Встановити дві мови одночасно для клавіатури запасів?


20

Я хочу одночасно мати англійське та німецьке передбачення та автоматичну корекцію для клавіатури запасів (тут Jelly Bean).

Мій варіант використання:
багатозадачність між англійським та німецьким доменами на моєму планшеті, де мені обом потрібна клавіатура (наприклад, Google Talk з моїми німецькими друзями та редагування / відповідь на запитання ентузіастів Android англійською мовою). Проблема: я не хочу вимикати прогнозування / автоматичне виправлення, а також не хочу перейти на альтернативну клавіатуру. На даний момент мені потрібно вручну перемикатися між клавіатурами en / de, коли я перемикаю завдання (з Google Talk на браузер і назад). Це дратує. Я не проти розміщення клавіатури (QUERTZ чи QUERTY), але я вважаю за краще англійський.

Як я можу мати одночасне багатомовне передбачення / автоматичне виправлення на клавіатурі запасу?Дякуємо, пропустив це, незважаючи на те, що ми провели сайт: пошук у локальному google перед публікацією. У будь-якому випадку, на Jelly Bean може бути щось, що можна зробити: Встановити додаткові словники, наприклад, для підтримки Emoji (джерело тут ). Однак у якості додатка поки доступна лише англійська (Великобританія) (я думаю, вона містить лише додаткові слова). Я спробую.
ce4

Це підтримувані пакети до цих пір: англійська (США) Emoji для англійських слів, англійська - головний словник, англійська, англійська (Великобританія), Hrvatski, Cestina, Nederlands, Emoji pour mots francais, Francais, Deutsch, Italiano, Norsk bokmål (Норвезька) ), Portugês (Brasil), Portugês (Португалія), Pyccknn (рос.), Español (згідно з XDA )
ce4

Відповіді:


8

Клавіатура запасу в Jelly Bean (4.1 або 4.2) не підтримує кілька мов одночасно. Однак SwiftKey, стороння клавіатура, підтримує розширені прогнози з до трьох мов одночасно.

Офіційний веб-сайт
SwiftKey SwiftKey в Google Play

Зауважте, що SwiftKey - це платний додаток. Ви можете знайти непробні версії програми в Play Store. Якщо ви шукаєте функціонал, схожий на Swype, зауважте, що наступна версія SwiftKey також включає його.


На сьогодні це єдине доступне рішення для одночасної багатомовної клавіатури?
jj_

Виглядає так. Особисто я просто клавішу Google і перемикаю мову, коли мені потрібно через панель сповіщень або клавішу пробілу. Вони стабільніші та швидші, ніж SwiftKey.
Гітара Етьєна Левеска

Добре, коли вам постійно доводиться переходити з англійської на іншу мову і навпаки в одному реченні багато разів, тоді це не є стійким рішенням ...
jj_

Я згоден. Раніше це робило багато. Напевно, програмне забезпечення насправді сформувало те, як я трохи спілкуюся з людьми. Більше єдиної мови зараз.
Гітара Етьєна Левеска

2

Я не знаю, як ними користуватися одночасно, але так, ви можете мати 2 мови. Переконайтеся, що друга мова встановлена ​​в налаштуваннях. Потім під клавіатурою переконайтеся, що ви поставили галочку, щоб додаткова клавіша з'явилася під час використання кількох мов. Потім, коли ви набираєте текст, скажімо, у WhatsApp або так далі, перейдіть до свого меню і поставте галочку другої (встановленої) мови в налаштуваннях і вуаля, додаткова кнопка з’явиться поруч із пробілом і на пробілі ви побачите, яка мову, якою ви користуєтесь.


1

Ось як я вирішив цю проблему на своєму HTC One:

Перейдіть у меню Налаштування-> Мови та клавіатура.

У цьому списку є налаштування "Swype", яке показує, що його встановлено на "Swype". Не інформативний. Але натискайте пальцем на нього все одно.

Бам! З'являється найкорисніше меню, про яке я ніколи не знав. Ви можете додати мову, яка буде використовуватись одночасно з вашою основною мовою. Корекція орфографії та передбачення слів виходить для обох мов. Espanol там був за замовчуванням, була можливість завантажити більше мов.


