Як я можу використовувати команди оболонки та взаємодіяти з системою Linux під нею?


25

Android базується на Linux і має під собою ядро ​​Linux. Чи можна використовувати команди оболонки та безпосередньо взаємодіяти з системою Linux? Наприклад, додаток оболонки, який має доступ до системи Linux?

Відповіді:


14

Так,

Ознайомтесь із додатком, Better Terminalабо Android Terminal Emulatorвони підтримують 1.5


Не забувайте, що, як TheCottonSilk у своїй відповіді зазначив, що вам знадобиться зайнятий для того, щоб отримати доступ до більшості звичайних команд Linux!
Логотипи

11

Якщо у вас налаштована бездротова мережа, я можу порекомендувати підключитися через SSH. Це дозволяє вам отримати доступ та повністю керувати своїм Android за кілька хвилин. Для користувачів Linux або Putty немає різниці у стандартному терміналі, що використовує SSH, крім деяких конкретних команд Android. Більше того, деякі файлові менеджери, такі як Nautilus, підтримують протокол SSH, тому ви будете мати гнучкість оболонки та додатковий комфорт для роботи з файлами за допомогою графічного файлового менеджера. SSH мені так сподобався, що я написав невеличкий практичний опис для Android ( німецькою мовою ). Я знаю, це може не повністю стосуватися вашого питання, але це може бути розглянуто під час роботи з додатковим комп’ютером та телефоном Android.

введіть тут опис зображення

Простий у користуванні SSH-сервер - це SSH Droid , доступний на ринку Google.


Ви маєте на увазі налаштування SSH-сервера на телефоні? Це може бути більше проблем, ніж це варто.
Чжехао Мао

Я встановив SSHDroid в найкоротші терміни, і це, безумовно, менш складно, ніж налаштування оболонки Android SDK / ADB (перевірити мою туту). Якщо у вас є досвід SSH, ви оціните його за доступ до телефону.
n3rd

Так, я поняття не мав. Я прочитав би ваш підручник, але я не знаю німецької :-).
Чжехао Мао

Я збираюся додати переклад англійською мовою найближчим часом.
n3rd

Як саме це працює? Чи проходить з'єднання SSH через кабель USB?
Чжехао Мао

10

Нещодавно у мене були подібні вимоги, і я виявив утиліту " busybox ". Програми емулятора терміналів корисні, однак вони підтримують дуже мало команд. Однак «зайнятий ящик» дав мені доступ до більшості часто використовуваних команд Linux.

Ось як я ним користувався.


2
Навіть якщо ви використовували зайнятий ящик, вам все одно потрібен емулятор терміналу, щоб фактично запустити зайнятий. Вони доповнюють один одного.
Лежи Райан

Так, дуже правда .. Я згоден.
TheCottonSilk

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.