Як відключити повний сповіщення акумулятора?


75

Коли акумулятор заряджений повністю, мій телефон Galaxy S видає той самий звук сповіщення, який використовується, коли я отримую SMS. Чи є спосіб відключити звук, не відключивши також звук від SMS? Зазвичай він заряджає телефон вночі і легко прокидається до повідомлення "Батарея повністю заряджена. Відключіть зарядний пристрій" Звук сповіщення :(


2
Хтось знає, чи це тільки для галактики s? Я не думаю, що я ніколи не бачив цього в наявності Android або cyanogenmod?
Брайан Денні

Повинно бути. Мій Droid цього не робить.
алле

2
Мій планшет Galaxy вмикає екран після повної зарядки, а я намагаюся спати вночі: досить дурно!
ПП.

@ PPO1: Мій телефон Galaxy S звик до цього теж, але це пішло після оновлення до Froyo 2.2 (або 2.2.1 - не точно зараз, але після оновлення він пішов).
Edelcom

2
У мене є Galaxy Gio під управлінням FroYo, і я думаю, що це може бути "особливістю Samsung".
Mingo

Відповіді:


27

З того, що я можу знайти, немає способу відключити це:

немає рішення на форумі samsung galaxy s

немає рішення на форумі водиfone

Завдання не може придушити це

Однак зазначає один коментатор

Some custom ROMs rebuild the framework and rip the notification out entirely. 
Check out the XDA forums if you'd like to try that stuff.
Typically requires root and a good working knowledge of how to use
Clockwork Recovery, Odin, etc... not for the faint of heart.

2
Ой бамбі. Ну, я використовував Tasker, щоб придушити звуки сповіщень протягом ночі. Це не ідеальне рішення, тому що я не можу потім чути звуки SMS, але принаймні я тепер можу спати: D
Kaitsu

1
Мій ПЗУ Serendipity ( serendipityrom.weebly.com ) видаляє повний звук акумулятора. Багато роботи над однією простою річчю, але якщо все-таки розглядатися користувальницький ПЗУ, це щось врахувати.
Шанс

1
Шкода - у мене однакова проблема із Samsung Galaxy Gio, і я хотів би позбутися звуку сповіщення. Чи допоможе це оновлення пряників допомогти виправити це?
Мінго

17
  1. Встановіть глобальні сповіщення беззвучні.
  2. Встановіть сповіщення про обмін повідомленнями на будь-яку мелодію дзвінка (не за замовчуванням).
  3. Повторіть (2) для будь-якого іншого додатка, про який ви хочете отримувати сповіщення.

Ви все одно будете звучати, коли ви вперше підключите телефон до зарядного пристрою, але немає тону, коли він повністю заряджений. Звичайно, це не ідеальне рішення, оскільки потрібно вручну встановити всі інші програми, і, мабуть, деякі не матимуть індивідуальних налаштувань сповіщень.


9

Я натрапив на це питання, тому що хочу поповнити свій телефон вночі біля мого ліжка. Тому я не хочу, щоб він мене будив, але налаштування телефону на беззвучне не вирішує це, як я хочу бути доступним для екстрених дзвінків.

Моє рішення (яке не є правильною відповіддю на питання, але може вирішити проблему для більшості людей) використовував додаток "Night Ringer Free", який дозволяє мені ввести білий список для дзвінків / смс, однак, усі інші звуки приглушені.


Програма Digital Digital тумбочка вирішила це для мене для всіх моїх пристроїв Samsung.
ЛосМанос

5

З форуму розробників XDA я успішно реалізував це рішення на моєму Samsung Galaxy S Epic 4G (з GingerBread.EI22, а також GingerBread.EL30), що усунуло сповіщення "Акумулятор повністю заряджений. Відключіть зарядний пристрій" зі свого телефону. Рішення пропонує наступні три функції:

  1. Зупиняє вібрацію.
  2. Замовчує звук.
  3. Запобігає включенню екрана посеред ночі.

Найкраще, ви можете вибрати будь-яку (або ВСЕ) з трьох вищезгаданих функцій. Щасти!


1
Ах, я бачу, ти написав свою власну відповідь - все-таки редагування прийнятої відповіді - це не шлях :)
Метью

4

Я не хочу красти у @Martin Sherburn, але ця програма, яку він рекомендував у коментарі, робить для мене хитрість. Це не запобігає загорянню екрана, але все-таки замовчує сповіщення.


3

Спробуйте Sound Manager. Сплануйте обсяги типів звуків із ним (6 категорій). Вимкніть гучність сповіщень (акумулятор повна, повідомлення електронною поштою тощо) від 12 до 7, залишаючи недоторканими томи дзвінків та носіїв, і все налаштовано. Працює над моїм новим Samsung Galaxy s2.

Добре спав минулої ночі без порушення! Я звик шуміти лише перед сном і пам'ятав, щоб вранці переключити його на дзвінок.

Добре спи!


3

Після оновлення мого SGS з 2.2 до 2.3 я більше не отримую зарядженого сповіщення, тому я припускаю, що вони вирішили проблему.


3

Ви можете використовувати:

Щоб дізнатися, як встановити модулі 'xposed', перегляньте аналогічний пост обміну стеками .


Це найточніше рішення, яке не передбачає замовчування телефону чи чогось іншого. Він спеціально відключає це повідомлення, оскільки Samsung це не хвилює .
Дан Даскалеску

1

У мене є Samsung Charge і мені вдалося вимкнути набридливе сповіщення "Акумулятор повним" за допомогою Tasker . Як вже говорилося, рішення Tasker я не специфічна для відключення тільки повідомлення BatteryFull при досягненні, але це дійсно обмежує кількість часу повідомлення відключені і коли. Що я зробив із Tasker:

  1. Контексти-потужність, час між 11p-6a, акумулятор між 99-100% ... Завдання - відключити сповіщення
  2. Контексти - живлення, час між 11p-6a, батарея повна ... Завдання - включити сповіщення.

Це має обмежити кількість вимкнених сповіщень лише кількома хвилинами, оскільки зарядити акумулятор потрібно лише від 99 до 100%.


4
Існує спеціальний додаток, який по суті робить це, але з меншим занепокоєнням з приводу "глушника з зарядженим акумулятором": market.android.com/…
Мартін Шерберн

1

Я знаю, що це не ідеально, але я використовую додаток під назвою "NightStand BOLD" і натискаю "Відключити сповіщення". Я використовую це як годинник, коли сплю. Це також замовчує смс, але я взагалі не проти. Однак тривоги не замовчуватимуть. У будь-якому випадку я сподіваюся, що це допомагає.


0

На цих форумах я знайшов щось, що передбачає вкорінення телефону для виконання цього завдання. Майте на увазі, що це спеціально для Droid Charge. Однак ви, можливо, зможете застосувати його до свого телефону. Основний принцип передбачає вкорінення телефону та зміну деяких системних звукових файлів за допомогою Root Explorer . Була ще одна відповідь, що стосувалася вкорінення вашого телефону та встановлення користувальницького ПЗУ, але я б загрожував, що це можливо без спеціального ПЗУ. На мою думку, встановлення користувальницького ПЗУ є набагато складнішим кроком (хоча я це особисто робив).


З вашої відповіді незрозуміло, які кроки ви пропонуєте зробити. Чи можете ви бути більш конкретними, будь ласка?
Євген Афанасьєв

Що це за "деякі системні звукові файли"?
Євген Афанасьєв
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.