Знос батареї якомога швидше


16

Я намагаюся експериментувати і мені потрібно якомога швидше зношувати акумулятор Droid Incredible. Які додатки відомі акумуляторними свинями? Я вже побив Сердитих птахів, так що одного поки що немає у списку.Тримайте екран у повній яскравості та тримайте пристрій якомога пробудженішим.
ksoo

Я просто додав додаток рішення без в android.stackexchange.com/questions/1058 / ...
БЕРЕЗЕНЬ

Відповіді:


15

Увімкніть свій GPS та використовуйте навігатор у певному місці, до якого ви не збираєтеся. Потім дивіться фільм на телефоні з яскравістю на макс.

Це дозволить виконати роботу.


2
Я завершився, спостерігаючи за ютубом, потоковою пандорою, залишаючи ліхтарик на повну потужність і граючи розлючених птахів.
knpwrs

@npsken: чи youtube не зупиняється автоматично, коли ви мінімізуєте?
Луї Ріс

Я вірю, що так і є. Я просто тримав його відкритим.
knpwrs

5

Перегляньте фільм з повною яскравістю, завантажте великий файл, в той же час увімкніть прив'язку до Wi-Fi (це великий заряд акумулятора), GPS, bluetoth та wifi одночасно.


2

Якщо ви знаєте деякі основні програми, ви можете написати програму, яка виконує лише деякі випадкові обчислення (наприклад, обчислення простих чисел, фабрикантів або навіть складання білків), вимагати блокування процесора, запобігання відключенню екрана, включення GPS, Bluetooth, Wifi, повороту на вібратори, записувати відео тощо.


1

Просто пограйте в елементи. Дуже інтенсивна гра на процесорі. Якщо ви додасте багато речей, щоб зробити моделювання дуже повільним, ви обов'язково використовуєте процесор повністю. Тим часом ви можете використовувати GPS fix, щоб постійно користуватися GPS. Ви можете залишити Bluetooth. Все це одночасно (особливо з SGS2 та Cyanogenmod), можливо, ви отримаєте більше енергії, ніж ваш телефон може перезарядити.


1
  • Підключіть USB-пристрій із мотором, як-от зовнішній жорсткий диск, вентилятор охолодження (до порту USB за допомогою кабелю USB OTG.)
  • Відтворюйте HD-відеозаписи при повній яскравості та звуку (із зовнішнього HDD)
  • Увімкніть GPS, Wifi, 3G, Bluetooth та виконайте пошук
  • необмежений вібратор
  • Запустіть перевірку вірусу
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.