0

Рішення для декількох і одночасних мов на Motorola DROID RAZR та Android версії 4.4.2:

Налаштування; Мова та введення; МЕТОДИ КЛЮЧУВАННЯ І ВХОДУ; За замовчуванням; Клавіатура Android - праворуч ви бачите вибір меню "Параметр". Торкніться його. Відобразиться підменю Мови введення. Виберіть "Введення мов", щоб перелічити доступні мови та ті, які ви хочете включити. У тому ж підменю Мови введення у вас є кілька варіантів, включаючи додаткові словники, які, якщо ви виберете його, ви бачите, які встановлені чи ні.

Операція: під час введення тексту на панелі пробілів ви побачите вибрану мову. А ліворуч від пробілу ви бачите значок "світу", який використовується для введення мови та введення голосу, а також із введенням слова та корекцією перевірки орфографії.


1
Це не одночасно.
jj_

0

Це не відповідає безпосередньо на ваше запитання, але це пояснює, як використовувати декілька клавіатур / словників одночасно та як створити власну клавіатуру / словники.

Ще одне питання Stackoverflow про використання декількох клавіатур на Android: /programming/20197421/adding-a-second-dictionary-to-the-spell-check-in-android-4-3/44033793#44033793

Ось як, наприклад, мати французьку клавіатуру з французьким словником + французьку клавіатуру з англійським словником

Перейдіть до Android settings > Language & Input > Gboard(клавіатура Google за замовчуванням).

Потім Languagesви можете позначити всі потрібні клавіатури. У моєму випадку French (France)і English (UK).

Це дасть вам звичайну французьку клавіатуру AZERTY та звичайну англійську клавіатуру QWERTY.

Якщо ви хочете словник англійської мови з французькою клавіатурою AZERTY, ви можете перейти до Preferences > Personalised input stylesта створити нову клавіатуру Language: English (UK) Layout: AZERTY, а потім у Languagesменю з'явиться нова клавіатура у списку English (UK) (AZERTY),. Поставте галочку.

Тепер у вас є 3 клавіатури в списку: French (France), English (UK)і English (UK) (AZERTY).

Під час використання клавіатури ви можете переключитися з однієї клавіатури на іншу або за допомогою спеціальної кнопки або, утримуючи Spaceсмужку. У Spaceрядку також відображається поточна мова, що використовується.

Використання декількох словників одночасно: В Text correction, є опція, яка називається "багатомовна пропозиція", для цього використовуватимуть декілька словників одночасно , визнаючи дійсними всі слова з вибраних мов. Якщо активний, на Spaceпанелі відображатиметься щось на зразок FR-EN, що вказує на те, що кілька мов є активними одночасно. Мені особисто це не подобається.


0

Та сама проблема трапилася зі мною кілька днів тому, яка була вирішена таким чином:

  • Перейдіть до налаштувань клавіатури: Налаштування> Мова та введення> Віртуальна клавіатура> Клавіатура Samsung
  • Перевірте, чи вибрані ваші мови в розділі "Мови в типах"
  • Переконайтеся, що активована опція "Прогнозування".
  • Переконайтесь, що опція «Автозаміна» активована.
  • Перезапустіть додаток, на якому використовувалася клавіатура, щоб застосувати нові налаштування

Остання точка - це те, що змусило його знову працювати для мене, тому я можу набрати потворні речі на кшталт "Holà yeah le clavier marche знову" без необхідності ковзати пробіл.

Це мені запропонувала французька підтримка Samsung, яка відповіла (протягом дня!) На наступне:

Для того, щоб не вирішити питання, ви бажаєте вирішити питання, що стосується маніпуляцій, ви зможете знайти "Paramètres" та клавіри:

  • ajouter le français et l'anglais dans "Мови та види";
  • cocher le "Texte intuitif";
  • тренер "Vérif. orthographe auto." ;
  • Fermer et redémarrer l'application sur laquelle vous avez fait le reparamétrage du clavier.

-2

У налаштуваннях клавіатури Android є можливість провести пальцем по пробілу, щоб змінити мови. Тут ви можете вибрати мови, якими ви хочете користуватися.


1
Він не запитує, як змінити мову, а швидше мати дві мови одночасно.
Арахіс

1
Так. Я є носієм німецької мови і часто переключаюсь на англійську мову назад і вперед (наприклад, щоб зробити свій внесок тут англійською мовою, спілкуючись німецькою мовою на вкладці, використовуючи багатозадачні функції). Неприємно кожен раз перемикати мову введення або отримувати неприємні автоматичні виправлення. Я також використовую багато англійської (технічні терміни) німецькою мовою, тому в ідеалі хотілося б, щоб обидві мови були "активними" одночасно.
ce4
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.