Як я можу передавати аудіо зі свого телефону через wifi до динаміка чи приймача?


23

У мене є Galaxy Nexus, і я хотів би мати можливість надсилати музику з нього на динаміки або на приймач.

Оскільки я використовую кілька різних додатків для прослуховування музики (в основному Spotify та Pandora, але іноді також чутні), я не хочу використовувати певний програвач.

І я хотів би зробити це через WiFi, тому що Bluetooth не забезпечує для мене достатній діапазон (я намагався, багато різних способів).

Чи можна це зробити за допомогою Android?

Що я не шукаю:

  • Спосіб передачі на ПК або з нього .
  • Все, що стосується BlueTooth.
  • Новий додаток музичного плеєра на Android - я хочу передавати музику з будь-якого додатка на своєму телефоні на бездротовий приймач або динамік.
  • Все, що стосується програмного забезпечення, що працює на ПК.

Це повинно працювати, коли мій комп'ютер вимкнено. Я мав би змогу витягнути телефон, відкрити Spotify або Pandora, слухати або послухати Google або що завгодно, і почути вихід на будь-якому динаміку в будинку.


3
Я думаю, вам слід уточнити, що ви взагалі не хочете передавати на ПК. Ви хочете отримати апаратне забезпечення, яке не є ПК.
ендоліт


1
Ви б подумали в цей сучасний день, що це буде широка підтримка і досить просто натиснути меню, підключитися до wifi-динаміка. і грати. Точно як bluetooth, але трохи більше за допомогою wifi
Zapnologica

Відповіді:


2

Вам потрібно буде якось отримати динаміки доступними через бездротовий зв'язок.

Це робиться так: https://store.google.com/product/chromecast_audio

Крім того, ви можете підключити андроїд-телефон прямо у колонки та дистанційно керувати своїм андроїд-телефоном через wifi за допомогою ноутбука / ПК. Для цього, можливо, потрібно вкорінитись.


У мене є стискання Logitech, який наближається, але в андроїд-версії spotify є функції, які не входять у плагін. Здається, щось, що має бути виконаним. Якщо я можу передавати все аудіо через Bluetooth, чому б не через Wi-Fi?
Арншея

3
так, це повинно бути виконано і можливо, але вимагає такої послуги, як та, яку я згадав. Bluetooth відрізняється тим, що він має вбудований протокол, який дозволяє пристрою передавати аудіозапис. wifi працює на більш широкому наборі протоколів, не характерних для медіа. Звичайно, засоби масової інформації можна передавати через wifi, але для передачі їх вам потрібен перекладач.
Енігма

1

AQ play - це додаток, який дозволяє вам грати зі свого телефону безпосередньо до діапазону колонок Wi-Fi .

Через домашній маршрутизатор він також дозволяє вам грати зі свого телефону на інший телефон, а також дозволяє переглядати та відтворювати мультимедіа з інших пристроїв (ПК)


Закрийте, але це лише потоки з локального пристрою або "підтримуваної мережевої медіатеки". Я використовую mp3 Amazon - це підтримується? Чи має підтримка стільки функціональних можливостей, скільки хмарний плеєр? Те, що я насправді шукаю, це спосіб надіслати будь-який звук, що виходить з ОС на інший динамік.
Арншея

Зараз посилання розірвано. Чи є альтернативні посилання?
Ллойд Домінік

1

Netgear WN3500RP - це те, що я рекомендував би всім, хто шукає цю функціональність. Це розширювач діапазону Wi-Fi ... це означає, що він підключається до існуючого маршрутизатора Wi-Fi і в основному розширює покриття Wi-Fi. USP цього пристрою полягає в тому, що він підтримує Airplay / DLNA .
Як ним користуватися?

  • Підключіть динаміки до 3,5 мм аудіо входу.
  • Отримайте додаток для передачі музики з телефону через Wi-Fi. Переважно BubbleUPnP .

