Який метод бездротового зв’язку використовує найменший обсяг енергії? Bluetooth чи Wifi?


12

Якщо я збираюся відключити бездротову техніку до свого Android-телефону, який спосіб менше заряджає акумулятор? Wifi чи Bluetooth?


1
Я б здогадувався Bluetooth, оскільки Bluetooth має менший діапазон передачі (і, таким чином, повинен використовувати меншу потужність, принаймні теоретично), але у мене немає жорстких даних про це.
Лі Лі Раян

Відповіді:


16

Я вирішив переглянути деякі дані, і мої здогадки здаються правильними: http://nesl.ee.ucla.edu/fw/documents/reports/2007/PowerAnalysis.pdf

Згідно з повідомленням, Bluetooth забирає найменшу кількість енергії.

Однак ваше 3G радіо, ймовірно, забирає найбільше енергії; підтримка 3G-з'єднання без передачі будь-яких даних коштує дешево, але як тільки ви почнете надсилати / отримувати дані, то він натрапляє навіть на Wi-Fi.

WiFi-радіоприймачі мають високу енергію пробудження та обслуговування зв'язку, але низьку енергію на біт вартість передачі та високу пропускну здатність.

Стільникові радіоприймачі мають низьку енергію обслуговування зв'язку, але високу енергію на біт вартість передачі та низьку пропускну здатність.

Відмова: Дослідження може застосовуватися лише для конкретної моделі, яку використовує пристрій, який вони використовують.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.