Як дізнатись, коли "резервне копіювання adb" закінчено?


23

У мене не вкорінений Verizon Samsung Galaxy Nexus, і я хотів спробувати функцію "adb backup". Можливо, під час підготовки до вкорінення, але це не дуже важливо для питання.
Я хочу створити резервну копію всього .
Я використовував цю команду в командному рядку Windows 7:

adb backup -apk -shared -all -f c:\mybackup.ab

Мій телефон запропонував мені ввести пароль, який я ввів, і натиснув кнопку, щоб розпочати резервну копію.

Я дав йому працювати кілька хвилин, і вікно cmd повернулося до C: prompt. По телефону все ще гортала імена файлів.

У якийсь момент він перестав прогортати імена файлів, але кнопки вибору резервного копіювання все ще були замуровані. C: \ mybackup.ab існував і був розміром приблизно 1 Гб, що значно менше, ніж я вважав, що має бути, тим більше, що я сказав створити резервну копію файлів apk та всього "спільного" простору (/ mnt / sdcard).

Що я повинен бачити (на ПК та телефоні), коли процес резервного копіювання завершиться? Скільки часу я повинен чекати, якщо я підрахував, що я використовую приблизно 10 ГБ 32 ГБ місця?

Редагувати: ... та / чи це неправильний набір аргументів командного рядка?


Я спробував запустити його вдруге, отримав інший розмір файлів (більше, як 1,7 ГБ), коли він повернувся до запиту, і мій телефон вимкнув екран і не відповідав до декількох секунд після того, як я натиснув кнопку живлення та побачив анімацію завантаження. (але не логотип Google, як "м'яке перезавантаження")
Josh,

1
Ви впевнені, що adb backupкоманда повністю підтримується на не вкоріненому пристрої? Мій єдиний досвід - це використання Galaxy Nexus Toolkit, і це викликало у мене проблеми із створенням резервної копії, коли я не використовувався. Якщо вона спробує створити резервну копію захищених системних розділів, їй, ймовірно, буде відмовлено.
pzkpfw

Я думав, що це вся суть adb backup, з того, що я читав про це в Googlenet. Якби я вже вкоренився, я б застосував більш надійний інструмент резервного копіювання, як Titanium. Якщо я не можу працювати з резервною копією adb, то це ще не кінець світу; це просто великий біль, щоб перевстановити все (особливо там, де задіяно додаток Amazon) і відновити налаштування вручну ... і втратити "критичні" речі, такі як прогрес мого Angry Birds.
Джош

1
Якщо adb backupспробувати створити резервну копію таких речей, /systemнапевно, це не вдасться на не вкоріненому пристрої.
pzkpfw

4
Спробував ще раз, -nosystemі це закінчилося. Розмір файлу був 7,5 ГБ, що, безумовно, звучить ближче до виправлення, а процес резервного копіювання фактично закінчувався на телефоні. Чи може хтось із вас надіслати свій коментар як відповідь, щоб я міг позначити його як "найкраще"?
Джош

Відповіді:


13

adb backupКоманда не буде повністю працювати на некорневого пристрої , як він буде намагатися зробити резервну копію речі , як /systemрозділ, і без кореневого доступу телефон буде відмовляти вам це з міркувань безпеки. Я радий почути, як це працює з -nosystemпрапором, розробленим для вас :)

Якщо ви хочете зробити повне резервне копіювання, вам потрібно вкоренитися. /systemРозділ, в відповідно до цієї сторінки :

містить всю операційну систему, крім ядра та рамдиска. Сюди входить користувальницький інтерфейс Android, а також усі системні програми, які попередньо встановлені на пристрої. Протирання цього розділу видалить Android з пристрою, не зробивши його завантажуваним, і ви все одно зможете перевести телефон у режим відновлення чи завантажувача для встановлення нового ПЗУ.

Це означає, що ваша резервна копія не включає нічого, що стосується вашої операційної системи, лише ваші програми та їх налаштування. Якщо ви вирішили скористатись своїм пристроєм, ви можете створити дуже надійну резервну копію з CWM Recovery, де всі розділи створюються резервними копіями на sdcard на пристрої, включаючи системні та завантажувальні розділи.


Закінчився тут після спробу ТУТ . Я посилаюся, тому що це ключова деталь для тих, хто намагається створити резервну копію не вкоріненого телефону (наприклад, примітка Verizon Note 4). Чи повинен змінюватися розмір файлу в міру резервного копіювання? Я вирішив також зробити спільний доступ, і телефон просто сидить там на "Спільному сховищі" без зміни файлів. Цікаво, чи така очікувана поведінка.
rainabba

Я думаю, що можливість adb резервного копіювання /systemзмінюється залежно від ПЗУ.
jiggunjer

0

Я знаю, що це насправді старе, але я просто хочу додати, що телефон повинен чітко сказати вам, що резервне копіювання робиться за допомогою сповіщення про тост, так само, як це робиться для того, щоб показати, що робота почалася.

Крім того, у моєму випадку із не вкоріненим телефоном він застрягне, намагаючись створити резервну копію певного додатка та спільного сховища. Щоб вирішити першу проблему, я отримав список пакетів за допомогою цієї команди і просто видаліть несправний і прапор -all з команди: http://www.digitalinternals.com/mobile/android-adb-list-installed- назви пакетів / 416 /


0

Мої власні два центи

Моя резервна копія застигла в якомусь додатку, який працював у фоновому режимі. Я зупинив додаток і резервне копіювання тривало.


Гм, чи не могли б ви сказати нам, як у вашій пошті надсилається повідомлення " Що я повинен бачити (на ПК та телефоні), коли процес резервного копіювання завершиться? Скільки часу я повинен чекати, якщо я підрахував, що я використовую приблизно 10 ГБ 32 ГБ космос? "
Firelord

@Firelord моя погана У мене була відкрита ще одна сторінка, і, можливо, я маю на увазі відповісти на це.
Амануїл Нега
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.