Перервається з'єднання Wi-Fi


20

Останнім часом у мене виникають проблеми з підключенням до Wi-Fi, спочатку вдома, а зараз на роботі. Що стається, що через деякий час я помічу, що мій телефон використовує 3G.

Якщо я перейду до налаштувань Wi-Fi, я побачу сильний сигнал від маршрутизатора. Коли я намагаюся підключитися вручну, я часто отримую повідомлення "Не вдалося підключитися до мережі" без додаткових деталей. (У пеклі є особливе місце для тих, хто пише повідомлення про помилки, які не вказують на характер проблеми.) В інший раз я можу підключитися, але сигнал повідомляється як слабкий і швидко падає.

Мої комп’ютери можуть без проблем підключатися і повідомляти про сильні бездротові сигнали. У моїх сусідів по кімнаті немає подібних проблем.

У мене є Galaxy Nexus під управлінням Jelly Bean. У моїх сусідів по кімнаті є Galaxy Note і Galaxy S2, обидва на ICS.

Що не так з моїм телефоном?

Додаткові деталі

  • Мій телефон укорінений, але працює з ROM-накопичувачем.
  • Мій телефон - міжнародна версія GSM.
  • Я вперше помітив цю проблему під час використання Tasker для реалізації бездротового повідця Bluetooth . Я припинив користуватися повідцем - і повністю Bluetooth - але проблема зберігається. Я все ще використовую Tasker для інших речей.
  • Намагаючись знайти цю проблему, я відключив функцію "Уникати поганих зв’язків", але ця зміна не вплинула.
  • Я готовий розглянути миготливі речі на своєму телефоні в крайньому випадку, але я дуже віддаю перевагу альтернативним рішенням. Спочатку у мене не було проблем, тому я сумніваюся, що радіо в цьому винне. Крім того, я буду голосувати за будь-яку відповідь, яка надає несумісний ПЗУ / радіо та ін., Або що надає її з неповажного джерела.

Чи намагалися ви відключити "Уникайте поганих зв'язків"? Ви можете знайти це в Settings -> WiFi -> [overflow menu] -> Advanced -> Avoid poor connections.
onik

Нещодавно я відключив функцію "Уникайте поганих зв'язків".
Скотт Северанс

Якби я був ти, я б видалив таскер. Це не так болісно, ​​як це звучить, оскільки ви можете створити резервну копію всіх своїх налаштувань та відновити їх після перевстановлення.
offby1

У мене були подібні проблеми і я зайшов на зміну моєму AP, який, здається, спочатку працював, але потім WiFI знову був поганий. Здається, у ядра franco є деякі виправлення для цього. Я використовував його додаток play.google.com/store/apps/…, щоб оновити своє ядро ​​акцій, і поки що добре
Кендор

Відповіді:


6

Моє рішення, яке, здається, працює дотепер, досить пов'язане з тим, що було запропоновано t0mm13b.

Ця пропозиція полягала в коригуванні параметрів DHCP. Однак мій маршрутизатор досить обмежений у функціональності, і на ньому неможливо відрегулювати налаштування Wi-Fi. Божевільний, я знаю. Отже, я налаштував свій телефон використовувати статичну IP-адресу замість DHCP. Все йде нормально.


4

Три речі, які спадають на думку

  1. Номер каналу трансляції Wifi для SSID (ідентифікатор мережі Wi-Fi), спробуйте змінити його на інший канал?
  2. Політика режиму сну Wi-Fi, перейдіть у Налаштування> Wi-Fi, натисніть меню, торкніться пункту Додатково, Тримайте Wi-Fi уві сні під час сну , встановіть значення "Ніколи"
  3. Час оренди на IP-адресу dhcp, у драйвері Wi-Fi існує постійна помилка (добре, що вона існувала в ГБ), якщо час оренди встановлено на -1 (що стандартно де-факто для "необмеженого"), механізм wifi в межах ПЗУ має труднощі в розумінні того, що -1, тобто негативна кількість за час оренди, що призводить до подібних проблем із підключенням до Wi-Fi. Спробуйте встановити час оренди на позитивний діапазон, наприклад, 7200 секунд або 2 години, і подивіться, що відбувається.

