Чи можливо записувати відео на мій екран?


10

Припустимо, я хотів би записати кілька відеосесій Angry Birds на свій телефон.

Чи є додатки, які я можу використовувати? У мене є кореневі дозволи.

Відповіді:


8

Я щойно прочитав відгук про Screen Cast & Screen Recorder, який є досить переконливим. Він вимагає root, як і будь-яке рішення на пристрої, про яке я знаю, але може записувати відео пристойної якості зі швидкістю до 30 FPS. В огляді є приклади зйомок різних ігор, і відео досить хороші для більшості всього, що ви хочете, якщо тільки вам не потрібні HD відео з якихось причин. У додатку є безкоштовна пробна версія, тому я напевно рекомендую спробувати його.


4

Так, навіть без кореня можна, використовуючи adb, ddms та DroidEx. Дивіться: http://answers.oreilly.com/topic/951-how-to-capture-video-of-the-screen-on-android/

Основна ідея - використовувати ddms для швидкого зйомки екрана, а потім складати ці скріншоти у відео.

Я ще не намагався цього зробити, тому не знаю, наскільки добре це працює (чи працює він).

Сумніваюсь, це можна зробити практично чисто на пристрої; Проблема полягає в тому, що відео надзвичайно важке в пам'яті без стиснення, а стиснення відео в режимі реального часу буде катуванням навіть для останнього процесора телефону.


Посилання на це мертве.
Райан Конрад

1

У Airdroid є опція "Запис екрана". Це не преміальна функція і не потребує root. Він записує екран на ваш мікрофон ( попередження! Наскільки я пам'ятаю, ця опція встановлена ​​за замовчуванням! ), Якщо ви хочете робити відео з підручника.0

Цей рекордер можна використовувати навіть без root. Ви можете записувати так просто, як тільки можете.


Оскільки розробники цього додатка раніше розміщували спам на цьому веб-сайті, чи можете ви пояснити, які стосунки з цим додатком? Це важливо, щоб інші відвідувачі знали, чи справжня ваша рекомендація справжня.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.