Як змусити камеру запуститись швидше


10

Всім відомо, що запуск камери Android іноді болить, особливо якщо ви хочете сфотографувати щось, що триває лише кілька секунд. Що я хочу знати: чи є спосіб чи додаток, завдяки якому камера запускається швидше?

Зауважте, що я не питаю про знімок фотографії, хоча це теж важливо. Я думаю, що як тільки камера запускається, це не велика справа.

Відповіді:


5

Спробуйте InstaCamera Pro з Google Play Store. Вона запускається дуже швидко і має переваги для запуску камери та фотографування лише одним натисканням з головного екрану телефону:

InstaCamera - це найшвидший спосіб зробити фотографію за допомогою телефону.

Немає тривалого процесу: просто натисніть на віджет, і він зробить фотографію, а потім закриється так само швидко.

Заплатив PRO версія повинна бути швидше , ніж безкоштовна версія .


Не можете знайти цю точну програму. Ви можете надати посилання, щоб я міг бути впевнений, який саме додаток ви маєте на увазі?
Продаж Дільсона

2

Якщо будь-який додаток потребує значного часу для відкриття, це означає, що додаток великий на ресурси та / або навантаження на систему велике. Перш ніж принести будь-який додаток у пам'ять, Android спочатку звільняє його в пам'яті (технічно це відбувається на основі мінімальної вартості, навіть якщо для цього додатка є місце).

Отже, щоб вирішити проблему, виконайте такі дії:

  • Зменшити навантаження від системи. Менше запущених програм у пам’яті означає меншу ймовірність безжурного базування дзю-ю

  • Використовуйте легкий додаток для камери. Легкі програми швидше завантажуються в пам’ять, і знову є менша ймовірність безжурного базування дзю-ю.
    У Play Store є багато легких програм для камер. Просто пошукайте "Швидка камера".


1

Я провів серйозне дослідження на цю тему, і я виявив, що всі пристрої мають відставання при відкритті, і це не залежить від ваших програм камери, тобто це залежить від обладнання. Він (відставання) буде постійно змінюватися в залежності від пам'яті та стану процесора. Деякі смартфони успішно покривають це своїми апаратними ресурсами високого класу.

Розглянемо сценарій : якщо у нас відкривається папка програм у пам’яті, і ви відкрили камеру з будь-яким із додатків для камери, тоді ви відчуваєте відставання більше, ніж раніше. Тепер ви можете легко зрозуміти, що цей відстаючий час є різним фактором.

Я навіть створив додаток для цього під назвою "перевірка затримки відкриття камери", він обчислює час затримки вашої камери і дозволяє порівнювати її з найкращими світовими пристроями в режимі реального часу.

Камера Meizu PRO 5 відкрилася в .17 мс, де Samsung s6, s7 також чудово справляються з .25ms, .26 відповідно

Дякую тобі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.