Під номером 1 ви маєте на увазі змінити канал на маршрутизаторі або на моєму телефоні? Це спільний маршрутизатор, тому я не хочу зламати Wi-Fi для всіх інших.
Скотт Северанс

Під номером 2 я не розумію, як політика сну на wifi може мати будь-який ефект, оскільки випадання часто трапляється під час активного використання телефону. Я щось переглядаю?
Скотт Северанс

Під номером 3 я розглядаю це, але я не надто впевнений, оскільки конфігурація маршрутизатора, імовірно, є мовою, яку я не розумію.
Скотт Северанс

Щоб відповісти на перший коментар, іноді у WiFi-мікросхем можуть виникнути труднощі з підключенням, канали 6 і 9 можуть бути проблемою, це не проблема з ноутбуками ПК, оскільки вони, очевидно, мають більшу підтримку Wi-Fi. Для номера 2, коли слухавка переходить у режим сну, з'єднання припиняється, встановлюючи її ніколи, чип wifi телефону періодично "пінгує", щоб переконатися, що з'єднання там є.
t0mm13b

На моєму маршрутизаторі, здається, немає варіантів, щоб дозволити мені налаштувати канал або змінити параметри DHCP (здається, це досить голі кістки). Я налаштував свій телефон використовувати статичний IP, оскільки це, здається, є найближчим, до якого я можу підійти. Ми побачимо, як це працює. Щодо номера 2, мій телефон налаштовано на відключення Wi-Fi, коли телефон спить, щоб зберегти акумулятор. Я не думаю, що зміна цього параметра не матиме жодного ефекту, оскільки з'єднання падає, коли телефон прокидається , а це означає, що Wi-Fi не буде відключений цим налаштуванням.
Скотт Северанс

0

У мене ця проблема почала виникати в останні 3 місяці на Samsung GS5 (Android 4.4.2). У мене з’являються ті самі симптоми, що телефон вирішує перериватися між wifi та 4g з перервами. Це питання на форумах Google звучить дуже підозріло. Проблема полягає в Android за зовнішнім виглядом. Це стосується комбінації налаштувань енчургування (перехід на WEP), які ви використовуєте, а також, можливо, вам доведеться також відключити WMM у своїх настройках QOS.

Триває зараз щонайменше 2 роки. Якщо діти в Google можуть на деякий час перестати їсти піцу і думати про смішні назви своїх ОС, а також зробити справжнє кодування, вони повинні мати можливість це виправити.

Якщо не було рішення вище, єдиний спосіб забезпечити, що я залишаюся на зв’язку з wifi вдома, - це вимкнути "мобільні дані" на телефоні та залишити wifi. Мені здається, що телефон бачить і wifi, і LTE, і перемикається навіть під час використання телефону, а потім повторно підключається через випадкові проміжки часу. Заперечуючи дурному телефону вибір, він залишається підключеним до wifi. Єдине, що вам потрібно пам’ятати, щоб знову ввімкнути «мобільні дані», коли виходите з дому.


0

Додаток Wifi Fixer може допомогти. Він виявить і спробує відновити, коли виявлено проблеми з низьким сигналом або відключенням


Будь ласка, згадайте короткий опис цього додатка, щоб читачеві не довелося вкладати час у клацання, пошук та читання опису на іншій сторінці. Крім того, оскільки це відповідь на основі здогадів, слід зазначити опис ІМО. :)
Firelord

-1

Є новіші радіостанції, які значно покращують радіостанції. https://dl.dropbox.com/u/19045917/411_radios.zip Оскільки ви вкорінені, я вважаю, що ви знаєте, як прошивати радіо.


Дякую за відповідь. Однак, як правило, на моєму телефоні не прошиваються речі (ви не можете припустити, що вкорінення дорівнює миготливим). Мене турбують проблеми, особливо якщо мова йде про якийсь випадковий поштовий файл, розміщений якоюсь випадковою людиною без деталей про що він робить або згадує про своє офіційне джерело. Якщо ви виправите свою посаду, я зніму свій голос.
Скотт Северанс

Після подальшого огляду радіо ZIP-файлу я виявив, що він навіть не сумісний з моїм телефоном. Якби я спробував його спалахнути, це, швидше за все, зашкетувало б мій телефон.
Скотт Северанс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.