Samsung Galaxy S застряг оновлення прошивки. Чи слід відключити телефон від мережі. Чи варто продовжувати чекати?


11

Я спробував оновити прошивку на своєму Samsung Galaxy S за допомогою Kies

Можливо, оновлення прошивки застрягло.

Каже Кіс

Оновлення вбудованого програмного забезпечення ... Не відключайте мобільний пристрій від ПК під час процесу оновлення. На панелі прогресу "Поновлення триває .." і стек приблизно на 1/3

На екрані телефону відображається зелений трикутник із завантаженням ... під ним та "Не вимикайте ціль !!! внизу".

Так було вже близько години.

Що я повинен зробити?

Чи слід відключити телефон від мережі. Чи варто продовжувати чекати?

Я дуже не хочу закінчувати цеглою.


через 30 хвилин я відключу його, якщо хтось не дав відповіді до цього часу.
бродяга

1
Я помітив, що Kies часто відображатиме спливаючі вікна за іншими програмами та просто чекає, коли ви їх помітите. Перевірте, чи не зробили цього в цьому випадку.
Niall C.

@Niall Я не зміг знайти жодних прихованих спливаючих вікон
волоцюга

Добре, вибачте, що не міг допомогти. Радий побачити, що вона відновилася.
Niall C.

Година, безумовно, була занадто довгою, я впевнений, що весь процес пройшов приблизно вдвічі, коли я пройшов модернізацію (і більшу частину цього часу витратив на завантаження з серверів Samsung).
GAThrawn

Відповіді:


11

Я відключив кабель

Kies спливав повідомлення про помилку, яке сказало, що оновлення не вдалося, і запропонував спробувати відновити мене.

Дотримуючись інструкцій на екрані, я зміг відновити свій пристрій.


1
Що сказала інструкція?
Потік

3

Я мав точний досвід, який мав трамстер. Однак я не чекав майже так довго. Всього я пробував близько 5 разів. Моя найкраща теорія - це втрата зв’язку через пластовий USB-з'єднання. Я перейшов з переднього порту USB на комп’ютері на задній.

Врешті-решт він розбився під час аварійного скидання. Я думав, що потрапив у біду. Я знову аварійне скидання, яке завершилося. Я був шокований, побачивши, що він не повернувся до попередньої версії, але встановив оновлення замість цього! бонус.

Ще одна проблема Кіеса; довгі розширення файлів. Видаліть або перейменуйте всі файли з періодом (.) З подальшим вмістом більше 16 символів. Особливо часто це стосується імпортованих музичних файлів. Наприклад, "Dance by Dr. know feat R man-man" має, наприклад, пристрій сприймання як дуже довге розширення. Видаліть доктора, і ви готові йти.

Підключіться в режимі USB на комп’ютері та виконайте пошук *. ????????????????? *, щоб знайти всі файли, які ображають. Я знайшов.one.file.that.had багато періодів. Це не буде проблемою, хоча жоден з них не перевищує 16 символів.


1

Я зіткнувся з тією ж проблемою, але успішно вирішився у другій спробі.

  • Перевірте, чи є у вас обмеження щодо автозапуску USB для пристроїв USB, у мене встановлено програмне забезпечення безпеки USB, яке вимикає функцію автозапуску для всіх зовнішніх пристроїв, підключених до ПК або USB, або будь-якого оптичного накопичувача.

  • Спробуйте подовжити час очікування дисплея для вашого мобільного пристрою (я встановив його на 30 хвилин), щоб ваш пристрій не відключався, а система повторно підключала його під час оновлення.

Виникла помилка моєї першої спроби оновлення, я зачекав близько 40 хвилин (після завершення завантаження прошивки з сервера Samsung), потім я зняв USB-кабель і Kies запитав, чи хочу я зупинити процес оновлення чи ні? Я вибрав так і закрив програму. Після цього я перезавантажив свій пристрій, і побачив порожній акумулятор, і пристрій вимкнув, перезавантажив пристрій після підключення USB-кабелю, і тепер я побачив зелену батарею з маленькими крапками внизу, що демонструє прогрес, одночасно я побачив вікно, яке показувало, як увімкнути екстрений ремонт прошивки, я дотримувався кроків, і це не вдалося, але мій пристрій працював ідеально після цього процесу.

Я дотримувався перших двох кроків, згаданих вище, а потім знову запустив процес оновлення, і це був плавний процес успішного оновлення прошивки.

Спасибі.


1

Я зіткнувся з тією ж проблемою в Windows 7. Тоді я спробував оновити прошивку з Windows XP, і вона працювала без проблем.


0

Якщо у вас виникли проблеми або відсутність оновлення, переконайтеся, що вікно Kies було збільшено, перш ніж продовжувати оновлення. Приховані спливаючі вікна трапляються, і в іншому випадку ви їх не зможете знайти. Після того, як вікно буде максимізовано, спливаючі вікна зосереджуються, і ви можете мати можливість продовжувати оновлення.


0

Галактики S майже не піддаються техніці, я ніколи не чув, щоб хтось був замурований окрім (дуже мало) апаратних блокованих. Оновлення вбудованого програмного забезпечення для мене часто не вдається, і працював наступного разу, коли я спробував. Тож я б пішов вперед і відключив його та спробував. Ймовірно, найгірший випадок полягає в тому, що вам потрібно буде використовувати Одін.


0

Ну, для мене він розпочав процес завантаження, а потім Kies сказала, що не може розпізнати телефон, і відключила його - але телефон (A Galaxy S) все ще знаходився на екрані "завантаження, не вимикайте". Немає іншого відновлення, крім повторного запуску з перезавантаженням акумулятора. Схрещені пальці...

Добре це завантажилось принаймні.

Що слід враховувати, було б змусити Kies запускатись у режимі сумісності, враховуючи, що це програма 2013 року - Win 7 або навіть Win XP (вище афіша дає таку підказку). Я пробую це на виграші Win 8.1


-1

Мені довелося відкрити диспетчер завдань і закінчити всі процеси, як skype, icloud, last.fm, spotify. як тільки була доступна пристойна кількість процесора та пам'яті, програма перейшла від 69%, до 85% до 100% протягом п'яти хвилин, коли я відкрив диспетчер завдань.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.