кожного разу, коли я встановлюю новий ПЗУ, я б використовував вищевказаний метод, щоб встановити всі мої програми зі своїми даними.

Я вже задавав це питання, і на нього відповіли з посиланням на Titanium Backup.


Пристрій мертвий, тому це неможливо.
грм

1
Для резервного копіювання титану потрібен корінь.
RR

2
Зараз це не допоможе, але для подальшого захисту синхронізуйте резервні копії Titanium з DropBox або Google Drive для відновлення з мертвих пристроїв.
Тім Скарборо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.