Як запобігти програмам виявити мій телефон як укорінений


28

Мені потрібно встановити програму, яка виявила, що мій пристрій вкорінюється.

Отже, це питання з двох частин.

  1. Як я виявив в першу чергу, що мій телефон укорінений

  2. Як запобігти застосуванню програми, яка розкриває мій телефон як укорінений

Відповіді:


18

Для виявлення стану вкорінення пристрою suкоманда видає додаток . Якщо статус виходу є 0, це означає, що пристрій укорінено .. в іншому випадку, ні.

Щоб цього не допустити, ви можете просто Denyотримати доступ до кореневих файлів за допомогою спливаючого вікна SuperUser (Якщо це дозволено з налаштувань SuperUser, при появі suкоманди додаток з’являється спливаюче вікно ). Після цього додаток отримає non-zeroстатус виходу, і він не може визначити статус вкорінення.

Оновлення.
Деякі додатки можуть використовувати інші способи перевірки стану коренів (наприклад, перевірка наявності suбінарних файлів). Хочеться визнати, що жоден не є ідеальними методами без хибнопозитивного результату, але іноді вони мають успіх.

Найкращий універсальний метод запобігання виявленню: обмежте дозвіл демона програми. Я не можу запропонувати точні обмеження дозволу, оскільки я не знаю функцій програми. Це може зіпсувати функціональність програми.

В останньому, я хотів би сказати: Технічно немає можливості запобігти виявленню на 100% успішності. У випадку обмежень дозволу додаток все ще може підозрювати, що щось не так.


1
Щоб не бути педантичним і непристойним, інший спосіб - перевірити бінарне, /system/xbin/suчи воно існує - це насправді трохи «тихіше», а потім спроба виконати su,
підлість

2
@ t0mm13b Це не справжній тест, тому що якщо хтось поставив suтекстовий файл у цьому місці тимчасовим коренем, додаток покаже помилковий результат.
Android Quesito

@SachinShekhar Програма не вимагає попередніх заходів, оскільки мій додаток SuperUser кине сповіщення. є щось, що мені потрібно зробити, увійшовши в термін на телефон і щось змінивши
сб

@ user1654218 Переконайтесь, що Always Allowопція SuperUser не активна. Ви можете запобігти виявленню Always Denyабо Deny Allзанадто (тексти опцій можуть відрізнятися залежно від версії).
Android Quesito

@ user1654218 Що стосується програми у питанні? Можливо, що додаток використовує неправильний метод з удачею.
Android Quesito

6

Я використовую OTA Rootkeeper , який включає функцію резервного копіювання suта тимчасового зняття телефону. Після тимчасового зняття коріння він може відновити корінь, відновивши suрезервну копію.

(Крім того, він також намагається зберегти root, коли ви застосуєте оновлення OTA від свого бездротового оператора, що є дуже приємною функцією.)


4

Ось що для мене спрацювало:

1- Вам потрібно встановити рамку Xposed, ви можете встановити її звідси: http://repo.xposed.info/module/de.robv.android.xposed.installer , Xposed є рамкою для модулів, які можуть змінювати поведінку системи та програм, не торкаючись APK-файлів.

2- Завантажте звідси модуль Root Cloak http://repo.xposed.info/module/com.devadvance.rootcloak та увімкніть його.

3- Додайте додаток, від якого ви намагаєтесь приховати корінь.

Перезавантаження буде потрібно кілька разів у процесі.


2

У Superuser вже встановлена ​​галочка з тимчасовим зняттям, працює добре, перевірена


3
Ласкаво просимо до ентузіастів Android . Дякую за ваш внесок. Було б краще, якщо ви зможете трохи розширити цю відповідь, пояснивши, де вона знаходиться, і чи потрібна вона для Pro версії чи ні (за наявності) :)
Ендрю Т.

-1

На це питання вже задали відповіді:

Підводячи підсумок, шукайте додаток під назвою "SuperUser" (як одна пропозиція).

-edit- За пропозицією, якщо посилання перейде вниз:

Як я можу відключити root на модерованому пристрої?

Якщо ви встановите SuperUser, ви можете контролювати, до яких програм дозволений кореневий доступ. За замовчуванням він блокує всі запити та запитує, що ви хочете зробити. Ви можете надати доступ до програми на невизначений термін і відкликати його в будь-який час або дозволити лише конкретні запити із тимчасовим очікуванням. Більшість вкорінених ПЗУ поставляються з ним заздалегідь встановленими, включаючи CyanogenMOD, і багато методів вкорінення встановлять його і для вас.

Як альтернативу, ви можете видалити бінарний і Busybox зі свого пристрою, щоб ефективно скасувати його.


3
Відключення та приховування коренів - це дві різні речі. Також відповідь лише за посиланням не вважається корисною. Якщо посилання вмирає, відповідь є менш ніж корисною.
roxan

@Cookster Я хотів не допустити, щоб програми визначили мій телефон вкоріненим. Я не хочу відключати root на своєму телефоні
customRom

"Якщо ви встановите SuperUser, ви можете контролювати, яким програмам дозволений кореневий доступ." Я чогось тут пропускаю? Блокуйте всі програми для доступу до root та тримайте телефон укоріненим.
Вестлі

Так, ви щось сумуєте. Питання було не "як запобігти додаток від отримання кореня privs», але «як запобігти додаток від виявлення кореневого privs може бути доступні .
Іззіте

-3

Укорінення є оборотним. Тож якщо ви вимкнете свій телефон, додаток нічого не побачить.


9
Не корисне рішення. Запитуючий та багато інших люди з усяких причин вкорінили свої телефони, і, ймовірно, для чогось потрібні кореневі привілеї.
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.