Як видалити чернетку повідомлення (SMS)?


11

Я створив чернетку повідомлення, використовуючи стандартну програму повідомлень HTC Desire. Однак зараз я хочу видалити проект.

Коли я вибираю тему, я бачу своє попереднє повідомлення та текст чернетки нижче. Я вибираю "Меню", "... Більше", а потім "Видалити" і попереджаю, що збираюся видалити цілу нитку. Що дурне. Я хочу видалити чернетку.

Як видалити чернетку?

Відповіді:


7

Щойно я зрозумів, що у мене була та сама проблема (HTC Desire HD, Android 2.2) ....

У вікні "Усі повідомлення" натисніть кнопку "Меню". З'явиться піктограма "Чернетки" (піктограма дискети) - натисніть її, і вона перенесе вас до перегляду всіх ваших чернеток.

Натисніть і потримайте чернетку повідомлення для перегляду / видалення або знову натисніть кнопку меню та виберіть «Видалити чернетки», щоб перейти до подання, де ви зможете масово позначити чернетки, які потрібно видалити.

Сподіваюся, що це допомагає!


Блискуче! Молодці, після кількох тижнів дряпання моєї голови ви надали відповідь. Я сподіваюсь, що і інші вас висловлять!
ПП.

привіт У мене теж є одна проблема, але я не можу знайти піктограму "Чернетки", я вже натискаю кнопку меню, і я просто бачу складання, видалення тем, пошук та налаштування, де значок чернетки? будь ласка, допоможіть мені

11

просто очистіть текст чернеткового повідомлення, і воно автоматично зникне


Власне, ні. Коли я видаляю текст чернетки і натискаю "назад", то наступного разу, коли я вибираю нитку, текст тексту повертається назад. -1 за неперевірену відповідь.
ПП.

насправді я це робив, і це завжди працювало.
Луї Ріс

Яка версія Android та виробника, Луї Різ? Я використовую Android 2.2 на телефоні HTC Sense .. що може бути проблемою ..
ПП.

Не працює для мене. 2.2 Бажання Z
Нік

У мене є T-Mobile G2 (США), який повинен бути таким же обладнанням, як і Desire Z. Мій додаток для SMS називається "Messaging" (зелений, квадратний мультфільм, що говорить), версія 2.3.4 (пряник). У цій версії та в Froyo, коли я очищаю текст, "чернетка" відходить "на дисплеї потоку. У мене немає кнопки" протяги "на панелі кнопок після натискання" меню ".
Benc,

3

Ви намагалися натиснути і утримувати текст чернетки повідомлення, а потім скористатися контекстним меню, щоб видалити це одне чернече повідомлення?


Ось що запропонував Луї, і це не працює. Проект знову з’являється, коли ви знову відкриєте розмову. Аарон має рацію!
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.