Це воно. Насолоджуйтесь потоковою передачею музики бездротово!
PS За допомогою цього пристрою ви також можете передавати відео на будь-який телевізор із порту HDMI. Для цього вам, мабуть, потрібен кабель Ethernet до HDMI . Я ще цього не пробував.


Чи IOS / Andriod не має вбудованої підтримки для потокового передавання на аудіопристрій?
Zapnologica

0

AirPlay надає це, але ваш експрес-пристрій в аеропорту, який буде підключений до динаміків, і так, ви зможете транслювати з телефону. Це все яблучне рішення - не впевнений, чи існує програма для Android, яка дозволяє це робити ( Вікіпедія говорить, що існують експериментальні програми, які роблять це.)


0

Я вважаю, що приймач Wi-Fi у Sonus робить це - не дуже дешево. У них є система, до якої потрібно підключити ваш підсилювач, і вона працює через WiFi.

http://www.sonos.com/search/wireless_speakers?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=sonos-speakers&utm_campaign=branded-terms&gclid=CJ3J0MXJu7UCFULf4AodmVAALQ


1
sonos цього не робить. Він передаватиме музику з вашого телефону, але файли мають бути на телефоні або на ПК або медіа-сервері NAS. Я хочу передавати з Spotify та / або mp3-програвача хмари mp3. Вони намагаються зробити це за допомогою програм, але вони ніколи не є настільки потужними, як настільна версія програми.
Арншея


-1

Використовуйте вікно HiFi-WiFi . Підключіть його до свого HiFi (AuxIn), після чого (за допомогою смартфона та програми) перегляньте всі доступні пристрої з музикою та всі доступні пристрої з динаміками.

Це просто, коштує близько 150 фунтів стерлінгів, але воно того варте. Він також працює з усіма пристроями, підключеними до мережі WiFi.


2
Будь ласка , не використовуйте тут шорти для користувача URL. Вони є непотрібними і занадто часто векторами для шкідливих сайтів або приховують партнерські посилання. Будь ласка, використовуйте повну URL-адресу.
але

1
не робить цього. передає музичні файли з телефону, але не обробляє потокові музичні послуги, такі як mp3-спотифік або амазонка.
Арншея

-1

Якщо ви не боїтеся забруднити руки маленьким саморобкою, можливо, ви зможете адаптувати це до своєї ситуації .

Ви в основному підключаєте свій телефон (з WiFi) до роутера, маршрутизатор - до динаміків. Аудіо передається бездротово з wifi та відтворює на будь-яких динаміках, підключених до роутера (що робиться за допомогою дешевої звукової карти usb). насолоджуйтесь!


І коли це посилання вже не працює, чи буде ця відповідь корисною?
але

-1

Я шукав подібне рішення, і я просто знайшов AwoX StriimLINK .

Відео є французькою мовою, але опис та характеристики - англійською. Це має працювати для моїх потреб, і, сподіваємось, і ваших.


-1

Я знайшов додаток, який може зробити трюк, воно називається "AirAudio", але ви маєте викорінити свій телефон, і я не впевнений у цьому, якщо хтось перевірив, будь ласка, дайте мені знати


1
То що: цей додаток "може зробити трюк", або ви не знаєте? Можливо, ви можете надати посилання на нього, щоб перевірити?
Izzy

-1

http://www.pure.com/product/jongo-a240-vl-62148/

Це має робити те, що ви хочете, дозволяє передавати будь-яке джерело на приймач.


Розумієте, що пояснюється за посиланням? Відповіді лише на посилання перестають бути корисними у випадку, якщо сторінка за нею вмирає. Ось чому ми віддаємо перевагу повним відповідям.
Izzy

-2

Програвач Sony Walkman робить свою роботу. Ви можете передавати аудіо на мережевий ПК


1
ОП вже заявило, що потік на ПК - це саме те, чого вони не шукають.
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.