Після перезавантаження акумулятор падає на 20%!


17

Акумулятор на Samsung Galaxy S2 на ICS любить випадати після перезавантаження. Насправді це сталося і тоді, коли я був на Пряників. Хтось може допомогти мені виправити це? Скріншоти:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення


Ймовірно, тому, що на час перезавантаження є величезна кількість активності в галузі R / W і CPU.
Android Quesito

1
Як знайти винуватця?
шалений

У мене така ж проблема. @SachinShekhar: Це, очевидно, помилка. Я бачив краплі від 80% до 20% за допомогою лише перезавантаження. Незалежно від того, якою може бути інтенсивна завантажувальна робота, це не пояснює. Дивна річ, що в моєму випадку повідомляється, що ємність акумулятора зазвичай збільшується після перезавантаження, не підключаючись до зарядного пристрою. Але, хоча насправді залишилось багато енергії, мій телефон відключить завантаження Dropbox і синхронізує синхронізацію, оскільки він вважає, що акумулятор майже розряджений.
абстракс

Відповіді:


4

Немає простого способу визначити, який процес споживає ваш акумулятор . Інструмент моніторингу заряду батареї в Android не працює під час завантаження, тому кожен, хто хоче знати, що відбувається, повинен буде зробити глибокі взломи в ядрі Linux та скриптах Android init. Я навіть не вірю, що у вас є корінний телефон або у вас є знімок джерел Android AOSP десь вступити.

Також я вважаю, що механізм оцінки акумулятора якось обдурить при запуску . Оскільки він не має попередніх даних для порівняння (N оцінюється залежно від значення N-1). Тож рівень, який ви бачите відразу після завантаження, ймовірно, помиляється. Ось чому ви бачите рівень дивно зростаючим, хоча тим часом не було підключено жодне джерело живлення. Наскільки цей рівень неправильний? Питання без відповіді я думаю.

Однак у мене є просте рішення: перестаньте встановлювати додатки, які змушують аварійну роботу Android або потребують (дурного) перезавантаження :-)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.