Перенести все на новий телефон?


Відповіді:


8

Ваші програми будуть синхронізовані з вашим обліковим записом Google. Ви можете побачити, які програми синхронізовані, перейшовши на веб-сайт Google Play / Android Market та переглянувши налаштування облікового запису.

Ваші контакти також синхронізовані за замовчуванням, але щоб переконатися, перейдіть до налаштувань облікового запису на телефоні.

Ваші фотографії, завантаження та будь-які інші файли, які ви хочете перенести, можна тимчасово завантажити на ваш комп’ютер, а потім із комп'ютера на новий телефон.

Крім того, ви можете зробити цей останній біт кількома способами:

У вас з'явилася ідея: Програми для передачі файлів

Вам потрібно буде викорінити свій телефон, щоб мати доступ до даних програми або скопіювати їх на новий телефон.


як щодо даних програм, реєстрацій тощо?
Олексій

Як додаток зберігає свої дані налаштувань відрізняється, щоб завдання не було простим виконати вручну. Я вірю, що це зробить резервна копія Titanium, але вам потрібно вкорінитись: play.google.com/store/apps/… ..
Enigma

Дійсно немає кращого способу, як завантажувати все та завантажувати його знову?
Марк Бут

1
Щодо медіа-файлів та інших файлів, наведена нижче відповідь пропонує DroidCopy як спосіб легко зробити це через Bluetooth. Існує багато програм прямого переказу з телефону на телефон, які б спростили його. Я оновлю відповідь
Енігма

1
Щоб додати до публікації Enigma - вам потрібно буде переконатися, що ви створили опцію резервного копіювання google - з головного екрана: меню - налаштування - Резервне копіювання та скидання. Переконайтесь, що позначено "Резервне копіювання даних" та автоматичне відновлення.
jaamgans

5

Існує додаток, який може це зробити, не вкорінене, під назвою DroidCopy

Він передає все через Bluetooth.

Розкриття інформації: я пов’язаний із додатком.


1
Це здається чудовим додатком. Чи він також передає дані налаштувань програми. тобто. Стан завершення Angry Birds або інформація про вхід?
Енігма

2
ні, ці налаштування додатків вимагають root, і вони прагнули зберегти його "без будь-яких кореневих механізмів", але, звичайно, без проблем передаватимуть APK, але налаштування тощо не буде скопійовано :)
t0mm13b

Куди пішов цей додаток? Здається, посилання пішла. Або існують якісь "замки на основі місцезнаходження"? "Вибачте! Цей вміст ще недоступний у вашій країні." (Playstore) порівняно з "Ця програма наразі не активна в Google Play" (AppBrain).
Izzy

3

Гелій - Синхронізація та резервне копіювання додатків (раніше Carbon) синхронізує всі ваші дані програми, наприклад налаштування тощо:

Гелій дозволяє створювати резервні копії програм і даних на SD-картці або хмарному сховищі. За допомогою системи Helium ви можете синхронізувати дані додатків із інших пристроїв Android. Навіть якщо вони не знаходяться в одній мережі [...] Гелій НЕ потребує кореневих даних. Усі користувачі Android можуть використовувати Гелій для резервного копіювання та синхронізації програм Android.


Використовували його сьогодні для передачі ігрових заощаджень від LG L7 до Samsung Galaxy SIII Mini за допомогою функції "Завантажити ПК". Працював ідеально, чудовий додаток.
fernio
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.