Що таке * Режим очікування на стільникові * і як я можу запобігти його поїданню акумулятора?


70

Переглядаючи статистику своєї батареї, я майже завжди знаходжусь в режимі очікування стільникового зв'язку серед найкращих споживачів:

Статистика батареї

Я ніколи не думав, що "холостий" використає стільки енергії. Я бачив, що інші люди стикаються з подібними проблемами:

Відповіді на ці запитання просто дають кілька необґрунтованих ідей. Мені хотілося б знати, що саме стоїть за цим, чи є способи утримати цей "режим очікування" від поїдання моєї батареї?


Ці відсотки не слід порівнювати один раз до іншого; їх слід використовувати лише як керівництво щодо відносного споживання енергії. Майте на увазі, що 100% використання акумулятора не завжди однакове. Для прикладу, припустимо, що в режимі очікування стільники споживають 10мм, дисплей 50мм, а інші види використання споживають 40Мб. У цьому випадку ваше загальне використання складе 100mw, а режим очікування споживає 10%. Якщо вимкнути дисплей, не змінюючи нічого іншого, режим очікування все одно буде 10мб, але показуватиме як 20%, оскільки ваше загальне споживання складає всього 50 км.
TomG

Я знаю про це, Томе. Але моя "схема використання" є порівнянною, і принаймні це дає уявлення. Хочеться, щоб вони додатково надавали тут абсолютні значення.
Іззі

Я стикаюся з тією ж проблемою. Що змусило вас вирішити це? Чи керує це додаток Tasker автоматично та вирішує проблему?
Yuva Raj

Відповіді:


104

Клітинний сигнал

Деякі фони, як це пояснено ce4 на питання, чи "поганий" прийом швидше виснажує акумулятор? :

Схема прийомопередавача розроблена з урахуванням економії енергії і максимально зменшить потужність передачі, якщо прийом хороший. Це також зменшує значення коефіцієнта питомого поглинання, який є показником впливу людського організму на випромінювання.

Якщо прийом поганий, потужність передачі сигналу повинна бути відповідно налаштована.

Отже, що насправді стоїть за цим: При поганому прийомі пристрій витрачає багато сил, щоб знайти кращий / сильніший сигнал (або будь-який сигнал взагалі, якщо він втрачений). На наступному скріншоті 1 чітко видно ті часи, коли ви дивитесь на панель під назвою Сигнал телефону .

Деталі статистики акумулятора: Телефонний сигнал

"Чим зеленіший очищувач": Яскравий зелений колір означає "хороший прийом" (на екрані показано це на початку та в кінці, тобто тут: вранці та ввечері - тому вдома у мене хороший прийом). Отримання жовтуватого кольору: "Помірний прийом". Для цього витрачається більше енергії: порівняйте його з графіком зверху (не на скріншоті - але такий же, як на першому скріншоті), і ви бачите, що смужка майже рівна там, де сигнал стільника хороший - але падає швидше де його немає. Побачте маленькі червоні плями: "немає прийому". І телефон увімкне живлення, як божевільний, щоб знайти нову стільникову вежу ...

Як дізнатись, де знаходяться мертві плями?

Я вже показав у своїй відповіді на те, чи «поганий» прийом швидше виснажує акумулятор? як можна дізнатися про ті "Мертві зони" та де вони знаходяться:

Такі програми, як No Signal Alert 2 та OpenSignalMaps 3, відслідковують сигнал клітини у фоновому режимі та записують ці області, щоб вони могли показати вам карту, де були мертві зони. У OpenSignalMaps є плюс показати всі доступні вам башти стільників, вказуючи, до якого ви підключені. Він також пропонує вам "компас", який дає напрям на найсильніший сигнал.

NoSignalAlert OpenSignalMaps

Однак моя відповідь щодо автоматичного поводження з тими мертвими зонами була не такою детальною. Тому я трохи погрався з різними рішеннями - і ось що я дізнався:

Як автоматично поводитися з тими мертвими зонами для економії енергії?

Програми для автоматизації літакового режиму

Досягнувши досить хороших результатів за допомогою двох додатків: Автопілот 4 та НоБарс Акумулятор 5 . Обидва стежать за сигналом стільника і, коли він падає далеко, перемикаються на режим літака на попередньо визначений час. Користувач може визначити, як довго це було б. Після цього тайм-ауту режим літака вимикається, і моніторинг стільників переходить на роботу.

Автопілот Захист акумулятора NoBars

У другому графіку мого питання це відображається як "прогалини" на панелі сигналів телефону : Оскільки стільникове радіо було відключено під час режиму літака, кольори не відображаються; система нічого не знала про силу сигналу в цей час. І при вимкненому стільниковому радіо вона також не використовувала додаткову потужність (точніше, тоді вона не використовувала ніякої потужності для цього радіо) - саме це було призначено.

