Автоматично підключайтеся до вузлів Wi-Fi, але прокладайте все за допомогою шифрування


25

Що стосується мого запитання про VPN , чи є спосіб, щоб мій телефон автоматично підключився до незашифрованих точок доступу, але проклав весь мій трафік через домашню мережу?

Це буде ніби як переривчасті, але безкоштовно, альтернативи плану даних, просто синхронізувати мою електронну пошту і такі автоматично , коли він бачить відкриту точку доступу, але без ризику додатків передачі паролів або печива в ясному над шахраєм точка доступу для скребки паролів .

Якщо я поєднаю щось на кшталт Wi-Fi лінійки з VPN, це зробить це? Чи є кращі альтернативи?

Чи можу я вимкнути VPN автоматично, коли я підключений до надійної (збереженої) точки доступу для кращої швидкості? (Можливо, вимкнено профіль Tasker ?) Якщо у мене тунель увімкнено, а моя домашня мережа в автономному режимі, я хотів би, щоб телефон блокував усе, поки я явно не відключу тунель.

Wi-Fi лінійка може підключатися до AP-файлів автоматично, Orbot і DroidVPN можуть захоплювати весь укорінений трафік телефону і прокладати його через проксі, а VPN і тунелі SSH дозволяють зашифровувати підключення до домашньої або робочої мережі, тому, здається, це можливо, але як все це скласти?


3
Дійсно неймовірно, що вбудована підтримка Android для OpenVPN не була додана. Мобільні телефони - це неймовірно особисті пристрої - ні в якому разі не слід передавати дані у відкритий wi-fi. Якби тільки був якийсь спосіб спертися на Google і виробники, щоб надати таку важливу особливість в базовій ОС.
ПП.

2
@ PP01 Я використовую Cyanogenmod, який має підтримку OpenVPN
endolith

1
Я ніколи не використовував VPN на Android, тому не знаю, наскільки добре вони працюють або як вони працюють, але якщо вони не є автоматичними, ви можете використовувати Tasker, щоб встановити профіль, щоб у будь-який час ви використовували We-Fi або в будь-який час ви підключилися до незахищеного AP, він увімкнено додаток VPN. Залежно від додатка VPN, він може надати Tasker більш детальний контроль над конкретними видами діяльності, що дозволить ще більше контролювати.
Метт

Wi-Fi лінійка може керувати аспектом автоматичного підключення. market.android.com/details?id=com.hogdex.WifiRuler Подібні: superuser.com/questions/53974/…
endolith

Відповіді:


3

Lifehacker пропонує додаток під назвою тунель SSH:

SSH Tunnel - це програма, яка дозволяє телефоні Android підключатися до Інтернету за допомогою ssh тунелю для цілком безпечного з'єднання. Це чудово для тих часів, коли у вас немає сигналу передачі даних, застряг на роботі або в кафе, де доступний лише загальнодоступний Wi-Fi, і вам потрібно бути впевненим, що ніхто не переглядає вашу конфіденційну особисту інформацію під час підключення до сайтів.


1
Я думав, що VPN буде кращим, але в мене вже встановлений тунель SSH для інших комп’ютерів, тож це має бути досить простим для налаштування.
ендоліт

Підтвердили, що це працює! Здається, це трохи альфа, і не впевнений, чи можливо це ще автоматизувати, але це виглядає перспективно.
ендоліт

Насправді це дає змогу отримати дані, якщо тунель SSH вийшов з ладу, і автор запропонував замість цього використовувати VPN.
ендоліт

1

Чи розумний варіант Orbot ? Не робить те, що ви описуєте, але захищає ваш вміст. Guardian має пристойну кількість програм для шифрування.


2
Це шифрує все, чого я хочу, але доступ до Інтернету через вузол Tor - це як махати руками з проханням зламатись. wired.com/threatlevel/2007/11/swedish-researc
ендоліти

Впевнений: чіткий зміст тексту - це чіткий текст. Але надсилання зашифрованого вмісту через вузол Tor повинно бути добре, ні?
Аманда

1
@Amanda: Якщо я можу змусити телефон надсилати лише зашифрований вміст, мені взагалі не потрібно було б тунелювати.
ендоліт

@endolith, щоб не отримати все семантичне, але ти все-таки розпочав свій коментар із "Це шифрує все, чого я хочу ..." Дивлячись на Orbot, я не впевнений, що ти маєш рацію, що він дійсно шифрує все . Я, мабуть, мав би поглянути на це замість того, щоб покладатися на ваш коментар, але я не думаю, що я тут дико від бази.
Аманда

1
@Amanda: Якби я міг змусити телефон використовувати шифрування в кінці для всього, мені взагалі не потрібно було б тунелювати. Шифрування між мною та вузлом виходу з Тор - це приємно, що заважає власнику AP (який знаходиться фізично поблизу) шпигувати за мною, але тепер я повинен переживати за власника вузла виходу Tor (який може просто керувати ним, щоб зафіксувати стільки незашифрованих як можна входити під час проходження). Якщо я можу зашифрувати все до домашнього IP-адреси, а потім перейти звідти незашифрованим, я не так переживаю. Я помиляюся?
ендоліт

0

Що стосується частини "Автоматично підключатися до вузлів Wi-Fi", то програма Wi-Fi Ruler дуже хороша. Він автоматично підключиться до точок доступу, тоді він насправді спробує їх перевірити, чи є у них підключення до Інтернету (і перенести їх у чорний список і спробувати інший, якщо вони відсутні), автоматично затвердити клікові (Panera, Starbucks, ...), зберегти AP під різними профілями пріоритетності тощо. У поєднанні з тим, що підтримує постійний тунель, це має бути рішенням.


0

Я використовую ціаноген 10 мод, і є можливість встановити "Завжди на VPN". Я не перевіряв це, але він говорить: "Виберіть VPN, щоб завжди залишатися на зв’язку. Не дозволяйте жодної мережевої активності, якщо VPN не підключено."

Не впевнений, у яку версію була додана. Я 10.1 на планшеті Motorola Xoom CDMA.


Де цей варіант?
ендоліт

Я щойно перейшов до стабільної версії b / c 3G був розбитий, і його вже немає. Я здогадуюсь, що він вийде в наступному стабільному випуску. Якщо ви відчуваєте експеримент, то це було см нічної збірки 20130117. Напевно, новіші мали б це, але, звичайно, YMMV.
gooddadmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.