Чи є спосіб змінити смайлики у стандартному додатку для Android sms?


28

Посмішки зеленого робота неймовірно дратують, ІМО.

Я відкритий для пропозицій інших додатків для SMS, які також мають різні смайлики, але деякі з них, на які я дивився, здаються, лише шкірять стандартний SMS-додаток, смайлики та інше.

Відповіді:


11

З того, що мені вдалося зрозуміти - Ні, це неможливо через будь-які вбудовані налаштування в програмі обміну повідомленнями.

Однак Handcent SMS може вимкнути всі усміхнені значки, тому все, що ви бачите, - це власне текст - розділові знаки. Для цього натисніть MENU> НАСТРОЙКИ> МИТНИЙ СТИЛЬ> НАСТРОЙКИ РОБОТИ

Перемістіть перелік параметрів, показаних у нижній частині (що міститься у вкладці зі стрілкою), поки не з’явиться ПОЗИМЕННЯ СМІЛІ. Клацніть це, і коли буде запропоновано Зберегти налаштування.


3

Якщо ви готові викорінити свій телефон, це можливо змінити. Ви можете зайти в mms apk і змінити файли PNG Smileys на те, що вам подобається. Потім ви перекомпілюєте apk, натисніть його на телефон і перезавантажте. Якщо ви використовуєте cyanogenmod або будь-яку іншу тему, яка використовує тематичну систему, ця зміна можлива і за допомогою цього.


2

Якщо ви хочете окунда, спробуйте SMS Handcent.


Handcent STILL використовує цих d - n роботів! grrrrrr ....
Michael Paulukonis

: Вибачте з цього приводу, я був впевнений, що він використовував різні іконки
Flyingswissman

2

Мені просто довелося розібратися в телефоні своєї подруги вчора, оскільки вона також не любить стандартні смайлики для Android.

Після встановлення Handcent перейдіть до "Налаштування" -> "Налаштування програми" -> "Налаштування смайликів та смайликів", а там у розділі "Налаштування смайлів" ви можете вибрати, який тип смайлів використовувати.

Тож перейдіть з "Системного за замовчуванням" на "Handcent", тоді ви отримаєте усмішки, які не належать Android :)


0

Здається, крім встановлення стороннього програмного забезпечення, такого як Handcent, або, ймовірно, змінити якісь apk-файли вручну чи якусь іншу магію для звичайних користувачів, немає ніякого способу зробити це. Я не можу повірити, це повний збій від Android, щоб не було можливостей відключити ці смайлики. Незалежно від того, чи їх погляд дратує чи ні :)


0

У мене була ця дратівлива проблема на моєму Galaxy S4.

Якщо ви не використовуєте -, як у смайлику :) або сумно :( тоді він не перетворить його на смайлик або створить MMS.

Якщо ви користуєтесь меню, коли в додатку для обміну повідомленнями (в потоці) і натискаєте "Вставити смайлик", ви отримаєте список тексту для перекладів смайликів. Просто не використовуйте жодну з точних послідовностей тексту, і він не розпізнає та не конвертує їх!

Шлях занадто простий.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.