У Autopilot єдиним дратівливим побічним ефектом було: Для кожної перевірки сигналу вона блимала на дисплеї приблизно секунду. Крім цього, він дає більше можливостей для налаштування користувачем. Однак, як результати обох додатків, де абсолютно порівнянні, ці додаткові параметри здаються не дуже потрібними, хоча приємно мати. Ще один плюс автопілота - це журнал, наданий користувачеві: таким чином ви можете бачити точний час перемикання режимів.

Програми для обробки мережі передачі даних

Я також протестував ShutUpBatterySaver 6 , який спрямований на обробку трафіку даних. Опускаючись нижче певної сили сигналу, яку може визначити користувач, він вимикає функцію автосинхронізації, а нижче другого визначеного рівня взагалі вимикає мобільний Інтернет.

ShutUpBatterySaver Повідомлення ShutUpBatterySaver

Однак він ніколи не активує (або деактивує) режим літака, тому потужність, яка використовується для отримання (кращого) сигналу, все одно буде однаковою. Хоча при поганому передачі сигналу передача даних використовує більше енергії, ніж при хорошому сигналі, оскільки, наприклад, втрати пакету можуть бути більшими. У рядку стану я кілька разів бачив, що на ньому було вимкнено функцію AutoSync 7 , тому, здається, працює. Не будучи великим користувачем даних (як показує LBE в тому ж шоу-знімку екрана), я не міг би сказати, наскільки допомога принесла: Порівняно з двома додатками для обробки режиму "Літальний літак" вище, результати з точки зору накопиченої тривалості акумулятора були мінімальними (якщо хто-небудь).

Комбіноване рішення

Можливо, це отримає найкращі результати, щоб об'єднати два підходи. Оскільки я не мав настрою перевіряти всі можливі комбінації, я скоріше зважився на всемогутнє 6-літерне рішення: ТАСКЕР.

Як ви, напевно, знаєте, Tasker - це рішення для автоматизації на Android. Здогадайтесь, вона могла б навіть приготувати каву, якби наші пристрої мали датчики для виявлення кави та води. Тому я створив кілька профілів для цього чудового додатка - і результати були чудовими!

Профілі завдання Сповіщення працівника

Таким чином, це 3 Профілі, які спілкуються через загальну змінну:

 1. % SIGSTATE <1: перевірити, чи падає сигнал нижче ~ 25%. Якщо це так, вимкніть мобільні дані, встановіть% SIGSTATE на 1.
 2. % SIGSTATE <2: перевірити, чи сигнал падає нижче ~ 15%. Якщо так, перейдіть у режим літака, встановіть% SIGSTATE на 2.
 3. % SIGSTATE> 0: зачекайте 5 хв, потім відключіть режим літака, активуйте мобільну передачу даних, почекайте ще 15 секунд (для відновлення сигналу), встановіть% SIGSTATE на 0.

У моєму глобальному профілі Init (який виконується, коли Tasker починає моніторинг),% SIGSTATE встановлюється на 0 (якщо він не встановлений). Усі 3 вищевказані профілі додатково встановлюють сповіщення, як показано на знімку екрана 9 . Кожен стан підтримує одне повідомлення (яке замінюється, коли повторюється той самий стан), найновіший стан завжди знаходиться внизу.

Результати здаються навіть кращими, ніж у двох додатках для управління режимом літака вище, але це також може бути пов'язано з дещо різними умовами сигналу. Тож воно повинно бути принаймні порівняльним. Використовуючи одне з цих 3 рішень, я повернувся додому приблизно через 11 годин, після чого залишилося близько 20% заряду, не застосовуючи жодного з них.

Сказавши це, я закінчу цю відповідь, показуючи створені мною профілі Tasker , щоб ви могли використовувати їх під час встановлення програми Tasker :

Завдання "InitVars":

 • Змінна -> Набір змінних:% SIGSTATE = 0

Завдання "SigLow":

 • Мережа -> Мобільні дані: Вимкнено
 • Змінна -> Набір змінних:% SIGSTATE = 1
 • Попередження -> Повідомити вібрацію: Назва "IzzySignal"; Текст: "Сигнал низький; мобільні дані відключені (сигнал:% CELLSIG)"

Завдання "SigLost":

 • Змінна -> Набір змінних:% WLANSTATE = 0
 • Змінна -> Набір змінних:% WLANSTATE = 1 IF% Wifi ~ увімкнено
 • Мережа -> Режим літака: увімкнено
 • Мережа -> Wifi: В ІК% WLANSTATE ~ 1
 • Змінна -> Набір змінних:% SIGSTATE = 2
 • Попередження -> Повідомити вібрацію: Назва "IzzySignal", Текст: "Сигнал втрачено; Вхід у режим літака"

Завдання "SigReturn":

