Моя внутрішня ємність зберігання обмежена, що я можу зробити?


18

Наразі в моєму внутрішньому сховищі мало місця.

Що я можу зробити, крім переміщення програм у зовнішню пам’ять, щоб звільнити більше місця, але зберегти мої поточні програми та уникнути видалення?

(Деякі з них не будуть переміщені)Ваше право (я шукав "пам'ять", а не сховище)
Олав

2
Тоді я припускаю, що тег оперативної картки невірний
протікайте

Відповіді:


8

Єдиний спосіб зробити це - підключення програм до SD-карти.


Перший: вкорінення.

Відмова від відповідальності : Я НЕ відповідаю за будь-який збиток, заподіяний вашому телефону. Хоча дуже рідко хтось може пошкодити його телефон під час вкорінення (або міфу), і вкорінення може втратити вашу гарантію , деякі гарантійні поліси недійсні, якщо вкоренилися, а деякі інша порожнеча при розблокуванні завантажувача (тобто встановлення користувацького мода), я зробив і те, і інше.


Друге: Розбиття SD-карти.

Для підключення програм до SD-карти потрібен другий розділ на SD-картці.


Третє: активація Link2SD або S2E.

Ви можете використовувати один із цих додатків для прив’язки програм до SD-карти (я вважаю за краще Link2SD):

Якщо ви використовуєте link2sd, ви повинні вибрати тип вашого ext-розділу під час першого відкриття програми, а потім перезапустити, якщо ви перезавантажите і додаток повідомляє вам те саме повідомлення, див. Розділ БОНУС моєї відповіді.


Четверте: підключення програм до SD-карти.

Для цього використовується Link2SD (я не мав досвіду роботи з S2E):

Після активації другого розділу Вашої SD-картки тепер слід зв’язати програми з SD-карткою.

ПРИМІТКА: Додаток має бути у внутрішній пам'яті, перш ніж його можна зв’язати, якщо ви спробуєте зв’язати додаток, поки він знаходиться на SD-картці, він буде переміщений до внутрішньої, а потім зв'язаний, тому переконайтеся, що є достатньо місця для його переміщення.

коли ви довго натискаєте додаток, з'являється контекстне меню, натисніть, Create Linkщоб пов’язати додаток.


Бонус: Другий розділ, встановлений вручну:

спочатку ви повинні встановити цю програму, щоб встановити її:

потім відкрийте емулятор терміналу (і переконайтеся, що ви надаєте йому доступ до кореня) та введіть наступне (кожен окремий рядок):

su
mount -t ext2 /dev/block/mmcblk0p2 /data/sdext2

тепер відкрийте link2SD, і Menu > More > Quick Restartвін перезапустить вашу андроїд-систему (не ваш телефон), однак ви повинні виконувати ці дії щоразу, коли перезапускаєте телефон (не через Link2SD)


Не можете перезапуску, що згадується в розділі про бонуси, уникати чи автоматизувати будь-якими способами?
Нараянан

на жаль, ні, але коли я встановив zb-режим usb-режиму (cm7.2), він робить це сам (навіть не записуючи нічого).
Мохаммед Ессам

Працює :-) Щось ще я повинен зробити?
Олав

1
Я не зовсім розумію, чому ви вручну монтуєте? І чому перезавантаження - це проблема? (Це повинно бути лише один раз?)
Олав,

Одним із корисних додаткових прийомів є резервне копіювання та видалення програм за допомогою Titanium (тоді їх можна швидко встановити наново)
Olav

5

Видалення вмісту /data/log/працювало дуже добре для мене. Це було близько 1,5 ГБ.


чи є якийсь спосіб зробити це автоматичним? або, можливо, скористайтеся командою su, щоб зв’язати цю папку з sdcard (це безпечно)? чи налаштувати журнали, щоб мати квоту, або просто не створювати журнали?
Сила Водолія

для мене чомусь це було / data / log_other_mode
Cpt. Senkfuss

3

Якщо у вас є планшет серії Acer Acer (наприклад, опис Iconia A500 ), це може бути витік GPS-журналу Acer :

Суть полягає в тому, що при використанні GPS драйвер GPS для ICS 4.0.3 на планшетах Acer серії Acer очевидно записує численні файли gl-YYYY-MM-DD-HHMMSS.txt у каталог / data / gps. Файли, мабуть, не видаляються автоматично, і тому з часом буде витрачатися більша частина внутрішнього простору зберігання.

Існує патч для очищення даних журналу GPS, який ви завантажуєте з сайту драйверів Acer .

Ви можете завантажити його і скопіювати файл Update.zip з нього на порожню карту microSD відформатованого FAT32. Моя карта не була порожньою, вона все ще працювала. Перезавантажте планшет, утримуючи клавішу «Зниження гучності», поки Erasing cache before SD update...в лівому верхньому куті екрана не з’явиться повідомлення (щось на зразок ). (Я трактую це як: "стерти і оновити", тому воно повинно вилікувати симптом і причину.) Він буде продовжувати запускатися і далі, і вам буде добре піти. ( Користувальницький доступ не потрібен. )

У приємному .pdfзавантаженні є опис описаних вище кроків детально за допомогою скріншотів. (У ньому йдеться про супровідний текстовий файл user_cleanGPSlog, але я його не мав і, здається, не потрібен.)


1

У багатьох людей є така проблема, і у мене така сама. Нарешті я зрозумів, і це чудово працює. У мене є Galaxy Tab 7, але багато андроїд-пристроїв це випробують. Є 2 важливі папки. Той, що називається / data, насправді не є лише даними, але саме там Android встановлює додаток apk та деякі пов'язані з ним дані. Якщо ви змусите apk встановити на SD-карту, він все одно використовуватиме частину / data data (невелика кількість) для деяких даних. Майте на увазі, що використання імені "sdcard" є заплутаним. Більшість пристроїв Android мають "sdcard", який є внутрішнім спалахом, налаштованим як SD-карта, але справжню зовнішню SD-карту часто називають external_sd або щось у цьому рядку.

я виявив проблему в / data / надгробний камінь, ви знайдете 10 файлів з назвою tombstone_0 #. Це інформація про налагодження, зібрана Android. Ці файли накопичуються з часом. Вам це не потрібно для звичайного користувача. Видаліть усі. Ці 4 файли використовували 1,4 ГБ мого внутрішнього сховища планшетного ПК 1,89 Гб.

Для цього вам потрібно буде викорінити пристрій. Так, ви повинні. І це не вибухне, не хвилюйтесь, я це зробив і багато інших! Потім отримайте таку програму, як "Root Explorer" для перегляду та видалення небажаної пошти. Він запитає та отримає кореневу привілей, якщо ви вкорінили свій пристрій раніше і зможете робити все, що завгодно.

Щоб викорінити свій пристрій, просто google "root android my device model", і ви швидко знайдете, як викорінити свій пристрій

Ця проблема є вадою дизайну. Коли у внутрішній пам’яті недостатньо, Android має почати фонове завдання, щоб очистити цей мотлох. (Я ще не бачив такої недоброзичливої ​​поведінки на пристроях IOS, за винятком нових карт ;-))


не варто краще використовувати додаток для чищення пам'яті?
Олав

0

Наберіть *#9900#на клавіатурі, а потім перейдіть до "dump logcat", який буде третім чи другим рядком у списку. Виберіть це, і ваша SD-карта потім очистить і виправить повну проблему на SD-картці.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.