Чому деякі мої програми показують "Оновити", а деякі показують "Оновити (вручну)"?


18

Коли я заходжу в додаток Market і в свій список завантажень, я можу побачити, що у 5 моїх програм є доступне оновлення.

Три програми говорять "Оновити" помаранчевим кольором, а два - темно-червоним "Оновити (посібник)". Якщо я перейду до програми, я просто отримаю звичайну кнопку "Оновити" як для "вручну", так і в іншому випадку.

Я припускаю, що це щось нове з версією Froyo Market, але не можу розібратися, у чому різниця?

Відповіді:


19

Ви побачите оновлення (посібник), коли дозволи на додаток змінені. Тому під час оновлення вручну слід запитати, чи приймаєте ви нові дозволи. Ось посилання з форуму Android Market . Я читав це десь ще, але, здається, це єдине місце, де я зараз його можу знайти. Цитуючи посилання:

Froyo додав функцію автоматичного оновлення для ваших додатків. Якщо додаток має оновлення та не має нових дозволів, воно позначатиметься помаранчевим "оновлення". Якщо додаток змінив свої дозволи, він червоного кольору і вам потрібно вручну оновити його (після перевірки та перевірки нових дозволів, звичайно).

...

І ще одне - ви можете це підтвердити, оновлюючи додатки. Якщо додаток було звичайним "помаранчевим" оновленням, після натискання оновлення воно почне завантажуватися відразу. Якщо додаток було вручну "червоним" оновленням, при натисканні на оновлення ви повинні погодитися з новими дозволами, після чого воно почне завантажуватися.


1
А-а-а, так що "Посібник" просто означає, що оновлення працює так само, як і всі раніше "Froyo". Нічого страшного (припустимо, що зміна дозволу не обурює).
GAThrawn

Так, наприклад, Google Sky Map зараз має оновлення (керівництво) на моєму телефоні. Після вибору Оновлення> ОК. У ньому перераховані дозволи: програма має доступ до Вашого місцезнаходження (прекрасний доступ до GPS), мережевої комунікації (повний доступ до Інтернету) та системних інструментів (змінюйте глобальні налаштування системи, не дозволяйте телефону спати). Я не можу зрозуміти, які функції додатка вимагають використання Інтернету, але два інші оновлення зі мною в порядку.
gary

@GaThrawn Правильно. Посібник просто кидає на вас червоний прапор, говорячи: "Ей! Деякі дозволи змінилися! Подивіться на них, перш ніж оновити мене!"
Брайан Денні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.