 • Завдання -> Зачекайте: 5 хвилин
 • Net -> Режим літака: вимкнено
 • Завдання -> Зачекайте: 15 секунд
  (дайте пристрою трохи часу, щоб знайти новий сигнал!)
 • Чиста -> Дані для мобільних пристроїв: у розмірі IF% ROAM ~ Вимкнено
  (запобігайте поганому сюрпризу при поверненні з відпустки за кордон!)
 • Змінна -> Набір змінних:% SIGSTATE = 0
 • Попередження -> Повідомити вібрацію: Назва "IzzySignal", текст "Сигнал увімкнено; Режим літака вимкнено (сигнал:% CELLSIG)"

Тепер про профілі:

Профіль SigLowCheck:

 • Стан -> Змінна -> Значення змінної: Ім'я "% SIGSTATE", Op "Math: Менше", Значення "1"
 • Стан -> Телефон -> Сила сигналу: від 0 до 2
 • Стан -> Завдання -> Активний профіль: "SigLost", [x] Інвертувати
  (переконайтеся, що уникнути конфлікту:% SIGSTATE ~ 0 && SignalStrength ~ 1 відповідатиме умовам обох профілів)
 • Завдання: SigLow

Профіль SigLostCheck:

 • Стан -> Змінна -> Значення змінної: Ім'я "% SIGSTATE", Op "Math: Менше", Значення "2"
 • Стан -> Телефон -> Сила сигналу: від 0 до 1
 • Завдання: SigLost

Профіль SigReturnCheck:

 • Стан -> Змінна -> Значення змінної: Ім'я "% SIGSTATE", Op "Математика: Більше", Значення "0"
 • Завдання: SigReturn

Профіль Init:

 • Подія -> Завдання -> Запуск монітора
 • Завдання: ІнітВарс

Тепер це лише основна концепція, яка може бути розширена, наприклад, відтворенням звуків, вібрацією, миготінням дисплея тощо. Але енергозберігаючі матеріали вже є - і виконують свою роботу, як описано. Сподіваюся, що це також може допомогти вам!

Ще одне зауваження: принаймні за допомогою GSM (я не можу сказати для CDMA) повернення з режиму літака за замовчуванням змушує вас ввести PIN-код SIM. Звичайно, це можна вимкнути, але в цьому випадку цей додатковий захист також відсутня при включенні телефону. Не маю уявлення, чому це неможливо вибірково, як це було з моїми телефонами, що передує Android.

Однак для деяких телефонів існує альтернатива деяким пунктам у вищезазначених завданнях, які знімають це обмеження:

 • У SigLost замість Net -> Режим польоту: На використання телефону -> Radio: Off , якщо ваш телефон підтримує (моє Droid2 / Milestone2 немає, на жаль). Якщо ви можете це зробити, перевірка Wi-Fi стає застарілою (і чистішим завданням).
 • Контрреакцію в SigReturn також потрібно змінити: Замість мережі -> Режим літака: вимкнено , використовуйте Телефон -> Радіо: Увімкнено .

Будь ласка, повідомте мене в коментарях, якщо це зніме обмеження PIN-коду SIM-карти, оскільки я не можу перевірити його (мій пристрій не підтримує його, як описано вище).

Редагувати за t0mm13b

Цікаве, що я помітив, - це те, що на панелі стану з'явилися декілька значків задач, що спричинило заплутаність щодо стану, у якому працює профіль профілів; Я виявив, що, встановивши заголовок для "Повідомити вібрацію" для кожної з вищезазначених завдань однаковим, чистий результат - з'являється одне сингулярне повідомлення під назвою " IzzyTasker ", а замість цього використовується відповідне повідомлення.


14
Це має виграти приз за найбільш продуману, корисну, детальну відповідь.
offby1

8
Дякую! Взяв мене близько тижня, щоб зібрати всі статистичні дані, перевірити всі рішення, плюс відокремити хороші від, хм, не такі хороші;)
Izzy

1
Hehe - дякую @ t0mm13b за оновлення. Підказка: Поточний стан завжди "останній" (далі, ніж інші). Так що з різними заголовками ви отримуєте трохи "журналу". Але цікаве відкриття, що заголовок - це те, що змушує повідомлення замінюватись - за це дякую!
Іззі

1
Оскільки Tasker не займається значеннями dbm безпосередньо, я не вникав у них дуже глибоко. Ви можете спостерігати за ним деякий час (або контролювати його, наприклад, RF Tracker Signal Tracker ), щоб знайти відповідні значення. З мого моніторингу за допомогою цієї програми я погоджуюся на -113dbm, що означає "вийти", тоді корисного сигналу немає. Таким чином, ви можете почати з -110 = SigLost, -100 = SigLow, краще = ОК - і звідти грайте зі значеннями, поки не будете задоволені. Буду вдячний прочитати ваші результати (значення) тут :)
Izzy

1
Магічне значення здається -105dbm. Все вище представлено силою сигналу на 2 бар, -105 дБм, а все нижче - один бар або менше. Це справедливо для Samsung Galaxy S2 i9100.
FuzzyQ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.