Як я можу сказати, з якою швидкістю заряджається моя батарея?


10

Мені сказали, що різні джерела зарядки заряджають мій телефон з різною швидкістю, і мені сказали, що деякі автомобільні зарядні пристрої працюють із звичайною швидкістю USB замість швидкості, ближчої до розетки змінного струму.

Коли я підключаю до свого автомобільного зарядного пристрою, чи є спосіб я побачити, з якою швидкістю акумулятор заряджається? Мій телефон - HTC Evo.


Відповіді:1

У додатку System Panel є хороший історичний графік використання акумулятора, щоб ви могли бачити, як швидко вона заряджається, а також скільки часу потрібно для зливу.


1

Якщо ви шукаєте фактичний поточний витрата електроенергії, який надходить на ваш пристрій, програма Ampere відобразить це. Зауважте, що для певних пристроїв може знадобитися певна настройка.


0

CurrentWidget робить фокус для мене.


Який? Є багато віджетів для акумуляторів.
але

той, який називався "currentwidget", зробив для мене трюк.
День

Ха-ха, вам, мабуть, слід редагувати, щоб уточнити як "Додаток" Поточний віджет "на ринку ..."
Кевін Коппок

0

Ви можете перевірити кількість струму (в мА), що проходить на ваш пристрій, за допомогою деяких додатків, таких як:

Ці додатки доступні безкоштовно в ігровому магазині Google. Вони підкажуть, з якою швидкістю стягується телефон.

Наприклад:-

Якщо вони показують менше 500 мА, то пристрій заряджається повільно і може зайняти багато часу для зарядки. Але якщо він показує більше 1200 мА, то це добре. За свій пристрій я отримую 1600mA.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.